Tech Hack

jak přidat ig následovníky, můžete bez aplikace!

Jak přidat sledující IG bez aplikace lze ve skutečnosti udělat, víte! Podívejte se, jak přidat aktivní sledující bez aplikace a s aplikací na následujícím IG.

Jak přidat sledující IG bez aplikace Možná vás napadlo, že toužíte být slavnou celebritou a získat spoustu podpory, že?

Není se čemu divit, koneckonců, následovníci jsou skutečně jedním z důležitých aspektů, které mohou realizovat vaše sny, gangu.

Ale co takhle, jak rychle a zdarma přidat sledující na Instagramu, kromě použití skvělých IG titulků k upoutání pozornosti? Nebojte se, Jaka má řešení!

Zvědavý? Pokud je to tak, pojďte se podívat na nějaké triky jak přidat aktivní sledující bez aplikace a s aplikací na Instagramu následující.

Jak přidat aktivní sledující bez aplikace a s aplikací na IG

Snem každého, kdo se touží stát celebritou, být schopen hodně podporovat, být známý lidem a mít velký příjem.

Různými způsoby, například pomocí vtipných titulků k úklidu krmit Instagram, abyste vypadali více estetický byl ochoten udělat, aby zvýšil počet sledujících IG.

Ale ve skutečnosti to všechno nebude fungovat optimálně, pokud neznáte trik, jak přidat sledující IG bez aplikace nebo s aplikací, gang.

No, k tomu se můžete podívat na Jakovu diskusi o jak přidat sledující Instagram bez aplikace a bezpečně více níže.

Mám si koupit sledující a lajky pro Instagram?

Zdroj fotografií: Digital Marketing Digital Marketing School Bandung

Sám Jaka na to vlastně nemá právo soudit zda počet vašich tisíců sledujících nakupuje nebo organické výsledky.

Jsou však chvíle, kdy někteří lidé potřebují velmi velký počet sledujících v krátkém čase za účelem prodeje nebo provozování svého IG účtu, aby mohli být ověřeno.

Bez ohledu na to, jaké sledující máte nemovitý nebo výsledky aplikace nebo nákupu, pokud jste připraveni se všemi riziky, pak cokoli legitimní právě dokončeno.

Jako protihodnotu se Jaka pokusí dát porozumění o tom, jaké výhody můžete získat, když máte hodně sledujících nebo sledujících na Instagramu.

Výhody mnoha sledujících a lajků na Instagramu

Ve skutečnosti existuje mnoho výhod, které můžete získat, pokud máte mnoho sledujících (sledujících) a vaše fotografie se líbí mnoha lidem na Instagramu. Zde jsou některé z výhod!

1. Přidání mnoha spojení a vztahů

Zdroj fotografií: Quora

Pokud už máte na Instagramu hodně sledujících, je velmi pravděpodobné, že máte mnoho známých, kteří vám mohou různými způsoby pomoci.

Existuje mnoho možností, které se mohou stát, pokud dokážete propojit širokou škálu připojení na Instagramu, včetně možná, že můžete získat novou práci!

Ve skutečnosti mnoho spojení nesouvisí pouze s hmotnými věcmi. Například, když potřebujete informace o předmětu, který chcete koupit, a nevíte, kde danou věc koupit.

Můžete se zeptat svých sledujících, ve kterém OL Shopu si tyto položky můžete koupit.

2. Může prodávat online

Zdroj fotografií: Garden Design

Pokud hledáte vedlejší práci ve svém volném čase, můžete začít zkoušet prodávat online.

Pokud máte hodně sledujících, můžete zkusit věci prodávat milovaný vaše, abyste zvýšili svůj příjem.

Může se také stát, že pokud má váš přítel nebo matka vedlejší firmu, můžete jim pomoci propagací jejich zboží na jejich IG účtu. Poté jej můžete prodat v řadě nejlepších online nákupních a prodejních aplikací na internetu.

3. Vydělávejte více peněz (a popularity) tím, že se stanete celebritou

Zdroj fotografií: ID MInews

Další výhodou, pokud budete sledovat, jak přidat aktivní sledující bez aplikace nebo s aplikací, je, že můžete získat další příjem.

Ve století moderní takhle práce nemusí být vždy kancelářská. Dokonce i třída celebgramů Awkarin může vydělat stovky milionů každý měsíc jen z příspěvků na Instagramu.

Jaka si je jistý, pokud jste se stali celebgramem resp influenceři, budete mít roli v digitálním světě a reálný život které mohou mít pozitivní dopad na ně samotné i na ostatní.

Existuje však mnoho kroků, které musíte připravit, než se stanete celebgramem. Pro další vysvětlení, jak se stát celebritou, si přečtěte následující článek Jaka:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak přidat sledující IG bez aplikace

Ve skutečnosti existují organické nebo přírodní způsoby, jak zvýšit počet svých sledujících zdarma bez jakékoli aplikace. Jak to děláš, Jacku?

Je to snadné, musíš aby byl obsah co nejzajímavější na Instagramu, dokud ho nenavštíví mnoho lidí profil a staň se tvým následovníkem!

Zde je několik způsobů, jak přidat sledující IG bez aplikace 2020 a samozřejmě je to zdarma, můžete to zkusit.

1. Nejedná se o soukromý účet Instagram

Zdroj fotografie: recode.ID

Možná jste viděli, že některé účty online obchodů zamykají své účty na Instagramu, aby byli zvědaví sledující. Bohužel tato metoda není vždy účinná a dokonce jim škodí.

Protože snadný přístup je koneckonců jedním z hlavních klíčů k tomu, jak přidat aktivní sledující bez aplikace na Instagramu, na kterou musíte dávat pozor.

Pokud tomu nevěříte, stačí se podívat na svůj oblíbený celebgram nebo slavné youtubery, kteří také hrají Instagram, není zamčený ani jeden účet!

Nejdůležitější věcí pro přidávání bezplatných a jednoduchých sledujících IG je tedy nezamykejte ani soukromý účet na Instagramu!

2. Vytvořte zajímavé zdroje/obsah

Zdroj fotografií: Social Media Examiner

Existuje mnoho věcí, které můžete udělat pro vytvoření zajímavého obsahu na Instagramu. Například videoobsah TikTok byl nedávno nalezen také na IG.

Důležité je upravit obsah podle své původní osobnosti, aby se sledující cítili blízko k vašemu každodennímu životu.

Začít s základy fotografování a používání dobrých a správných filtrů. Pokud chcete vytvořit video obsah, použijte jej aplikace pro úpravu videa který se snadno používá, pokud jste stále velmi začátečník.

Klíčové je, že musíte být trpěliví a nebát se učit se každý den vytvářet lepší obsah.

Pokud je váš obsah dobrý, ApkVenue je přesvědčeno, že mnoho lidí to udělá oznámení svůj instagramový účet, takže máte zájem sledovat svůj instagramový účet.

3. Zmínit/označit velké účty na Instagramu

Zdroj fotografií: Nuun Digital

To ve skutečnosti neznamená, že musíte spamování na každém instagramovém účtu neznámé osoby. Například jste se právě vrátili z dovolené z Bali a chcete fotku zveřejnit na Instagramu.

No, po tobě nahrát fotku na Instagram, zkuste to značky domácí a zahraniční cestovní účty na fotografii, kterou jste nahráli.

Pokud jsou vaše fotografie dobré, váš příspěvek bude těmito účty určitě znovu zveřejněn.

Pokud je váš příspěvek úspěšně repostován velkými účty, je pravděpodobné, že se najde mnoho lidí, kteří budou mít zájem sledovat váš instagramový účet. V pohodě, že?

4. Zveřejňujte obsah ve správný čas

Zdroj fotografií: Influencer Marketing Hub

Podle výzkumu provedeného společností později.com o nejlepších hodinách zveřejňování na Instagramu, každý den má hodiny hlavní vysílací čas odlišný.

Hodin hlavní vysílací čas nebo špička, což znamená, že mnoho lidí si otevře účty IG v těchto hodinách.

Pokud nahrajete na hodiny hlavní vysílací čas, s největší pravděpodobností to ostatní uvidí a dají zpětná vazbaať už stačí dát Like, komentář nebo dokonce následovat tě.

Jaka si nemůže být jistý, že výsledky výzkumu Later.com jsou 100% správné, ale jako referenci je můžete vzít v úvahu.

Je zaručeno, že tento trik je jedním ze způsobů, jak zvýšit počet sledujících IG bez nejvýkonnější aplikace!

5. Sledujte a komentujte účty celebrit

Zdroj fotografií: Innov8tiv

Pro přidání aktivních sledujících bez aplikace na poslední IG můžete použít metodu staré školy, která je stále osvědčená, pokud chcete přidat sledující na svůj Instagram.

Jaka je návrh, můžete sledovat účty celebrit a velkých mezinárodních celebrit a komentovat příspěvek.

Obvykle budou fanoušci umělce nebo celebrity okamžitě sledovat váš účet, protože předpokládají, že jste také jedním z fanoušků účtu. Ale tato metoda je velmi nepravděpodobná, bando!

I když se vám nepodaří okamžitě získat významný počet sledujících, podle Jaka je tato metoda jednou z nejfunkčnějších a dává vám smysl.

Jak přidat aktivní sledující pomocí aplikací na Instagramu

Mnoho lidí věří, že pomocí aplikace Instafollow je efektivní způsob, jak zvýšit počet sledujících a lajků na Instagramu. Ve skutečnosti podle Jakova vyhledávání již aplikace nefunguje!

Jako alternativu má Jaka jiný způsob, a to pomocí Hublaagram!

Nejprve si na počítači otevřete účet Instagram, ano? gang! Usnadní vám to kontrolu, zda se počet vašich sledujících zvýšil nebo ne.

Jako hlavní poznámka, aby se počet vašich sledujících automaticky zvýšil, ne zavřít nebo zavřete Instagram a Hublaagram, zatímco běží proces přidávání sledujících!

Krok 1 – Přejděte na stránku Hublaagram

 • Nejprve přejděte na web Hublaagram na adrese URL (//hublaagram.me/). ApkVenue doporučuje otevřít tento web z Google Chrome PC, aby byl rychlejší a efektivnější.

 • Dále vyberte nabídku „Rozšíření pro Chrome“ jako na obrázku níže ke stažení Rozšíření Hublaagram v prohlížeči Google Chrome.

 • V této fázi můžete skutečně přidat Doplňky v prohlížeči Firefox, ale ApkVenue doporučuje používat Chrome.

Krok - 2: Synchronizujte účet Instagram

 • Hledat logo "To se mi líbí/palec nahoru" v pravém horním rohu prohlížeče Google Chrome.
 • Poté se přihlaste pomocí svého účtu Instagram jako obvykle zadáním svého uživatelského jména a hesla.
 • Po synchronizaci mezi účty Hublaagram a Instagram vyberte Otevřete Hublagram

Krok - 3: Přidejte sledující

 • Po přihlášení vyberte nabídku InstaFollower.
 • Dále už jen potřebujete Odeslat sledující. Nemusíte platit, klikat na určité reklamy jako podmínku nebo dodržovat jiné složité postupy.

 • Jediná věc, které byste měli věnovat pozornost, ne zavřít Instagram a Hublaagram z vašeho Google Chrome, takže vaši sledující budou automaticky přibývat!

Krok 4 – Hotovo

 • Podívejte se na výsledky na obrázku níže! Opravdu osvědčený rychlý a nemovitý, správně, jak přidat aktivní sledující pomocí aplikace Hublaagram?

Kromě výše uvedených metod můžete také použít další aplikace pro vylepšení následovníků, které Jaka napsal v následujícím článku: Aplikace pro zvýšení počtu sledujících na Instagramu.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, zatímco pro ty z vás, kteří chtějí 1 000 bezplatných sledujících bez přidání k následujícímu, si můžete přečíst následující článek Jaka: Jak získat 1000 sledujících zdarma.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak přidat lajky na Instagram pomocí aplikací

Stejně jako automatické přidávání sledujících na Instagramu pomocí Hublaagramu, můžete také přidávat lajky na Instagram způsobem, který se příliš neliší!

První kroky jsou úplně stejné! Stačí použít aplikaci Hublaagram, která se vám líbí.

Krok 1 – Přejděte na stránku Hublaagram

 • Otevřete web Hublaagram (stejný jako výše) a vyberte Instalátor takže můžete přidat lajky.

 • Dříve jste museli zůstat přihlášeni a synchronizovat svůj IG s Hublaagramem.

Krok 2 – Vyberte fotografii, která se vám líbí

 • Vyberte fotku, ke které chcete automaticky přidávat hodnocení Líbí se mi. Můžete si vybrat i staré fotografie.

Krok 3 – Přidejte to, co se vám líbí

 • Pomocí Hublaagramu můžete automaticky přidat až 50 lajků.
 • Později se na pár minut zastavte, získáte spoustu lajků u příspěvku.
 • Pokud zvolíte jiný než indonéský lajk, budou vaše lajky rychlejší. Pokud si mezitím vyberete indonéský nebo indonéský účet, proces bude trvat déle.

Krok 4 – Hotovo

 • Podívejte se na důkaz! To se mi líbí příspěvek Jaka, najednou tolik podobných! Už jen pár minut!

Bonus: Jak přidávat komentáře na Instagramu pomocí aplikací

No, pokud se ukáže, že potřebujete zvýšit počet komentářů u vašich příspěvků, Hublaagram tuto funkci také poskytuje!

Zde jsou kroky ke zvýšení počtu komentářů na Instagramu:

Krok 1 - Synchronizujte účet Instagram

 • Přihlaste se a synchronizujte svůj účet Instagram s Hublagraam jako obvykle.

 • Vybrat Instacommenter poté vyberte, kterou fotografii chcete zvýšit počet sledujících.

Krok 2 – Určete počet komentářů

 • Můžete si sami určit, jaké komentáře budou uvedeny ve vybraných příspěvcích. Automaticky můžete přidat komentáře až do 30 komentářů.

 • Počkejte několik minut a komentář se automaticky vloží do vámi vybraného příspěvku.

VITÁLNÍ REKORDY!

 • Aby měl váš instagramový účet mnoho sledujících nebo lajků, nezamykejte svůj instagramový účet! Protože sledující a lajky se na váš instagramový účet nezvýší.
 • Jaka nenese odpovědnost, pokud je váš účet Instagram napaden hackery nebo je na vašem účtu Instagram podezřelá aktivita.
 • Jaka nezaručuje, že váš účet je 100% bezpečný, pokud používáte různé aplikace jako způsob přidávání sledujících, lajků nebo komentářů na Instagramu.

To byly Jakovy tipy, jak rychle, zdarma a snadno s aplikací nebo bez aplikace přidávat sledující IG bez aplikace nebo s aplikací.

Máte způsob, jak přidat aktivní sledující bez aplikace nebo s jinými IG aplikacemi, které jsou výkonnější a o kterých se ApkVenue nebavilo?

Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Naufal.