Software

10 nejlepších aplikací pro titulky videa pro Android

Potřebujete aplikaci pro titulky videa pro Android? ApkVenue má pro vás 10 doporučení pro nejlepší aplikace pro překládání videa pro Android (aktualizace 2020).

Na každém telefonu Android musíte mít vestavěný video přehrávač s funkcemi, které má, ale bohužel tato výchozí aplikace často nemá funkce, které hledáme.

Časté funkce zatím nedáno ve výchozí aplikaci pro telefon Android je funkce, která může vyvolat titulky. Současná aplikace titulků videa je vzhledem k velkému množství zahraničního obsahu poměrně důležitá.

No, tentokrát bude sbírat Jaka 10 nejlepších aplikací pro překlad videa pro Android, kde tato aplikace automaticky zobrazí titulky ve videu, které přehráváte.

10 nejlepších aplikací pro video přehrávač pro poskytovatele titulků pro Android

Z mnoha aktuálně dostupných aplikací pro automatické titulky mají některé zajímavé vlastnosti a funkce, které jiné aplikace nemají.

Nejen jako aplikace pro titulky, série aplikací, které ApkVenue tentokrát doporučuje, mají vynikající funkce, jako je schopnost znovu synchronizovat titulky s videi a mnoho dalšího.

Zajímá vás, které aplikace jsou Jakova doporučení tentokrát? Bez dalších okolků zde jsou kompletní informace.

1. Přehrávač MX

První aplikací, kterou ApkVenue doporučuje, je aplikace MX přehrávač. Tato aplikace pro titulky videa opravdu podporuje titulky, a to nejen formát titulků .srt prostě.

Stále existuje mnoho formátů titulků, které lze číst touto aplikací, jmenovitě .ssa, .sub, .txt a mnoho dalších a v této aplikaci můžete libovolně přeskupovat titulky.

Je tu ještě jedna funkce, která je docela zajímavá, můžete zoomovat resp zoomování na aktuálně přehrávaném videu. Jak? Skvělé funkce, že?

InformaceMX přehrávač
VývojářMX Media & Entertainment (dříve J2 Interactive)
Recenze (počet recenzentů)4.4 (9.035.018)
VelikostLiší se
Nainstalujte500.000.000+
Android minimumLiší se

Stáhněte si aplikaci MX Player zde!

Přehrávač MX

2. Přehrávač VLC

Možná už znáte aplikace pro automatické titulky V tomto případě je VLC Player volbou aplikace pro přehrávání videa pro uživatele PC a nyní začíná pronikat na trh Android.

VLC Player dokáže přitáhnout srdce mnoha lidí díky snadnému ovládání a také opravdu skvělým funkcím a nyní si jej můžete užít na svém mobilu.

Tato jedna aplikace podporuje různé typy videí a titulky, takže se nemusíte bát, že zde stažená videa nebo filmy nepůjdou přehrát.

InformaceVLC přehrávač
VývojářVideolaboratoře
Recenze (počet recenzentů)4.4 (1.373.898)
VelikostLiší se
Nainstalujte100.000.000+
Android minimumLiší se

Stáhněte si aplikaci VLC Player zde!

VLC přehrávač

3. KMPlayer

KMPlayer je video přehrávač, který podporuje mnoho typů video souborů, které jsou velmi kompletní, tam kde jsou desítky video formátů které můžete hrát pomocí této aplikace pro překladač videa.

Začínající od 3GP, FLV, MP4, MPEG, dokud WEBM i když vše lze bez problémů hrát přes tuto jednu aplikaci.

Kromě toho tato aplikace také umí číst titulky který se přehrává automaticky, takže se zde nemusíte obtěžovat žádným nastavením.

Tato aplikace má velmi dobrou pověst tam, kde jsou již desítky milionů uživatelů Androidu, kteří tuto aplikaci používají ke sledování videí na svých mobilních telefonech.

InformaceKMPlayer
VývojářPANDORA.TV
Recenze (počet recenzentů)4.4 (330.070)
Velikost32 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.3

Stáhněte si aplikaci KMPlayer zde!

KMPlayer

Další aplikace pro překlad videa...

4. BSPlayer zdarma

BSplayer má funkce, které nejsou o nic méně zajímavé než jiné přehrávače videa. BSPLayer již podporuje HW Decoding a má také funkce hardwarový akcelerátor.

Kromě toho, že je možné číst některé titulky jako ass/ssa, srt, sub a txr, tato aplikace podporuje mnoho formátů videa, jako je MPEG, MP4, FLV, a mnoho dalších.

Tato aplikace BSPLayer také podporuje OTG, gang, kde můžete přímo přehrávat videa z blesku připojeného k vašemu mobilnímu telefonu.

InformaceBSPlayer zdarma
VývojářMédia BSPlayer
Recenze (počet recenzentů)4.0 (141.814)
VelikostLiší se
Nainstalujte10.000.000+
Android minimumLiší se

Stáhněte si bezplatnou aplikaci BSPlayer zde!

BSPlayer zdarma

5. Přehrávač GOM

Tato aplikace pro překlad videa používá se dlouhou dobu uživateli PC díky atraktivním funkcím a snadnému použití.

GOM přehrávač již podporuje mnoho video formátů, takže v této aplikaci můžete bez obav přehrávat různé typy video formátů.

Kromě toho je GOM Player vybaven také automatickou čtečkou titulků. Pokud uložíte soubory titulků a videa do stejné složky se stejným názvem, vše se přečte okamžitě.

InformacePřehrávač GOM
VývojářGOM & Company
Recenze (počet recenzentů)4.0 (22.647)
Velikost31 MB
Nainstalujte5.000.000+
Android minimum4.1

Stáhněte si aplikaci GOM Player zde!

Přehrávač GOM

6. Skutečný hráč

Před příchodem na Android, aplikace Pravý hráč byl dříve v Formát Windows PC, což z něj dělá poměrně velký počet uživatelů ještě před přihlášením do Androidu.

Kromě podpory videa tato aplikace také umí přehrávat hudbu a také může otevřít soubor s fotografií, takže je velmi kompletní ve funkcích a vlastnostech, které nabízí.

Pokud jde o přehrávání videa, aplikace Real Player umí číst titulky, takže se vám hodí ke stažení, když hledáte aplikaci pro titulky videa.

InformacePravý hráč
VývojářSpolečnost Real Networks, Inc.
Recenze (počet recenzentů)4.2 (226.549)
VelikostLiší se
Nainstalujte10.000.000+
Android minimumLiší se

Stáhněte si aplikaci RealPlayer zde!

Pravý hráč

7. Mix Video Player

Další alternativní aplikací pro překlad videa je MoboPlayer. Tento přehrávač videa také podporuje různé formáty videa, které jsou velmi kompletní.

K dispozici je také Mix Video Player podporují různé texty titulků jako srt, ass a tak dále, které vám usnadní přehrávání všech druhů titulků.

Nejen to, Mix Video Player může také automaticky vyhledávat vaše video titulky pomocí funkcí online vyhledávání titulků její.

InformaceMix Video Player
Vývojářlaboratoř videopřehrávačů
Recenze (počet recenzentů)4.5 (4.017)
Velikost20 MB
Nainstalujte500.000+
Android minimum4.1

Stáhněte si aplikaci Mix Video Player zde!

Mix Video Player

8. DX přehrávač

Další aplikace pro automatické titulky videa, kterou ApkVenue doporučuje, je DX přehrávač. Ačkoli není tak slavná jako ostatní, tato aplikace je stále podporována okouzlujícími funkcemi.

Tento přehrávač videa má několik výhod, které jiné přehrávače videa nemají, například: zámek aplikace pro uzamčení požadovaného videa heslem.

Videa můžete nejen zamknout, ale také skrýt nezobrazuje sea určitě tato aplikace umí číst nějaké titulky.

InformaceDX přehrávač
VývojářKreativní den
Recenze (počet recenzentů)4.2 (1.347)
Velikost3,5 MB
Nainstalujte100.000+
Android minimum6.0

Stáhněte si aplikaci DX Player zde!

DX přehrávač

9. Video Player All Format - Xplayer

Jednoduchý a je vybavena několika zajímavými funkcemi Video přehrávač všech formátů - XPlayer může být aplikace pro překládání videa dle vašeho výběru.

Kromě podpory přidávání titulků tato aplikace také můžete přehrávat mnoho formátů videa, které si stáhnete na vašem smartphonu Android.

Tato aplikace pro přehrávání videa od společnosti InShot zaručeně poskytne okouzlující funkce a učiní váš zážitek ze sledování mnohem lepším.

InformaceVideo přehrávač všech formátů - Xplayer
VývojářSpolečnost InShot Inc.
Recenze (počet recenzentů)4.7 (626.636)
VelikostLiší se
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.3

Stáhněte si Video Player All Format - aplikaci Xplayer zde!

Video přehrávač všech formátů - Xplayer

10. Video Player All Format

Poslední aplikací, kterou vám ApkVenue doporučuje, je aplikace Přehrávač videa Všechny formáty **. Tato aplikace vám umožní ** zobrazit titulky, ve videu, které sledujete.

Tento přehrávač videí neztrácet s ostatními, protože tato aplikace již podporuje mnoho video formátů a dá se říci docela kompletní.

Tato aplikace navíc podporuje funkce hledat titulky a také stáhnout titulky online což vám ještě více usnadní sledování.

InformaceVideo přehrávač všech formátů - Full HD Video přehrávač
VývojářASD Dev Video Player pro všechny formáty
Recenze (počet recenzentů)4.3 (51.509)
VelikostLiší se
Nainstalujte10.000.000+
Android minimumpestrý

Stáhněte si aplikaci Video Player All Format - Full HD Video Player zde!

Video přehrávač všech formátů - Full HD Video přehrávač

To je on 10 nejlepších aplikací pro přehrávání videa poskytovatele titulků pro Android, které si můžete vyzkoušet na svém smartphonu Android.

Tato aplikace pro titulky videa má různé výhody a můžete si sami vybrat, která z nich je pro vaše potřeby nejvhodnější.

Máte nějaká další doporučení, která ApkVenue výše nezmínila? Prosím podíl ve sloupci komentářů níže ano.