Antivirus a zabezpečení

Dávej si pozor! Ukázalo se, že 5 případů pomalosti na tomto notebooku bylo způsobeno antivirem

Ačkoli je antivirus užitečný pro ochranu notebooků před útoky virů, může také způsobit zpomalení notebooků, alias pomalý, víte! Zde je 5 případů pomalosti na notebooku způsobené antivirem.

Antivirus je ve skutečnosti software, který byl vytvořen, aby se vypořádal s viry, které způsobují zpomalení nebo zpomalení zařízení. Ale představovali jste si to někdy software tento skutečně zpomaluje váš počítač nebo notebook?

Ano, kromě čištění našich notebooků od různých virů může antivir skutečně způsobit zpomalení notebooku při provádění určitých činností. Cokoliv? Tady je 5 pomalý případ na notebooku způsobený antivirem.

  • Těchto 7 věcí se ukazuje být příčinou pomalého internetu na vašem smartphonu
  • Upozornění! Toto je řešení pro použití skutečného anti-pomalého WhatsApp
  • 5 příčin pomalého smartphonu a jak to překonat

Ukázalo se, že 5 pomalých případů na tomto notebooku je způsobeno antivirem

1. Načtení webu

V aktivitě procházení při používání notebooku, už jste ten proces pocítili načítání dost dlouho na otevření stránky? Může to být způsobeno antivirem, který používáte. Ve skutečnosti může přítomnost antiviru způsobit snížení rychlosti načítání web na notebooku až 11-16%.

2. Stáhněte si aplikaci

Kromě otevření stránky může antivirus ve skutečnosti také způsobit snížení rychlosti na notebooku při stahování aplikací nebo programů. Ano, použití antiviru může způsobit pokles výkonu notebooku při stahování.stažení aplikací až 3-4%.

3. Spuštění aplikace

Kromě různých aktivit při procházení, přítomnost a používání antiviru může také způsobit zpomalení notebooku při spouštění respzahájení program nebo aplikace. Pokles výkonu, v tomto případě rychlosti, u notebooků klesá o 9-15 % při spuštění aplikace.

4. Nainstalujte aplikaci

Ukázalo se, že použití antiviru způsobilo snížení rychlosti výkonu na největším notebooku pro tuto jednu činnost. Ano, přítomnost antiviru na vašem notebooku způsobuje snížení rychlosti o 26–35 %, když se pokusíte nainstalovat určitou aplikaci nebo program. Docela výrazný pokles rychlosti, že?

5. Kopírovat soubory

Kromě čtyř výše uvedených věcí ještě jedna činnost na vašem notebooku, která se zpomalí alias pomalá kvůli přítomnosti antiviru, a to kopírování souborů. Ano, během procesu přesouvání souborů buď z jedné složky do druhé, disk na disk jinak u kopírování nebo přijímání souborů mezi zařízeními dojde k poklesu rychlosti o 7–18 %.

To je pět pomalý případ na notebooku, který se ukázal být způsoben přítomností a používáním antiviru. Je váš notebook jedním z těch, kteří zažívají výše uvedených pět věcí? Přesto to neznamená, že musíte antivirus přestat používat. Protože software je stále důležitý pro ochranu vašeho notebooku před různými viry a malwarem.

Přečtěte si také články o Antivirus nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found