Hry

7 nejlepších odstřelovacích počítačových her 2020, opravdu musíte vyzkoušet!

Už vás nebaví barbarské střílení a válečné hry? Pojďte, vyzkoušejte doporučení pro nejlepší odstřelovací PC hry 2020, které jsou pro vás náročnější!

Jaké hry na PC hraješ nejčastěji? Jaka si je jistý, že mezi vámi musí být spousta těch, kteří opravdu rádi hrají válečné hry a střílečky.

Bohužel na PC není mnoho válečných her, které poskytují zážitek z toho, že jsou a odstřelovač aka sniper. Ve skutečnosti je velmi uspokojující vidět, jak nepřítel jednoho po druhém z dálky zabíjí, aniž by byl chycen.

V tomto článku vám chce ApkVenue některé poskytnout Doporučení nejlepších sniper PC her 2020 který má realistickou mechaniku a dobrou hratelnost.

Sbírka nejlepších her pro PC Sniper v roce 2020

Hraní počítačových odstřelovacích her není tak jednoduché, jak si myslíte. Nesmíte jen mířit a střílet, musíte počítat s mnoha věcmi.

Počínaje směrem větru, rychlostí větru, nadmořskou výškou, vzdáleností nepřítele a mnohem více. To dělá odstřelovací hry mnohem náročnější než běžné válečné hry.

Musíte být opravdu zvědaví, že? Namísto dalšího čekání, jděte do toho, podívejme se na následující článek!

1. Sniper Elite 4

Pokud jste někdy studovali historii, jistě víte, nemyslíte, pozadí druhé světové války, která se odehrála před desítkami let?

Přes PC hry Sniper Elite 4, budete vyzváni, abyste dokončili nacistické vojáky. Ještě lepší je, že prvek sandbox v této hře vám umožňuje využít cokoli ve hře.

O grafice a hratelnosti této hry není třeba pochybovat. Tato hra také využívá systém killcam, kde uvidíte, jak vaše kulky pronikají nepřítelem pomocí a Rentgen podle zpomalený pohyb.

PodrobnostiSniper Elite 4
VývojářPovstání
VydavatelPovstání
Datum vydání13. února 2017
ŽánrAkční adventura
Hodnocení9/10 (Pára)
CenaRp389,999,- (Pára)

Stáhněte si PC hru Sniper Elite 4 přes následující odkaz:

Střílečky Rebellion KE STAŽENÍ

2. Hitman 2

Hitman 2 je hra, kde budete hrát tajného agenta s přezdívkou Agent 47. V této hře můžete zabít cíl tiše nebo brutálně.

Existuje režim pojmenovaný Hitman Sniper Assassin které můžete hrát samostatně nebo ve skupinách. Vaším úkolem je přežít pouze s odstřelovacími zbraněmi.

Nejen zabíjení, tato sniperská PC hra také vyžaduje, abyste schovávali mrtvoly a eliminovali stopy, abyste se nenechali chytit nepřítelem.

PodrobnostiHitman 2
VývojářIO Interactive A/S
VydavatelInteraktivní zábava Warner Bros
Datum vydání13. listopadu 2018
ŽánrAkce
Hodnocení9/10 (Pára)
CenaStandardní vydání: IDR 800 000,- (Pára)

Stáhněte si PC hru Hitman 2 přes následující odkaz:

Střílečky Warner Bros Interactive Entertainment STÁHNOUT

3. Sniper Elite V2 Remastered

Hraní nejlepších odstřelovacích počítačových her může být jistě problém, pokud váš počítač nepodporuje hru. Jaka má pro tebe řešení, bando.

Můžete si vyzkoušet lehkou PC sniper hru s názvem Sniper Elite V2 Remastered tento. Tato hra je remasterovaná verze, takže má nějaký nový obsah a vylepšení ve všech sektorech.

Budete hrát elitního snipera jménem Karlem Fairburnem kteří seskočili padákem do Berlína, aby dokončili německé jednotky na vlastní základně.

PodrobnostiSniper Elite V2 Remastered
VývojářPovstání
VydavatelPovstání
Datum vydání14. května 2019
ŽánrAkce
Hodnocení6/10 (Pára)
CenaRp159,999,- (Pára)

Stáhněte si PC hru Sniper Elite V2 Remastered přes následující odkaz:

Střílečky Rebellion KE STAŽENÍ

4. Smlouva Sniper Ghost Warrior

Pokud si chcete vyzkoušet, jaké to je být dobrým odstřelovačem, zkuste si zahrát PC hry Smlouva Sniper Ghost Warrior, dobře.

V této offline počítačové odstřelovací hře budete vyzváni, abyste vstoupili do vnitrozemí Sibiře, abyste dokončili smlouvu o zabíjení s využitím stávajících podmínek.

Musíte se také snažit, aby vás nepřítel neviděl, protože jakmile vás chytí, určitě zemřete. Každopádně je to opravdu náročné!

PodrobnostiSmlouva Sniper Ghost Warrior
VývojářCI hry
VydavatelCI hry
Datum vydání13. listopadu 2018
ŽánrAkce
Hodnocení7/10 (Pára)
CenaRp199,999,- (Pára)

Stáhněte si PC hru Sniper Ghost Warrior Contract přes následující odkaz:

Střílecí hry CI hry KE STAŽENÍ

5. Sniper Ghost Warrior 3

Máte PC s minimálními specifikacemi a nestabilním připojením k internetu, ale chcete hrát PC odstřelovací hry? Řešení je snadné, stačí si stáhnout offline hru light PC sniper!

Hra s názvem Sniper Ghost Warrior 3 Má velmi realistickou hratelnost, víte. K tomu, abyste zvládli tuto jednu hru, však potřebujete hodně praxe.

V této hře budete hrát za amerického snipera jménem Jonathan North nasazena v Gruzii k likvidaci ruských jednotek z hranic.

PodrobnostiSniper Ghost Warrior 3
VývojářCI hry
VydavatelCI hry
Datum vydání25. dubna 2017
ŽánrAkce
Hodnocení55% (Metakritický)
CenaRp108 999,- (Pára)

Stáhněte si PC hru Sniper Ghost Warrior 3 přes následující odkaz:

Střílecí hry CI hry KE STAŽENÍ

6. ARMA 3

ARMA 3 není FPS hra, ale válečná simulační hra. Nejen, že hodně zabíjíte, ale ve skutečnosti musíte plnit mise a snažit se udržet všechny členy týmu v bezpečí.

Dalším unikátem je, že sniper bude spárován se spotterem, jehož úkolem je najít a označit polohu nepřítele a následně být odstřelovačem zabit.

Tato hra je ideální pro ty z vás, kteří mají rádi strategické hry. Pokud si rádi hrajete na barbary, Jaka si nemyslí, že tato hra je pro vás vhodná.

PodrobnostiARMA 3
VývojářBohemia Interactive
VydavatelBohemia Interactive
Datum vydání12. září 2013
ŽánrAkce, simulace, strategie
Hodnocení9/10 (Pára)
CenaRp399,999,- (Pára)

Stáhněte si PC hru ARMA 3 přes následující odkaz:

Střílečky Bohemia Interactive KE STAŽENÍ

7. Bod zlomu Ghost Recon

Bod zlomu Ghost Recon je nejnovější odstřelovací hra pro PC od franšízy Ghost Recon. V nejnovější hře tentokrát existuje nová třída, kterou si můžete vybrat, a to Ostrostřelec.

Třída Sharpshooter vám dá bonus k atributům při používání zbraní jako DMR nebo Odstřelovací puška. Kromě toho má tato třída také vrozené dovednosti, které jsou velmi užitečné pro odstřelovače.

Hry taktický střelec made by Ubisoft vám také umožňuje upgradovat zbraně, které máte, aby byly silnější pomocí dílů z vašich starých zbraní.

PodrobnostiBod zlomu Ghost Recon
VývojářUbisoft
VydavatelUbisoft
Datum vydání4. října 2019
ŽánrTaktická střílečka
Hodnocení57% (Metakritický)
CenaIDR 689 000,- (Obchod Ubisoft)

Stáhněte si PC hru Ghost Recon Breakpoint přes následující odkaz:

Střílečky Ubisoft Entertainment STÁHNOUT

To je Jakův článek o 7 nejlepších sniperských PC hrách, které musíte vyzkoušet v roce 2020. Realistická hratelnost a živá grafika zajistí bezkonkurenční herní zážitek.

Uvidíme se zase u dalšího Jaka článku! Nezapomeňte zanechat stopu ve formě komentářů v dostupném sloupci, gang.

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba.