Hry

10 nejlepších kooperativních her pro více hráčů pro Android

Existuje mnoho her s režimem pro více hráčů, od místního multiplayeru, MOBA a MMO, které jsou častěji spárovány s žánrem RPG.

Bylo mnoho her s režimy multiplayer, začínající od místní multiplayer, MOBA a MMO, které jsou častěji duetem s žánrem RPG. Ale víte nebo jste někdy hráli hry s režimem kooperace pro více hráčů?

Možná, že tento jeden režim zní vašim uším cize, zvláště pokud opravdu začínáte ze hry pro chytré telefony. Režim tady jste s ostatními hráči ruku v ruce při dokončení hry. Jaka sestavil 10 nejlepších kooperativních her pro více hráčů pro Android. Podívejte se na recenze.

  • 20 pojmů ve hrách MMORPG, které byste měli vědět
  • 20 nejlepších Sniper her pro Android, nejvzrušivější 2019 (zdarma)

10 nejlepších kooperativních her pro více hráčů pro Android

1. BombSquad

Díky atraktivnímu vzhledu a roztomilé prezentaci postav je tato hra velmi zábavná i při zacházení s výbušninami. S funkcemi kooperace pro více hráčů který má maximum 4 hráči, pomůžete si navzájem vyřešit každý mávat od nepřátel, kteří na vás zaútočí. K boji s nimi budete samozřejmě používat zbraně v podobě bomb.

Eric Froemling Arkády ke stažení

2. Přehnané 3

Ve skutečnosti je tato modelová hra TPS akční adventura. Nicméně, v Overkill 3 existuje režim, který z vás může při hraní udělat tým spolu s ostatními hráči. Vaším cílem a cílem vašeho týmu je vymýtit nepřátele se svými přáteli tím, že je budete střílet různými střelnými zbraněmi, které můžete použít.

Dobrodružné hry Craneballs KE STAŽENÍ

3. Budoucí boj MARVEL

Jedna z her ZÁZRAK což není nic jiného než převzetí tématu Super hrdina z jejich komiksů. Označeno free-to-play, hry, které jsou také žánrové RPG to vás bude rozmazlovat používáním vašich oblíbených hrdinů v boji proti nepřátelům. Tady je režim pro více hráčů také které vás mohou přimět hrát s ostatními hráči on-line, kde budete společně pracovat na vymýcení nepřítele a porážce šéf.

Netmarble Games RPG hry KE STAŽENÍ

4. Roztavení

Zde sloužíte jako hrdina, který potlačuje zlo, které se valí napříč galaxií. Pomocí superpokročilých zbraní musíte porazit nepřátele, kteří vám přijdou do cesty. S módou multiplayer, můžete také požádat své přátele nebo jiné hráče o pomoc, abyste dokončili bitvu v aréně.

5. Mrtvý při příjezdu 2

Přežít před útoky zombie zuřivá střelba, kterou vaše postava používá z vrcholu arény „zabití“. Ano, použití perspektivy jako klasická hra samozřejmě poskytuje poměrně široké zorné pole. Probojujte se každou vlnou útoků zombie, můžete ji vymýtit s ostatními hráči v režimu multiplayer.

6. Temné legendy

Pokud preferujete nějaké jiné hry zombie nebo příšery, v Temné legendy bude to souviset Upír. Říká se, že upíři se cítí narušeni lidským životem a chtějí ho zničit. Co je zajímavé, zde si vlastně zahrajete na samotného upíra. Spolu s ostatními hráči dokončíte každou oblast, kde jsou připraveni se s vámi poprat od lidské rasy, přes vlky až po čarodějnice.

7. Dungeon Hunter 5

franšíza poměrně úspěšná hra na trhu s hrami pro Android, Dungeon Hunter 5 je zpět s ohromujícím akčním RPG. S bitevním režimem hack n' slash, musíte rychle stisknout každé funkční tlačítko virtuální porazit nepřítele. Můžete také hrát s ostatními hráči s režimem multiplayerk dokončení oblasti.

Dobrodružné hry Gameloft KE STAŽENÍ

8. Gun Bros 2

Zpět s hrou, která spoléhá na mávat úrovně každé síly a počet nepřátelských útoků. Gun Bros 2 vývojář vyroben Glu, má také zcela stejný režim jako Mrtvý při příjezdu 2, kde budete spolu s ostatními hráči vzájemně blokovat útoky zuřivých nepřátel, kteří jsou připraveni sejmout vše, co jim přijde do cesty.

9. LOSTGUNS: Střelba pro více hráčů

Pokud chcete něco jiného a jedinečného, ​​můžete hrát LOSTGUNS: Střelba pro více hráčů. Můžete cítit ten pocit z hraní naživo multiplayer s grafikou 2D. Staneš se vojákem s válečnými zbraněmi, jako jsou pušky, granáty a komando nože, připravený bojovat proti všemu, co se hýbe.

10. SAS: Zombie Assault 4

Další hra, která využívá pohledu kamery drony, SAS: Zombie Assault 4 poskytne zkušenost elitní armády deratizérů zombie invaze. Naprosto spoléhat na módu kooperace pro více hráčů, můžete hrát s ostatními hráči, což vám pomůže dokončit všechny úrovně. Kromě toho můžete sbírat stovky zbraní avylepšitstává se silnějším.

To je 10 nejlepších kooperativních her pro více hráčů pro Android. Doufám, že užitečné a šťastné hraní!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found