Tech Hack

jak odstranit reklamy na chrome a firefox windows 10

Jak se zbavit reklam ve Windows 10 je velmi snadné. Níže se podívejte na několik způsobů, jak blokovat reklamy, které se náhle objeví na vašem PC! ️

Jak se zbavit reklam ve Windows 10 bude to jistě výkonné řešení, abychom se už nemuseli cítit rušeni neustálým zobrazováním reklam na obrazovce notebooku nebo PC.

Kromě toho se tyto reklamy také obecně objevují na různých místech, včetně nabídky Start, Centra akcí, Cortany až po Průzkumník Windows.

Naštěstí, jak se zbavit reklam, které se náhle objeví na počítači nebo notebooku s Windows 10, není nemožná věc, víte. Existuje několik triků, které můžete vyzkoušet.

Chcete vědět jak? Bude to jednodušší, než jak odstranit reklamy na telefonech Android nebo naopak? No tak, podívejte se na diskusi o tom, jak odstranit reklamy na notebooku s Windows 10 v plném znění níže!

Sbírka Jak odstranit reklamy ve Windows 10

Pokud se dříve reklamy objevovaly pouze v televizi, nyní je najdete v různých plošina sociální média a dokonce i uživatelské rozhraní smartphonu nebo notebooku.

Pokud jde o vzhled, je samozřejmě vzhled reklam na noteboocích s Windows 10 jako znečištění, které musíte zničit. Ale jak? Nebojte se! Zde jsou některá řešení.

1. Jak odstranit reklamy v Průzkumníku Windows

Možná se někteří z vás setkali s otravnými reklamami v Průzkumníku Windows Windows 10. Ukazuje se, že tyto reklamy můžete zničit, víte, gang.

Chcete-li vypnout reklamy v Průzkumníku Windows, stačí otevřít možnosti 'Pohled' v průzkumníku a poté vyberte možnost 'Možnosti' >'Změnit složku a hledat'.

V novém okně, které se otevře, klikněte na kartu 'Pohled'a poté vyhledejte parametry „Zobrazit oznámení poskytovatele synchronizace“ v Pokročilé nastavení. Odstraňte zaškrtnutí v políčku vedle ní.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Jak odstranit reklamy v systému Windows 10 prostřednictvím nastavení

Windows 10 je skutečně skvělý s nesčetným množstvím funkcí, kromě toho existují funkce, díky kterým se lidem líbí, ale jsou i takové, kvůli kterým se lidem nelíbí. Jedním z nich je Osobní ID reklamy/reklamy.

Reklamní ID je jednou z funkcí společnosti Microsoft pro poskytování relevantnějších reklamních služeb z Windows 10. A tato funkce také dokáže filtrovat aplikace ve Windows Store, takže může zabránit podvodům a problémům se zabezpečením.

Tato funkce v podstatě přebírá data shromážděná od uživatelů a poté uživatelům zobrazuje reklamy.

Reklamy jsou stále reklamy a samozřejmě ne každému se tato reklama líbí. Můžete jej však vypnout pomocí následujících kroků.

 • Krok 1: Otevřete Nastavení (WinKey + I) a vyberte 'Soukromí' a přejděte na možnosti nabídky 'Všeobecné'.

 • Krok 2: Zakázat posuvníky na ospi"Povolit aplikacím používat mé inzertní ID pro různé aplikace".

 • Krok 3: Otevřete aplikaci prohlížeče na notebooku. Chcete-li se pak personalizovaných reklam při procházení zbavit, navštivte stránku společnosti Microsoft //choice.microsoft.com/en-us/opt-out a přihlaste se ke svému účtu Microsoft.
 • Krok 4: Na pravé straně obrazovky vypněte možnost s názvem "Personalizované reklamy v tomto prohlížeči" a "Personalizované reklamy všude, kde používám svůj účet Microsoft".

3. Jak odstranit reklamy ve Firefoxu a Chrome Windows 10

Vzhled reklam v aplikacích prohlížeče, jako je Firefox, rozhodně není nic divného. Stále ji však můžete odebrat a získat tak vzrušující zážitek z prohlížení, gangu.

No, pokud chcete vědět, jak se zbavit reklam na notebooku s Windows 10 nebo spíše v aplikaci Firefox, zde jsou kroky.

 • Krok 1: Otevřete stránku Add Ons klepnutím na ikonu burgeru v pravém horním rohu a poté výběrem nabídky 'Přidat'. Nebo můžete také použít klávesové zkratkyCTRL+Shift+A.
 • Krok 2: Vyberte nabídku 'Rozšíření' a zadejte klíčové slovo „Adblock Plus“ ve vyhledávacím poli a poté stiskněte enter.
 • Krok 3: Vyberte rozšíření Adblock Plusa poté stiskněte tlačítko 'Přidat do Firefoxu' k instalaci doplňků do prohlížeče.
 • Krok 4: Pokud se zobrazí dialogové okno pro potvrzení, stačí vybrat tlačítko 'Přidat'.

Je to hotové! Po instalaci rozšíření Addblock Plus se zbavíte všech druhů otravných reklam, které se často objevují při procházení pomocí Firefoxu.

Ach ano, pro ty z vás, kteří hledají jak se zbavit oznámení o reklamách v Chrome Windows 10, můžete také nainstalovat toto rozšíření Adblock Plus.

Pokud nevíte, jak nainstalovat rozšíření do Google Chrome, můžete si přečíst následující článek Jaka.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Jak se zbavit reklam ve Windows 10 odstraněním dočasných souborů

Možná mnoho z vás neví, co to je dočasné soubory a co to má společného s tím, jak se zbavit reklam ve Windows 10, že?

Dočasné soubory v samotném systému Windows je dočasný soubor používaný k ukládání dat, který bude obvykle automaticky vytvořen několika aplikacemi, které vyžadují velká data, jako jsou aplikace pro úpravu videa, fotografie a další.

ideál dočasné soubory toto bude smazáno po ukončení používání aplikace, ale ve skutečnosti tomu tak vždy není.

Takže je tu také možnost dočasné soubory který pochází z aplikace, která spouští zobrazení reklamy, je stále uložen a způsobuje, že se reklama bude nadále zobrazovat na notebooku nebo PC.

Proč tedy mazat dočasné soubory je to prý alternativní způsob, jak se zbavit reklam, které se najednou objeví na PC, bando. Pokud to chcete zkusit smazat, zde jsou kroky.

 • Krok 1: Otevřete program Spustit stisknutím klávesové zkratky Win + R. Pak zadejte 'teplota' do vyhledávacího pole a stiskněte 'OK' nebo zadejte.
 • Krok 2: Zde odstraníte všechny existující složky a soubory. Pokud ano, stačí zavřít okno.
 • Krok 3: Poté znovu stiskněte Win + R a zadejte '%temp%' v poli Spustit hledání a poté stiskněte OK. Zde musíte také odstranit všechny existující složky a soubory.
 • Krok 4: Pokud bylo vše hotovo, stačí restartovat notebook nebo PC.

Jak blokovat reklamy ve Windows 10 odinstalováním Trigger Apps

Po instalaci určitých aplikací se na vašem notebooku náhle objevují reklamy? Místo toho, aby se věci zhoršovaly, je lepší aplikaci prostě smazat, bando!

Tento stav obvykle nastane, když nainstalujete aplikaci, která nemá jasný zdroj a ve skutečnosti má potenciál šířit viry do vašeho notebooku nebo PC systému.

Proto se doporučuje okamžitě odstranit aplikaci z notebooku. Nevíte, jak smazat aplikace na notebooku? Postup si můžete přečíst v následujícím článku Jaka.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je několik způsobů, jak se snadno zbavit reklam ve Windows 10, bando. Můžete vyzkoušet, která metoda nejlépe vyhovuje vašim aktuálním potřebám.

Kromě toho, aby se to v budoucnu neopakovalo, nezapomeňte nainstalovat adblock do aplikace prohlížeče používané na notebooku a vždy používat nejlepší antivirovou aplikaci.

Nejen, že si také jen tak nenainstalujete žádnou aplikaci, zejména z nejasných zdrojů, gang. Máte jiný způsob? Podíl ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o Windows 10 nebo psaní z Lukman Azis jiný.