Software

10 nejpokročilejších aplikací pro úpravu plovoucích fotografií pro Android 2018

Levitace je jednou z kreativních fotografických technik, chcete vytvořit úžasné levitační fotografie? Zde je 10 nejpokročilejších aplikací pro úpravu plovoucích fotografií pro Android 2018.

Levitace je jednou z technik ve světě fotografie, která umožňuje, aby fotografovaný objekt vypadal, jako by se vznášel. levitační fotografie To je docela populární mezi mladými lidmi vypadat cool.

Jak tedy udělat, aby člověk nebo předmět vypadal, jako by letěl? Při jeho výrobě lze tuto techniku ​​provést pomocí procesu úprav přes plovoucí aplikace pro úpravu fotografií nebo bez úpravy (ručně) tj. skokem, ale ne obvyklým skokem.

  • Speciální! Zde je návod, jak vytvořit dvojité fotografie na chytrých telefonech Android
  • 35 Nejnovější aplikace pro úpravu fotografií 2016
  • 15+ profesionálních fotografických tipů a triků pomocí fotoaparátu chytrého telefonu

Aplikace pro úpravu plovoucích fotografií pro Android 2018

Základní tipy na levitační fototechniku ​​najdete zde. Zde ApkVenue shrnul 10 plovoucích fotografických aplikací pro vytváření obrázků Foto Levitace.

1. Klonování fotoaparátu

První aplikace pro úpravu fotografií pro Android je Klonovací fotoaparát. Jak název napovídá, Clone Camera lze použít k vytvoření přirozených dvojčat a plovoucích fotografií. S plovoucí fotoaplikací můžete samozřejmě vytvořit více nápadů na vytvoření úžasných levitačních fotografií. Další podrobnosti si můžete přečíst v následujícím článku: Jak udělat fotografii plovoucí ve vzduchu bez nápovědy Photoshopu.

Map-vision Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

2. Levitační fotografie

Dobrá, další plovoucí fotografická aplikace je Levitační fotoaparát. Nebojte se, fotoaparát Levitation Photography Camera se velmi snadno používá k úpravám a vytváření levitujících fotografií. Jak to funguje, stačí vyfotit dvě fotky stejného pozadí. Nejprve pořídíte fotografii bez objektu a poté vyfotografujete další fotografii s pózou, kterou chcete.

3. PicSay Pro - Photo Editor

Kromě toho, že umí dělat fotky Up and Up videoklip coldplay, PicSay Pro - Photo Editor může také dělat levitační fotografie. Metoda je téměř jako úprava klonovací kamery a levitační fotografické kamery, která vyžaduje dvě fotografie. Nyní, nástroje použitý je vložit obrázek a guma.

Shinycore Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

4. PicsArt Photo Studio

Další aplikace pro plovoucí fotografie je Photo Studio PicsArt. Tato aplikace poskytuje vše, co potřebujete k vytvoření jedinečných fotografií. Včetně vytváření levitačních fotografií, uměleckých fotografií a úprav dalších skvělých fotografií. PicsArt Photo Studio má velký výběr efektů, takže se nemusíte bát, že vám dojdou filtry při úpravách fotografií.

PicsArt Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

5. Guma na pozadí

Mluvte o fotkách s Pozadí transparentní, obvykle potřebujeme software Photoshop pro odstranění pozadí fotografie. Již nyní to však na chytrých telefonech s Androidem zvládnete pomocí aplikací Guma na pozadí. Výhody focení s Pozadí transparentní samo o sobě je, že můžete snadno vložit do jiných fotografií a vytvořit tak jedinečné fotografie, včetně vytváření levitačních fotografií. Takže se prostě musíte změnit Pozadí jen ta fotka. Celý tutoriál si můžete přečíst zde: Jak snadno odstranit pozadí fotografie na Androidu.

Aplikace Photo & Imaging handyCloset Inc. STAŽENÍ

6. PhotoLayers

Po vytvoření průhledné fotografie pomocí aplikace Background Eraser. Chcete-li upravit fotografie nebo vložit své fotografie do vybraného obrázku, musíte si také nainstalovat aplikaci PhotoLayers. Dalo by se říci, že plovoucí fotoaplikace Background Eraser a PhotoLayers jsou balík. Navíc, abyste mohli dělat levitační fotografie, musíte nainstalovat oba. Je to snadné, stačí si vybrat Načtěte obrázek na pozadí a vyberte fotografii, kterou chcete použít Pozadí Nový. Pak Přidat fotku, přidejte fotografie, které jste smazali Pozadí-jeho.

SimplerApps Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

7. Pixlr Express

Další aplikace pro úpravu fotografií pro Android je Pixlr Express vyvinuté společností Autodesk. Pixlr Express se velmi snadno používá a přichází s mnoha nástroje pokročilý. Aby výsledné letmé úpravy fotografií vypadaly krásněji. Samotný Autodesk je široce známý jako vývojář software návrhy jako AutoCAD a 3ds Max.

Video a audio aplikace Autodesk Inc. STAŽENÍ

8. Vysokorychlostní fotoaparát (GIF, Burst)

Jak Jaka zmínil výše, techniku ​​fotografování levitací lze provést pomocí procesu úprav nebo bez úprav (ručně). Chcete-li levitační fotografie bez úprav, samozřejmě potřebujete fotoaparát s vysokou rychlostí. Jeden z nich s Vysokorychlostní fotoaparát (GIF, Burst), jedná se o aplikaci fotoaparátu, která má schopnost natáčet až 40 Fps. Zajímavé je, že výsledné fotografie lze uložit i v HD rozlišení.

9. Footej Camera

Footej Camera je aplikace pro fotoaparát s čistým, jednoduchým a velmi snadno použitelným rozhraním. Footej Camera je navíc vybavena také kompletním nastavením a režimy fotografování. Jedním z nich je Burst režim až 20 fotografií, které vám pomohou vytvořit plovoucí fotografie.

10. Rychlé roztržení

Rychlé prasknutí toto je aplikace pro fotoaparát s funkcemi, které můžete použít k tomu, aby fotografie plavaly. Rychlá série je velmi užitečná pro ty z vás, kteří mají velkého fotografického ducha, aby vytvořili levitační fotografie s různými nápady. Aplikace fotoaparátu Fast Burst má také řadu funkcí režim fotografování, mezi ostatními jediný výstřel, plný výbuch, předstřel, a pohybová spoušť. Kromě toho můžete také přidat různé filtry, rámy, text a mnoho dalšího.

To je 10 nejlepších aplikací pro úpravu plovoucích fotografií pro Android Verze JalanTikus, kterou lze provést pomocí procesu úprav prostřednictvím plovoucí aplikace pro úpravu fotografií nebo bez úprav pomocí techniky skoku. Produkce úžasných levitačních fotografií vyžaduje kreativitu a tvrdou práci. Výsledky však zaručeně přinutí spoustu lidí zírat a vy samozřejmě sklidíte chválu. Hodně štěstí!