Fintech

10 bezpečných, legálních a důvěryhodných online žádostí o půjčku

Tuto bezpečnou a legální online žádost o půjčku můžete vyzkoušet! Zde je 10 doporučení pro důvěryhodné online žádosti o půjčku s nízkým úrokem!

Stalo se vám někdy, že jste si opravdu chtěli něco koupit, ale neměli jste peníze? Řešením může být úspora, ale není to okamžité a vyžaduje to boj, bando.

Ale pokud máte kreditní kartu, můžete si koupit požadované položky pod podmínkou, že zaplatíte účty nebo splátky před splatností.

Pokud jste netrpěliví a nemáte kreditní kartu, můžete to zkusit jinak, a to žádostí o půjčku prostřednictvím žádosti.

Pro ty z vás, kteří stále tápou a trápí se tím, která aplikace je důvěryhodná, doporučuji Jaka online žádost o půjčku s nízkým zájmem, které můžete zkusit.

Seznam žádostí o online půjčky s nízkým úrokem

Ve skutečnosti můžete získat peníze z nejrychlejší aplikace pro vydělávání peněz, jde jen o to, že tato metoda také není okamžitá, takže se mnozí rozhodnou použít rychlé online žádosti o půjčky.

Abychom vám to usnadnili, v tomto článku vám Jaka doporučí digitální kreditní karta a online žádost o půjčku peněz, gang.

Opravdu, jaký je rozdíl? Digitální kreditní kartu můžete použít k nakupování bez kreditní karty u spolupracujících obchodníků v e-shopu.

Zatímco online žádost o půjčku registrovaná OJK je určena pro ty z vás, kteří potřebují peníze navíc rychle a bezpečně. Jen se podívejte, pojďte!

1. Kredivo

První digitální kreditní kartou, kterou Jaka doporučuje, je Kredivo. Pomocí této aplikace můžete nakupovat u požadovaného obchodníka v e-shopu.

Jak se registrovat Kredivo velmi snadné a rychlé, protože to lze provést prostřednictvím této žádosti o půjčku s nízkým úrokem na mobilních telefonech. Kredivo má také systém s úrovní zabezpečení ekvivalentní bance.

Můžete si vybrat dobu splatnosti půjčky, kterou chcete, od 3 měsíců, 6 měsíců a 12 měsíců. Zájem je také docela malý, který je pouze 2,95 %, gang.

Skvělé je, že za položku, kterou si chcete koupit, nemusíte platit zálohu. Splátky budou přímo přizpůsobeny délce splatnosti a velikosti úvěru.

InformaceKredivo
Částka půjčky1,5 milionu IDR – 30 milionů Rp
tenor1 měsíc - 12 měsíců
Květ0 % - 2,95 % měsíčně

Stáhněte si Kredivo přes následující odkaz:

Finance Apps PT FinAccel Digital Indonesia KE STAŽENÍ

2. Akulaku

Další osobní online půjčka ve formě digitální kreditní karty je Akulaku. Prostřednictvím této aplikace můžete nakupovat zboží na splátky u obchodník který pracuje s Akulaku.

Jak požádat o online kredit na mobilní telefon nebo jiné položky na Akulaku je velmi snadné. Poté, co si stáhnete a nainstalujete aplikaci Akulaku, stačí nahrát fotografii vašeho občanského průkazu a průkazu zaměstnance.

Po schválení můžete nakupovat u obchodníků, jako jsou blibli.com, Bukalapak, Tokopedia a tak dále. Kromě placení na splátky můžete i online půjčky, znáte to.

Chcete-li platit na splátky bez kreditní karty, musíte nejprve zaplatit zálohu ve výši až 15 %. Tato dlouhodobá žádost o online půjčku s nízkým úrokem má limit až 20 milionů Rp.

InformaceAkulaku
Částka půjčkyAž 20 000 000 IDR
tenor1 měsíc - 15 měsíců
Květ1% - 40%

Stáhněte si Akulaku přes následující odkaz:

Akulaku Finance Apps KE STAŽENÍ

3. Home Credit

Pro ty z vás, kteří chtějí platit na splátky bez kreditní karty, můžete zkusit využít i aplikaci o půjčku s malým úrokem Home Credit.

K žádosti o splátky vám postačí občanský průkaz a jeden podpůrný doklad jako rodinný průkaz, vkladní knížka, řidičský průkaz a tak dále, znáte to!

Poté můžete nakupovat na obchodníků kteří spolupracují s Home Credit a dostávají splátky v rozmezí od 10 měsíců do 18 měsíců.

InformaceHome Credit
Částka půjčky750 tisíc IDR - 20 milionů Rp
tenor10 měsíců - 18 měsíců
Květod 0 % měsíčně

Stáhněte si Home Credit přes následující odkaz:

Aplikace Finance Home Credit Indonesia STÁHNOUT

4. JULO

Pokud jste diskutovali o digitálních kreditních kartách, nyní existují online žádosti o půjčku, které jsou okamžitě zlikvidovány, aniž by to bylo složité. První doporučení je JULO která může poskytovat úvěry až do výše 15 milionů Rp.

Pouhým stažením aplikace do mobilního telefonu, vyplněním osobních údajů a čekáním na rychlý proces ověření můžete okamžitě získat hotovost za méně než 28 hodin.

Pro poskytnutí půjčky přes JULO je potřeba několik požadavků. Patří mezi ně minimální měsíční příjem 2 miliony IDR a věkové rozmezí 21–60 let.

InformaceJULO
Částka půjčkyRp500,000,- - Rp15,000,000,-
tenor3 měsíce až 9 měsíců
Květ4% - 7% měsíčně

Stáhněte si JULO přes následující odkaz:

Apps Finance PT. Julo Financial Technology KE STAŽENÍ

Další online žádosti o půjčky ...

5. RupiahFast

RupiaFast je jednou z online žádostí o půjčku s nejnižším úrokem, kterou můžete použít jako alternativu. Tato aplikace nabízí rychlost a pohodlí online žádosti o úvěr.

Bez vytvoření online kreditní karty můžete získat půjčku s podmínkou, že vám bude 22 let a více, mít číslo mobilního telefonu a stabilní zdroj příjmu. Jediné potřebné doklady jsou občanské průkazy, gang.

Tato nejlepší online žádost o půjčku nabízí hotovostní půjčky v rozmezí od 400 tisíc Rp do 5 milionů Rp, které můžete splatit za 3 měsíce až 1 rok.

InformaceRupiaFast
Částka půjčky400 tisíc IDR - 5 milionů IDR
tenorNejkratší 91 dní, nejdelší 1 rok
Květ24 % ročně

Stáhněte si RupiahFast přes následující odkaz:

Apps Finance PT.KUFI KE STAŽENÍ

6. Rychlý úvěr

Tato nejlepší online žádost o půjčku s nízkým úrokem je vhodná pro ty z vás, kteří žijí mimo oblast Velké Jakarty. Kromě toho má tato aplikace každodenní zájem.

Pouze přiložením přihlášky a nahráním fotografie vašeho dokumentu na web Rychlý úvěr, potřebnou půjčku můžete získat do 24 hodin.

Požadavky jsou minimálně 22 až 52 let, pracující zaměstnanec a podnikatel, indonéský občan a mají měsíční příjem 3 miliony IDR.

InformaceRychlý úvěr
Částka půjčkyMaximálně 8 milionů IDR
tenor95 dní - 120 dní
Květ0,8 % za den

Stáhněte si Fast Credit přes následující odkaz:

Aplikace Finance Alfa Finance SIA KE STAŽENÍ

7. TunaiKita

Další online žádost o půjčku registrovaná OJK je: TunaiKita. Tato online půjčka je samozřejmě bezpečná, protože je registrována u OJK, gang.

TunaiKita poskytne nezajištěnou 24hodinovou online půjčku, která poskytuje záchranu. Půjčka bude okamžitě vyplacena a převedena v krátké době.

Je také snadné se zaregistrovat. Stačí úplně vyplnit vaše osobní údaje a za méně než 48 hodin jste oficiálně zaregistrováni v této službě.

InformaceTunaiKita
Částka půjčky500 000 IDR až 10 000 000 IDR
tenor91 dní - 180 dní
Květ6 % - 10,5 % měsíčně

Stáhněte si TunaiKita přes následující odkaz:

Produktivita aplikací PT. Digitální hotovost STAHUJEME

8. Chytrý kredit

Další online žádost o půjčku bez osobního účtu je Chytrý kredit. Pomocí této aplikace si snadno zvolíte výši a dobu splatnosti půjčky podle svých potřeb.

Podmínkou žádosti o online půjčku na Smart Credit je věk minimálně 18 let, průkaz totožnosti s fotografií a selfie fotografie s občanským průkazem. Musíte mít také příjem.

Poté počkejte, až bude proces ověření dokončen a vaše peníze z půjčky budou okamžitě vyplaceny na účet. Velmi praktické, že?

InformaceChytrý kredit
Částka půjčkyMaximálně 10 000 000 IDR
tenor91 dní - 360 dní
KvětMaximálně 11 % ročně

Stáhněte si Smart Credit přes následující odkaz:

Apps Finance CREDIT PINTAR STÁHNOUT

9. MoneyFriends

Online žádost o půjčku OJK 2020, kterou Jaka také doporučuje, je: MoneyFriend. Tato aplikace je průkopníkem online platforem půjček v Indonésii, víte!

UangTeman nabízí půjčky s flexibilní nominální hodnotou podle doby nebo trvání splátek, které si vyberete, gang.

Podmínky také nejsou těžké, opravdu. V případě zájmu schvalovací proces zabere pouze cca 15 minut až 3 dny. Velmi rychle, že?

Po vyplacení finančních prostředků můžete své potřeby okamžitě nakoupit prostřednictvím online aplikace pro nákup a prodej nebo je zakoupit přímo v oficiálním obchodě.

InformaceMoneyFriend
Částka půjčkyMaximální IDR 6 000 000,-
tenor10 dní - 30 dní
Květ0,5 % za den

Stáhněte si UangTeman přes následující odkaz:

Apps Finance PT. Digital Alpha Indonesia KE STAŽENÍ

10. Fondy Rupiah

FundsRupiah je legální online žádost o půjčku s nízkým úrokem, která vám může poskytnout rychlou půjčku bez nutnosti mít bankovní účet.

Kromě toho nabízí DanaRupiah také online půjčky bez registru, gang. Rychlost služeb je kvalita, kterou tento poskytovatel služeb velmi upřednostňuje.

Stačí úplně vyplnit vaše osobní údaje, půjčka, o kterou žádáte, bude okamžitě vyplacena během několika minut. Květiny jsou malé, víš.

InformaceFundsRupiah
Částka půjčkyMaximální IDR 8 000 000,-
tenorVíce než 91 dní
Květ10,5 % ročně

Stáhněte si DanaRupiah přes následující odkaz:

Produktivita aplikací PT. Sdílejte peníze rychle KE STAŽENÍ

To je on 9 online žádostí o půjčku s nejnižším úrokem. Nebojte se, protože těchto pět aplikací je registrováno a pod dohledem OJK!

Přečtěte si také články o Fintech nebo jiné zajímavé články z Andini Anissa.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found