Hry

tak sofistikovaný! Zde je 10 nejlepších 3D témat pro Android 2017

Chcete, aby Android vypadal sofistikovaněji? Zde je 10 nejlepších 3D motivů pro Android 2017, které jsou vhodné pro váš spouštěč Android.

Nejen spolehlivé specifikace, uživatelé smartphonů samozřejmě chtějí také atraktivní displej. kromě tapety, témata jsou také obvykle jedním z lákadel pro uživatele chytrých telefonů. Obzvláště pokud motiv dokáže oživit obrazovku.

Pro ty z vás, kteří rádi mění téma (spouštěč) obrazovky Androidu. Zkusili jste 10 nejlepší 3D témata pro Android 2017 tento? Nejen, že zkrášlí displej, ale díky těmto 10 3D motivům může obrazovka vašeho smartphonu také vypadat, jako by skutečně ožila.

  • 15 nejlepších a nejnovějších souborů APK pro úpravu fotografií 2020, výsledky fotografií jako celebrita!
  • 80 NEJUnikátnějších a nejzábavnějších aplikací pro Android roku 2017
  • 5 nejlepších aplikací, které mohou ušetřit vnitřní paměť vašeho Androidu

10 nejlepších 3D motivů pro Android 2017

1. 3D neon

3D motiv pro Android od Nick Suthar bylo staženo více než milionkrát. S velikostí pouhých 5 MB si toto téma můžete stáhnout na smartphony Samsung Galaxy J2, J5, J7, Sony, Motorola, Lenovo a HTC.

2. 3D Zlatý drak

Toto 3D téma pro Android je vhodné pro ty z vás, kteří mají rádi Zlatá barva luxus v kombinaci s dračími postavami, které jsou jako originál. Toto téma lze použít na všechny typy telefonů Android.

3. 3D KOI Lucky Fish

Pro ty, kteří mají rádi ryby, bude toto téma vypadat jako váš Android krásný bazén, živý a plný barevných koi ryb.

4. 3D motýl

Třpytivé 3D téma pro Android 3D neonový motýl má živé tapety s růžovým pozadím, květinovou zamykací obrazovku a sadu ikon růžového diamantu. Toto krásné téma je speciálně navrženo pro vás, kteří máte rádi květiny a diamanty.

5. StreetArt 3D

Toto téma je opravdu pestré vypadá tak živě. Můžete jej kombinovat s dostupnými kolekcemi tapet.

6. Electric Thunder 3D

Tmavé mraky, měsíc a blesky z tohoto motivu způsobí, že váš telefon bude jako nebe uprostřed bouře. Stáhněte si téma 3D Electric Thunder nyní!

7. Roztomilá sova 3D

Pokud máte rádi roztomilá a barevná témata, lze doporučit Cute Owl 3D.

8. Glass Tech 3D

Téma 3D Glass Tech nabízí reflexní vizuální zážitek a ikona plovoucí aplikace na domovské obrazovce, což vám umožní vidět ikony a zásuvné moduly z jiné perspektivy, přičemž každý úhel pohledu poskytuje jiný vizuální efekt.

9. Moře 3D

Sea 3D Theme je mobilní téma, které vám umožní stylizovat náš telefon v několika jednoduchých krocích. Stáhněte si téma Sea 3D a přizpůsobte si svůj telefon pomocí skvělých ikon aplikací a HD tapet. S tímto motivem bude obrazovka vašeho telefonu vypadat široký oceán plný ryb.

10. Smrt lebky 3D

Toto téma staví na pozadí děsivého démona. HD displej dělá Smrt ďábelské lebky opravdu živý. Toto téma lze použít pro všechny značky telefonů Android.

To je on 10 Nejlepší 3D témata pro Android 2017 si můžete zdarma stáhnout 3D launcher z obchodu Google Play. Doufejme, že to pro vás může být doporučení, jak oživit obrazovku telefonu.