Hry

jak vytvořit portál v minecraftu, doplněný obrázky!

Jak vytvořit portál v Minecraftu, počínaje Nether Portal, End Portal, dokonce až po Aether Portal!

Jste velkým fanouškem her Minecraft? Ve hře Minecraft se můžete vydat za dobrodružstvím nebo jen tak navrhování chladných domů a budov.

To samozřejmě víš svět nejen v Minecraftu Overworld nebo obyčejný svět. K návštěvě světa potřebujete speciální portál, abyste se tam dostali.

Problém je, jak vytvořit portál Minecraft v režimu Přežití velmi obtížné, zejména shánět potřebné materiály. Pokud je v režimu TvořivýNo, prostě to udělej, bando.

Abyste se neobtěžovali hledat jak vytvořit portál v Minecraftu, ApkVenue vám to řekne v plném rozsahu a s obrázky, aby to bylo jednodušší.

Jak vytvořit portál v Minecraftu 2020

V podstatě jsou uvnitř 3 portály, které můžete vytvořit nejlepší hry s otevřeným světem tento sanbox. Tyto portály vás zavedou do nového světa dav a kořist Nový.

Jsou to tři portály Nether Portal, Ukončit portál, a Portál Aether. Později, jak vytvořit portál Minecraft, bude upraveno podle vašich potřeb.

Muzes udelat Nether Portal a Ukončit portál ve výchozím nastavení ve hře. Nicméně, Portál Aether lze postavit pouze po přidání modu Aether.

Výukový program, který ApkVenue poskytuje, pomůže těm z vás, kteří hrají Minecraft v režimu přežití. Pokud hrajete režim Tvořivý opravdu, opravdu snadné, gang.

Aniž byste se museli zdržovat, zde je návod, jak udělat portál v Minecraftu co nejjednodušší a nejjednodušší, nekomplikovaný!

Jak vytvořit Nether Portal v Minecraftu

Nether Portal je portál, který vás zavede do dimenze The Nether nebo to, čemu lidé říkají peklo.

Tento svět je prý jako peklo, protože je plný lávy a temnoty jako pod zemí.

Jak získat přístup k rozměrům The Nether je tím, že prochází Nether Portal. Nether Portal můžete vytvořit na jakékoli platformě Minecraft.

Zde ApkVenue vysvětlí, jak to udělat Nether Portal v režimu Minecraft Přežití.

Krok 1 - Těžba obsidiánu

 • Než budete stavět Nether Portal, existuje několik důležitých složek, které byste měli hledat. Hlavní ingredience Nether Portal je Obsidián.

 • Obsidian je jedním z nejtěžších předmětů, které můžete v Minecraftu získat. Musíte použít Diamantový krumpáč těžit to.

 • Nástroje, které si musíte připravit, jsou několik věder naplněných vodou a diamantový krumpáč.

 • Chcete-li těžit obsidián, můžete kopat pod zemí, dokud nedosáhnete vrstvy lávy. Za lávou se můžete vydat i do útrob hory.

 • Připravte si kbelík naplněný vodou a poté nalijte vodu na blok vedle lávy tak, aby voda stékala po celé lávě.

 • Láva, která byla vysušena vodou, se změní v obsidián. Můžete také přímo těžit obsidián z obsidiánových bloků, které najdete pod zemí.

 • Vodu, kterou jste nalili, vložte zpět do kbelíku tak, aby obsidiánový blok viděl. Jaka rada, zapamatujte si bod, kde jste poprvé nalili vodu, aby voda rychle opadla.
 • Po odlivu můžete obsidián těžit pomocí Diamantový krumpáč. I když pomocí Diamantový krumpáč, ale ten proces je dost časově náročný, bando.

 • Obsidián, který jste vykopali, bude plavat na zemi a po zvednutí se objeví hotbar.

Krok 2 – Vytvoření portálu Nether

 • Po těžbě obsidiánu v předchozí fázi můžete nyní vytvořit Nether Portal. Potřebujete materiály ve formě alespoň 10 obsidiánů které musíte zařídit.

 • Chcete-li vytvořit Nether Portal v Minecraftu, můžete postupovat podle obrázku, který ukazuje Jaka, abyste si mohli portál zjednodušit.

 • Poté, co vytvoříte obsidián, portál se automaticky neaktivuje. Chcete-li jej aktivovat, připravte se Pazourek a ocel nebo zapalovač pro aktivaci portálu.

 • Můžete také použít jiné nástroje, které mohou produkovat oheň. Udělejte oheň přímo uvnitř Nether Portal, abyste jej aktivovali.

Krok 3 – Hotovo

Úspěšně jste vytvořili Nether Portal v Minecraftu, gangu.

Jak vytvořit koncový portál v Minecraftu

Ukončit portál je portál, na který můžete přejít Konec.

Jak název napovídá, The End je místo, kde můžete dokončit Minecraft poražením Bosse v této hře, jmenovitě Ender Dragon.

V módě přežití, nemůžete udělat Ukončit portál, ale musíte zjistit, kde to je Rámečky otevřít Ukončit portál. Rám najdete ve Strongholdu.

Jaka vysvětlí, jak to udělat Ukončit portál v Minecraftu nalezením Strongholdu. Pokračuj ve čtení, bando.

Krok 1 - Vytvoření Eye of Ender

 • Dělat Enderovo oko, potřebujete přísady ve formě Enderpearl kterou získáte po zabití Endermana. Ostatní složky jsou Blaze Powder.
 • Získat Blaze Powder je trochu složité, bando. Nejprve musíte jít do Netheru, abyste našli Moba jménem Požár.
 • Při zabíjení Blaze budete mít šanci získat předmět pojmenovaný Blaze Rod. Vyrobte Blaze Powder zpracováním Blaze Rod, který jste získali.

 • Spojte 1 Enderpearl s 1 Blaze Powder a vytvořte 1 Eye of Ender. potřebuješ Minimálně 12 Eyes of Ender otevřít Ukončit portál.

Krok 2 - Nalezení pevnosti

 • Použijte Eye of Ender k určení umístění pevnosti. Eye of Ender poletí 12 metrů ve směru, kde se nachází pevnost. Musíte tento proces dělat trpělivě, bando.
 • Když Eye of Ender letí k zemi, znamená to, že jste našli umístění pevnosti. Můžete opatrně prokopat zemi a najít Pevnost.
 • Po kopání, dokud nenajdete budovu, hledejte místnost, kde je rám Ukončit portál je v.

Krok 3 – Otevření portálu

 • Vložte 12 Eye of Ender, které máte, do rámečku Ukončit portál a Poté, co je vše nainstalováno, jezte Ukončit portál otevře.

Krok 4 – Hotovo

Tak se to dělá Ukončit portál v Minecraftu. Docela složité, co, gang?

Jak vytvořit Aether Portal v Minecraftu

Portál Aether je portál, který vám umožní transmigrovat do světa Aether, který lidé běžně nazývají portál nebe v Minecraftu.

Nicméně, nemůžete udělat Portál Aether ve výchozí verzi hry. Nejprve musíte stáhnout Aether Mod pro Minecraft. Mod si můžeš vyhledat na Googlu, bando.

Kromě toho můžete použít i řadu Nejúplnější cheaty pro Minecraft 2020 které si můžete přečíst níže. Může to být reference pro kód nebo Minecraft semena nejoblíbenější!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Pro ty z vás, kteří chtějí vědět, jak vytvořit nebeský portál v Minecraftu, zde je návod, jak jej vyrobit Portál Aether!

Krok 1 - Těžba Glowstone

 • K mému glowstone, musíte udělat Nether Portal jak Jaka vysvětlil na začátku článku.
 • Vstupte do portálu a teleportujte se do The Nether.
 • Když jste v Netheru, musíte najít Glowstone. Ke zničení žhavícího kamene použijte jakýkoli krumpáč.
 • Glowstone, který je zničen, se změní na Glowstone Dust. K výrobě 1 glowstone potřebujete 4 glowstone prach.

Krok 2 – Vytvoření portálu Aether

 • Po vyrobení glowstones můžete uspořádat 10 glowstones do portálu. Při vytváření postupujte podle tvaru Nether Portal Portál Aether.
 • K aktivaci použijte kbelík naplněný vodou Portál Aether. Metoda je stejná jako aktivace Nether Portal, ano, gang.

Krok 3 – Hotovo

Bezpečný! Úspěšně jste udělali Portál Aether v Minecraftu. To je způsob, jak udělat městský portál v Minecraftu nejjednodušším a nejjednodušším!

To je Jakův článek o tom, jak vytvořit portál v Minecraftu. Doufejme, že vám tento článek pomůže při prozkoumávání světa Minecraftu.

Uvidíme se v dalších článcích Jaka!

Přečtěte si také články o Minecraft nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba