Hry

doporučení pro nejlepší emulátory ps3 pc/laptop 2020

Chcete hrát PS3 na svém PC nebo notebooku bez zpoždění? Pojďte, podívejte se na doporučení emulátoru PS3 na PC od ApkVenue. Zaručeno plynulé hraní a může být až 60 FPS!

Playstation 3 (PS3) je jednou z populárních herních konzolí od Sony.

I když nyní byla nahrazena PS4 a později PS5, stále existuje spousta fanoušků PS3. I v samotné Indonésii stále všude rostou půjčovny PS3.

Mluvíme o herní konzoli PS3. Zdá se, že i když byl formulován pomocí speciálního CPU a GPU, zdá se, že byl nyní úspěšně emulován ve Windows.

K tomu se tentokrát ApkVenue podělí o doporučení pro emulátory PS3 PC, které můžete používat zdarma. Pojďme se společně podívat na informace.

Nejlepší emulátory PS3 PC 2020

Existují různé možnosti emulátorů PS3, které můžete vyzkoušet, a každý z těchto emulátorů má jistě své výhody a nevýhody.

Tato nastavení emulátoru se od sebe také mírně liší, takže vy stačí si vybrat, který emulátor je nejvhodnější s vašimi potřebami.

Bez dalšího zdržování je zde řada emulátorů PS3, které si můžete vybrat a hrát na svém PC a samozřejmě si je všechny můžete stáhnout zdarma, neboli zdarma.

1. RPCS3

První emulátor PS3 PC je jedním z nejoblíbenější protože má mnoho funkcí, které lze využít a upravit.

Tento RPCS3 také umí hrát poměrně hodně PS3 her bez výraznějších překážeka výkon tohoto emulátoru je poměrně stabilní po dlouhou dobu.

Pokud jsou specifikace počítače, který používáte, kvalifikované, můžete snadno spouštět různé hry pro PS3 až 60 FPS.

Pro ty, kteří se chtějí o emulátoru RPCS3 dozvědět více, počínaje tím, jak jej nastavit a tak dále, se můžete přímo podívat na článek Jaka níže.

Jak hrát PS3 na PC s RPCS3

2. Jádro

Další emulátor PS3 pro PC doporučuje ApkVenue s názvem Jádro vyvinutý AlexAlteas a sdílený zdarma.

Nucleus má při použití poměrně vysokou úroveň obtížnosti, protože Nucleus ve skutečnosti je program open source sdílené mezi počítačovými nadšenci.

S trochou přesnosti a ochotou zkoušet něco nového si však budete moci hned a bez problémů zahrát širokou škálu her pro PlayStation.

Stáhněte si Nucleus zde!

3. Retroarcha

Toto doporučení emulátoru PS3 na příštím PC se mírně liší od doporučení, která ApkVenue poskytla dříve.

Pokud se předchozí emulátory zaměřovaly více na PS3, tento Retroarch umožňuje hrát širokou škálu herních konzolí uvnitř toho.

Počínaje SNES, Gameboy Advance, PlayStation 1, PlayStation 2 a samozřejmě PlayStation 3 můžete také hrát v tomto emulátoru.

Až do teď, strana nesoucí Retroarch stále poskytuje časté aktualizace, takže váš herní zážitek se v budoucnu určitě zlepší.

Stáhněte si Retroarch pro PC zde!

Aplikace Utility RetroArch STAŽENÍ

4. Mednafen MultiSystem

Další doporučení emulátoru PS3 na PC od ApkVenue mít jednoduchý pohleda jeho výkon je poměrně spolehlivý.

S tímto emulátorem si bez problémů zahrajete různé hry pro PlayStation 3, od akčních her jako God of War 3 až po adventury jako Red Dead Redemption.

Kromě jednoduchého vzhledu a spolehlivého výkonu je tento emulátor také mít velikost, která není příliš velká.

Stejně jako Retroarch, i Mednafen podporuje různé platformy v jedné hře, což je velmi praktické.

Stáhněte si Mednafen níže!

Aplikace Utility Mednafen STÁHNOUT

5. ESX PS3

Poslední emulátor PS3 pro PC doporučený Jakou, který si zasloužíte vyzkoušet, je ESX PS3. Vývojář tohoto jednoho emulátoru své produkty stále intenzivně vyvíjí k datu.

Tento emulátor je poměrně stabilní při použití a v něm byly zabudovány různé funkce díky čemuž bude váš herní zážitek mnohem příjemnější.

Od grafického vylepšení po optimalizátor FPS, vše bylo poskytnuto vývojářem v tomto emulátoru.

Jde jen o to, že pro optimální provoz tohoto emulátoru musíte použít nejnovější proces a grafickou kartu, abyste jej získali hratelnost který hladký při 60 FPS.

Stáhněte si ESX PS3 zde!

To je jen způsob, jak hrát hry pro PlayStation 3 bez zpoždění na Windows pomocí emulátoru PS3 na PC. Tato řada emulátorů, které ApkVenue doporučuje, má své výhody a nevýhody.

Pokud máte problémy nebo máte vlastní doporučení emulátoru, neváhejte se zeptat v komentářích.

Doufejme, že informace, které Jaka tentokrát sdílí, budou užitečné pro vás všechny a uvidíme se zase u dalších článků.

Nezapomeňte si také přečíst související články Play Station nebo jiné zajímavé příspěvky od Syn Andalas.