signál

4 spolehlivé způsoby, jak posílit signály mobilních telefonů, které jsou jen zřídka známé

Bydlíte v odlehlé oblasti? nebo najednou zmizel internet? Stačí sledovat, jak posílit signál HP z Jaka. Zaručeně okamžitě zrychlíte váš internet!

Více zábavy mabar Mobilní legendy nebo PUBG eh spojení se náhle ztratilo, to musí být nepříjemné, že?

Slabé nebo nestabilní signály se obvykle často vyskytují, když jsme v místnosti nebo budově. Může to být i tehdy, když jsme daleko v odlehlé oblasti popř signál sítě není dosažitelný.

Jaka má pro vás tyto tipy, existují 4 způsoby, jak posílit signál mobilního telefonu. Metoda je snadná a jistě praktická, proto si přečtěte tento článek až do konce!

  • 5 způsobů, jak překonat náhle ztracený 4G signál na smartphonu
  • 5 způsobů, jak posílit signál Wifi na chytrých telefonech bez instalace aplikací!
  • Nezvedejte svůj smartphone při hledání signálu, tady je důvod!

4 tipy pro snadné posílení signálů 4G mobilních telefonů

Existují různé způsoby, jak posílit signál HP, chlapi. Může používat jednoduchá zařízení, používat speciální aplikace, využívat stávající funkce na chytrých telefonech a tak dále. Jaka ti to chce říct jeden po druhém.

Metoda 1: DIY Capital Rp. 5000

No a u této metody budete hrát trochu roli technika resp inženýr tady kluci. Ale klid, stačí si připravit jednoduché pomůcky.

Nejprve potřebujete magnet, můžete použít použité magnety nebo je zakoupit v obchodech. Cena je levná, magnet 1x3 mm, který Jaka koupil, je pouze stříbrný 500 Rp.

Zdroj fotografií: Foto: ShutterStock

Druhým nástrojem je hliníková fólie, Jaka používá použitý obal na čokoládu, který stojí pouze 3000 Rp. A poslední je žiletka, můžete použít použité holení na knír nebo si koupit nový, který stojí pouhých 1000 Rp.

No, když to sečtete, tak se to neroztřese, že jo, chlapi! Chcete-li jej sestavit, můžete jej otevřít prostřednictvím odkaz pod tímto.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Metoda 2: Obnovte připojení

Zdroj fotografií: Foto: ShutterStock

Tato metoda je velmi jednoduchá, každý dnešní smartphone musí být vybaven funkcemi režim Letadlo. Tuto funkci můžeme využítObnovit internetové připojení.

Způsob, jakým se musíte aktivovat režim Letadlo na vašem HP. Po chvíli režim opět vypněte. Tato metoda obnoví připojení vašeho mobilního telefonu a vyhledá vysílač signálu, který je blíže.

Metoda 3: Nabijte baterii

Zdroj fotografií: Foto: ShutterStock

Vždy věnujte pozornost stavu vaší baterie, chlapci. Protože existuje několik typů smartphonů, které dočasně vypnou připojení k síti, když stav baterie velmi nízký. Vždy se tedy ujistěte, že je baterie vašeho mobilního telefonu vložena výborná kondice.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Metoda 4: Najděte strategické místo

Tato metoda je také velmi snadná a může vás učinit zdravými, protože se budete neustále hýbat. Trik je zkontrolovat místo s nejsilnějším signálem, to lze zkontrolovat z vašeho mobilního telefonu. Zde je celá metoda:

  • Pro uživatele iOS musíte jít do testovací režim v terénu vytočením čísla 3001#12345#.

  • Pro uživatele Androidu stačí přejít do nabídky Nastavení > Stav > Stav SIM karty.

Zdroj fotografií: ShutterStock

No a odtud dostanete informace jak silný je signál, který právě máte. Nyní je čas, abyste se vydali kolem a našli nejstrategičtější místo.

Tak to bylo několik tipů, jak snadno posílit signál mobilního telefonu. Je to snadné a levné, chlapi, od této chvíle se nemusíte bát AFK, pokud hrajete hry se svými přáteli.

Jak posílit signál mobilu, který z nich používáte, kluci? Napište také své zkušenosti s posilováním signálu do kolonky komentářů, chlapi. Uvidíme se v dalším článku!

Přečtěte si také články o Zesílit signál nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.