Produktivita

velký hřích! Toto je 5 nelegálních stránek pro stahování PC her

I když je hraní her zábavné, pokud je to pirátské, může vám dojít odměna za půst. Abyste nestahovali pirátské, nikdy nestahujte z následujících 5 stránek. Protože je to Haram!

Při čekání na iftar je nejchutnější při hraní her. Necítíš to, víš, je čas přerušit půst. Nejen zabíjení času, ale i některé hry pomáhají více rozvíjet mozek.

I když je hraní her zábavné, pokud je to pirátské, může vám dojít odměna za půst. Abyste si nestahovali pirátské, nikdy nestahujte z následujících 5 stránek. Protože je to Haram!

  • 5 PC her s nejlepší grafikou a hratelností všech dob
  • Těchto 7 skvělých počítačových her lze hrát na chytrých telefonech Android
  • 5 nejlepších bezplatných klasických počítačových her, které musíte vyzkoušet

Toto je 5 stránek Haram pro stahování PC her

1. Oceán her

První nelegální web ke stažení hry je Ocean of Game. Tato stránka není příliš aktualizovaná a u nových her je proces stahování také poměrně pomalý. Někdy jste dokonce požádáni o finanční prostředky na stažení pirátských her. Proto je lepší, když si trochu přidáte a koupíte si původní hru na Steamu.

2. NoSteam

Další, která je v komunitě populární, je NoSteam. Jak název napovídá, zdá se, že cílem tohoto webu je bojovat proti Steamu poskytováním pirátských odkazů. Přemýšleli jste někdy o stažení zde? Raději ne, protože se nejprve musíte stát jejich členem. A abyste se stali členem, je vám účtován poplatek. Je lepší utratit peníze za nákup původní hry, příteli.

3. OvaGames

Další nelegální stránkou pro stahování her, která je docela populární, je OvaGames. Jaka ale ví od přátel, že proces stahování je komplikovaný. Protože obvykle je každá hra rozdělena až na 50 dílů. Pokud jedna část selže, zbytek je jen plýtvání kvótou. Raději si ušetříte na nákup původní hry.

4. Skidrow Reloaded

Existuje také Skidrow Reloaded, což je reprezentativní stránka pro aktivisty herního pirátství, která je v současné době aktivní. Je to stále stejné jako OvaGames, přátelé, komunita stahování je zde komplikovaná. Nezřídka jste dokonce požádáni, abyste se přihlásili k odběru prémiového hostování souborů. Ano, místo předplatného hostování souborů je lepší koupit přímo původní hru, hra je halal.

5. DDLVúdolí

Konečně je tu DDLValley. Ve skutečnosti není tak populární, mnohem častěji jej využívají hledači peněz na internetu prostřednictvím PPD (Pay Per Download). Obsah těchto stránek je zřídka aktualizován. Pokud sledujete tento web, může být zastaralý. Opravdu, koupit originál je mnohem lepší.

Už jen to jméno je haram a pirátství, vypadá to svobodně a lahodně, bohužel když to zkouším, není to tak. Proto se ujistěte, že vždy používáte původní hru! Ach ano, nezapomeňte si také přečíst články související s hrami nebo jiné zajímavé články od 1S.

Bannery: ShutterStock

ZOBRAZIT ČLÁNEK