Software

8 problémů s bluestacks a jak je řešit

BlueStacks je aplikace emulátoru Android v operačním systému Windows. Může existovat mnoho podobných emulátorů, které jste již znali, ale v současnosti je nejpoužívanější BlueStack. Použití této aplikace jako kdyby

BlueStacks je aplikace emulátoru Android v operačním systému Windows. Možná existuje mnoho podobných emulátorů, které jste již znali, ale v současnosti je nejpoužívanější BlueStack. Zdá se, že používání této aplikace umožňuje integraci všech systémů Android s Windows v počítači, který používáme. Můžeme nainstalovat všechny aplikace z Obchodu Play a spustit je na našich počítačích.

Ale bohužel, emulátorové aplikace, jako je tato, se nemohou vyhnout chybám nebo chybám chyba. Existují různé chyba se kterou se její uživatelé často setkávají a tentokrát si probereme alespoň 8 problémů nebo chyba se kterými se setkává většina uživatelů BlueStacks a jak je opravit. Zde je návod, jak to vyřešit chyba BlueStacks.

 • Snadné způsoby, jak změnit velikost rozlišení Bluestacks, aby byla hra plynulejší!
 • Jak zobrazit sbírku obrázků na BlueStacks
 • Jak nainstalovat BlueStacks na Windows PC

Odstraňování problémů s chybami BlueStacks

Existuje nejméně 8 problémů, se kterými se uživatelé BlueStacks často setkávají. Problém není jen v samotné aplikaci BlueStacks, ale také v použitém počítači. Níže je uvedeno, jak problém vyřešit chyba BlueStacks o nejčastějších problémech.

Chyba 1406 (nepodařilo se ověřit)

Tato chyba je obvykle indikována vzhledem k psaní systémové chybě, ověřte, zda máte dostatečný přístup k tomuto klíči, nebo se obraťte na pracovníky podpory. To je obvykle způsobeno selháním ověření během instalace, takže BlueStacks nelze nainstalovat do počítače. Řešení k řešení problémů chyba BlueStacks je docela snadné, zkusíte ještě jednou nainstalovat BlueStacks na váš počítač. Pokud je to stále chyba, spusťte Regedit a vyhledejte BlueStacks. Poté smažte všechny klíč spojené s BlueStacks. Poté zavřete Regedit a odstraňte všechny nainstalované složky BlueStacks v C:\Program Files a C:\ProgramData.

Chyba 25000 (chyba VGA)

Chyba objevuje se to kvůli problému s VGA. Minimální specifikace, které musí být splněny pro instalaci BlueStacks, jsou použití nejnovějšího VGA a alespoň 2 GB RAM. Chyba 25000 je poměrně hodně, s čím se uživatelé setkávají. Řešení k řešení problémů chyba BlueStacks je, že byste se měli pokusit vyměnit VGA za nejnovější model nebo alespoň lepší. Pokud používáte notebook, použijte nastavení Vysoký výkon v Nastavení napájení, abyste maximalizovali výkon VGA. Potom odinstalovat BlueStacks pomocí Revo Uninstaller, aby byl čistší. Poté zkuste znovu nainstalovat BlueStacks.

Produktivita aplikací VS Revo Group KE STAŽENÍ

Chyba stahování dat za běhu

Chyba k tomu dochází, protože při instalaci BlueStacks a v relaci stahování runtime data nefungují. Chyba není to proto, že by byl problém s počítačem, ale problém je v samotném Bluestacks, tedy v procesu stáhnout data runtime není dokonalý a nedokončený. No, nejjednodušší řešení, jak vyřešit tento problém s chybou bluestacks, je: Zastavte proces instalace a po chvíli jej znovu nainstalujte.

Připojení se nezdařilo na serveru

Obvykle je tato chyba indikována výskytem psaní; Nebyla nalezena žádná aplikace. Zkontrolujte prosím připojení k internetu a zkuste to znovu. Tato chyba se obvykle objeví při instalaci aplikací prostřednictvím Obchodu Play. Ve skutečnosti chyba na Bluestacks je to způsobeno problémy s připojením na použitém zařízení. Řešení problému chyba Tento BlueStacks: můžete to udělat restartovat v používané internetové síti. Nebo také můžeterestartovat zařízení, které máte. Pokud podepsat chyba toto se stále zobrazuje, měli byste se pokusit znovu nainstalovat BlueStacks.

Chyba fyzické vnitřní paměti

Jednou z podmínek použití BlueStacks je, že počítač musí používat minimálně 2GB RAM. Mnoho uživatelů říká, že mají velkou kapacitu pevného disku a tvrdí, že mohou dobře provozovat BlueStacks. I když nejdůležitější není kapacita pevného disku, ale kapacita RAM. Pokud chcete být v bezpečí, můžete použít počítač se 4 GB RAM nebo alespoň více než 2 GB.

Chyba aktivace Viber

Viber je jednou z nejvíce vyzkoušených aplikací pro instalaci a používání na BlueStacks. Poté, co si uživatel tuto aplikaci nainstaluje, samozřejmě existuje aktivační kód, který je nutné zadat, aby mohla být použita. Obvykle se při pokusu o zadání tohoto kódu zobrazí chybová zpráva během procesu aktivace viber došlo k chybě. Řešením, musíte nejprve odstranit aplikaci Viber, která byla nainstalována. Poté počkejte alespoň 24 hodin a poté zkuste instalaci znovu. Kromě toho byste měli při aktivaci také zkusit zadat jiné číslo.

Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv JalanTikus KE STAŽENÍ

Informace o chybě ze serveru (RPC:S-5:AEC-0)

Chyba resp chyba To se také často vyskytuje. Jak vyřešit tento problém BlueStacks je poměrně snadné. Stačí provést následující kroky:


Vstoupil do Nastavení >> Vyberte Aplikace >> Spravovat aplikace >> poté vyberte "Vše".


Potom svitek a vyberte Obchod Google Play. Poté stiskněte Vynucené zastavení a OK. Poté stiskněte Vyčistit data a OK. Poté se vraťte do předchozí nabídky a vyhledejte Rámec služeb Google. Vybrat Platnost pak OK. Poté vyberte Vyčistit data a stiskněte OK. Pak udělejte restartovat na BlueStacks.

Chyba při načítání

Chyba resp chyba Tento BlueStacks také uživatelé často zažívají, konkrétně se zastaví při prohlížení načítání. K vyřešení tohoto problému je třeba provést několik kroků, a to:

 1. Přihlaste se jako správce.
 2. Vstoupil do C:\ProgramData poté klikněte pravým tlačítkem a vyberte Vlastnosti.
 3. Vybrat Karta Zabezpečení.
 4. Poté vyberte uživatelské jméno, které používáte ve Windows.
 5. Vybrat Upravit.
 6. Vybrat Vyberte Uživatel a Uživatelské oprávnění pro uživatelea poté vyberte Vyberte Úplné ovládání a vyplňte všechna políčka zaškrtnutím.
 7. lis Aplikovat a OK.
 8. Restartujte Vaše BlueStacks.

No, výše uvedených 8 problémů a metod se nejčastěji vyskytuje při použití BlueStacks jako emulátoru. Pokud najdete lepší a jednodušší způsob, můžete také podíl cesta sem. Snad to pomůže :D