Hry

nepoužívat! toto je 5 nejslabších hrdinů v mobilních legendách

existují různé druhy, některé hráči používají velmi často a některé hráči používají zřídka, protože se má za to, že nepřispívají do týmu.

V mobilních legendách jsou různí hrdinové, někteří jsou hráči velmi často využíváni a někteří hráči jen zřídka, protože se má za to, že nepřispívají do týmu.

No, v této epizodě bude ApkVenue diskutovat 5 nejslabších hrdinů v Mobile Legends. Níže uvedené hrdiny téměř nikdy nepoužívají hráči epické hodnosti a vyšší. Důvodem je, že hrdina nemůže maximálně přispět týmu. Zvědavý, že? Okamžitě se podíváme na následující seznam 5 hrdinů, kterým bychom se měli vyhnout, když hrajeme hodnoceno:

  • Hráči musí vstoupit! Toto je 7 nejlepších plošinovkových her všech dob
  • 10 nejočekávanějších her od hráčů v roce 2018!
  • 10 nejoblíbenějších herních enginů na světě, hráči musí vědět!

Nepoužívat! Toto je 5 nejslabších hrdinů v Mobile Legends

1. Alfa

Alpha je skutečně slabý hrdina, když se poprvé objeví. I když vývojáři hry Mobile Legends udělali buffy mnohokrát, aby se s tímto hrdinou vyrovnali stíhací hrdinové Útok Alfy se však nemůže rovnat jiným hrdinům, jako jsou Roger, Freya, Alucard a Zilong.

Alfa dovednosti jsou považovány za chybějící pro třídu hrdinů typu bojovník. Jeho jedinou nejlepší dovedností je pouze konečný efekt omračování a skutečné poškození z jeho pasivní dovednosti.

Natož Epic a vyšší, dokonce i pro nižší hodnosti Epic Alpha se používá jen zřídka. Tento hrdina snadno zemře, pokud tým válčí, poškození také není příliš vysoké, takže hráči nechtějí Alfu používat. To by měla být důležitá práce, která umožní sladit schopnosti Alfy s ostatními stíhacími hrdiny, aby se Alfa nestal mrtvým hrdinou, kterého hráči používají jen zřídka.

2. Estes

Estes je vedlejší hrdina, jehož úkolem je léčit své kamarády. Obvykle, pokud existuje nepřátelský tým, který používá Estes, je náš tým (zejména bojovníci) povinen koupit předměty Deadly Blade (tento předmět může snížit léčení poskytnuté Estesem o 50%).

Dovednost 1 a dovednost 3 Estes velmi užitečné pro svého partnera při poskytování mimořádného uzdravení. Plus dovednost 2 Estes, která má pomalý účinek na soupeře, takže je trochu obtížné se pohybovat.

Nicméně, Estes je považován za nedostatečnou ve způsobování poškození nepříteli. Má se za to, že dané léčení nemá žádný účinek, když má soupeřící tým vyšší poškození. Je vzácné, aby se hodnost Epic a někdo jiný odvážil použít Estes. Hráči preferují Rafaelu, která má docela vysoká škoda. Estes se však při hraní v Brawl Mode stává velmi dobrým hrdinou.

3. Bane

Bane je stíhací hrdina, který také nemá vysoké poškození. Tento hrdina to však umí velmi dobře tlačná věž protože může poskytnout maximální dovednost letadla, které může přímo zaútočit na věž. Skill 2 Bane může také poskytnout léčení svým kolegům, pokud jsou v Baneově barelu.

Tento hrdina je však považován za méně efektivního, když se hraje v hodnoceném režimu. Tento hrdina je velmi slabý a na třídu bojovníků nemá vysoké poškození. Bane také nemá rychlý běh, takže je to velmi obtížné utéct nebo pronásledovat nepřítele kdo utíká.

Jediná dobrá věc na tomto hrdinovi je jeho ultimátní dovednost, která je schopna zaútočit na věž a poškodit koncentraci nepřítele během války, takže se nepřítel stane chaotickým, aby se vyhnul konečné dovednosti dané Banem.

4. Vexana

Vexana je Mágové hrdinové. Tento hrdina je ve skutečnosti velmi dobrý, ale z nějakého důvodu je nyní vzácné najít tým, který používá Vexana, zejména Epic rank a vyšší. Tento hrdina nemá dobrou schopnost úniku, když je pronásledován protivníkem.

Dovednost 1 je také relativně krátká a dovednosti 2 je také velmi snadné se vyhnout. Jeho dokonalá dovednost je dobrá pouze tehdy, když nepřítel umírá, takže ho Vexana může okamžitě zabít.

Vexana má poměrně vysoké poškození. Neodpovídá tomu však dovednost 1 a dovednost 2, které jsou relativně pomalé. Také konečná dovednost nepříliš efektivní pokud nepřítel opravdu neumírá. Hráči dávají přednost Auroře, která může hráče zmrazit, než Vexaně.

5. Nana

Nana je hrdinný mág, který má schopnost proměnit svého nepřítele v kočku. Poté, co byl proklet Nanou, nepřítel nemůže dělat nic jiného, ​​než pomalu chodit v podobě kočky. Tato schopnost se velmi dobře používá k provedení ganku, aby nepřítel nemohl utéct. Nanina konečná schopnost je Přivolání dračí kočky což může způsobit nepříteli efekt létání a může také vysát nepřátelskou krev poměrně vysoko.

Nana je však považována za méně efektivní v přispívání týmu. Poškození Nany není tak vysoké. Její ultimátní dovednost je ve skutečnosti dobrá, ale pokud se nepřítel dokáže vyhnout, Nana toho moc nezmůže, protože nemá vysoké poškození.

No, to je 5 nejslabších hrdinů v Mobile Legends. Tito hrdinové však mohou být tvrdí, pokud máte sestavení, které je vhodné pro použití na hrdinovi. To je od Jaky vše. Doufám, že je to užitečné.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found