Produktivita

jak snadno vytvořit video z power pointu!

Chcete upravovat videa, ale nemáte potřebné schopnosti? Uvolněte se, použijte tento způsob vytváření videí z powerpointu velmi snadnou a jednoduchou metodou!

Z mnoha editační software videa, která dosud kolovala, průměr vyžaduje specifikace Hardware dostatečně vysoký počítač na to, aby jej bylo možné provozovat, říkejme tomu nejpopulárnější Adobe After Effects.

Ale tentokrát se s vámi podělím o poměrně snadný způsob vytváření videí, OK! Jak vytvořit toto video pouze z Microsoft Power Point.

Výhodou použití tohoto produktu od Microsoftu je, že ve skutečnosti nepotřebuje specifikace Hardware vysoký počítač. Alespoň pro ty z vás, kteří jsou uživateli notebooků nebo počítačů s nízkými specifikacemi, můžete tuto metodu snadno použít.

A co je nejdůležitější, nemusíte program znovu instalovat. Tato výhoda platí pro ty z vás, kteří si nainstalovali alespoň Microsoft Office 2013. Dobře, jen se dobře podívejte tutoriály ode mě!

Jak vytvořit video pouze pomocí Power Pointu

1. Vytvořte diapozitivy prezentaci, ze které vytvoříte video

Pro diapozitivy prezentaci co nejatraktivnější a přidejte pohyblivé animace ke zkrášlení vzhledu vaší prezentace

2. Klepněte na soubor a poté na soubor konvertovat na video

  • Trik je v tom klepněte na soubor.

3 Další kroky..

  • Klikněte Vývozní.
  • Klikněte Vytvořte video.
  • Poslední kliknutí Vytvářejte videa, uložte a počkejte na dokončení procesu.
  • Počkej do úplný.

Níže je uveden příklad prezentace, která bylakonvertovat být videa:

Jak? Jak snadné je vytvořit video z powerpointu? Ukazuje se, že k úpravám nebo vytváření videí nepotřebujeme používat náročné aplikační programy.

Stačí použít existující aplikační program na vašem notebooku nebo PC. Pokud máte stále potíže, chcete se na něco zeptat nebo dát návrhy a kritiku, napište do sloupce komentářů.

Stáhněte si aplikaci Powerpoint níže zde

Microsoft Corporation Office & Business Tools Aplikace STÁHNOUT