Hry

kawaii!! Toto je nejnovějších 5 japonských androidových RPG her

Počínaje IOS, Androidem až po PC nebo konzolová zařízení, Japonsko úspěšně spustilo RPG hry, které jsou široce oblíbené. Jako Final Fantasy, která byla úspěšná na konzolových zařízeních a nedávno začala zasahovat zařízení Android

Japan Role Playing Game neboli JRPG je RPG hra pocházející z Japonska. Tím, že se v anime objevila osobitá umělecká a narativní dějová linie, se Japonsko a.s nejlepší tvůrce RPG her.

Počínaje IOS, Androidem až po PC nebo konzolová zařízení, Japonsko úspěšně spustilo RPG hry, které jsou široce oblíbené. Stejně jako Final Fantasy, která byla úspěšná na konzolových zařízeních a nedávno se začala dostávat na zařízení s Androidem. Ale není to jen Final Fantasy, je jich mnohem víc Další nejlepší Android JRPG hra.

  • 5 nejlepších japonských RPG her pro Android, které musíte vyzkoušet
  • Těchto 7 her se prohlašuje za nejlepší RPG hry všech dob, souhlasíte?
  • Žádné PC, PS, Mod! Zde je návod, jak hrát Final Fantasy 13 na Androidu

5 nejnovějších japonských RPG her pro Android

1. Kawaii Strike: Cute to Kill

Zahájen jedním z nejlepších výrobců her, Androidem Elex, o jehož kvalitě není pochyb Kawaii Strike rychle získal své jméno mezi hráči. Navíc má tato hra kawaii charakter a jedinečný příběh, který úspěšně okouzluje oči hráčů, aby si ji zahráli.

2. King Raid

Vydala Vespa Inc. pro zařízení Android vám tato hra poskytne herní zážitek hry JRG nové a jedinečné. Rozpoutejte bitvu mezi hrdiny a můžete si vybrat hrdinu a zahájit vzrušující bitvu.

3. Final Fantasy Brave Exvius

Square Enix pokračuje ve svém úspěchu a znovu uvádí na trh sérii Final Fantasy, tentokrát pro zařízení Android. Final Fantasy Brave Exvius, zvedni postavy a grafika z klasické série, díky čemuž Square Enix uspěl při vytváření Rebuild verze klasické Final Fantasy pro Android.

4. Poštovní rytíř

Vzít děj jako rytíř dodávky obtížného a nebezpečného zboží. Díky jednoduché grafice a vzrušujícímu kreslenému pocitu vás hraní této jediné hry rozhodně nebude nudit.

5. Příběhy paprsků

Bandai Namco, který přináší zpět starou sérii z Tales, ji znovu vydal pro zařízení Android. Když stále připomínáte příběh Iksu a Milleny, začnete nové vzrušující dobrodružství. 3D grafika a snadné ovládání ve vás jistě udělají závislost na hraní této hry.

Příliš mnoho, že? Nejlepší a nejnovější JRPG hra pro Android? Máte zájem si to vyzkoušet? nezapomeňte zanechat svou značku ve sloupci komentářů ano!