Software

9 žádostí o kredit zdarma pro všechny operátory, žádný podvod!

Jaké jsou některé bezplatné kreditní aplikace, které mohou generovat pulsy zdarma? Poslouchejme!

Obec skutečně potřebuje luštěniny více rostoucí. Samozřejmě téměř každý, kdo má WL nebo smartphone potřebují puls. Někdy však některým uživatelům chytrých telefonů došel kredit.

No, pokud je to takto, je pro vás lepší použít bezplatnou kreditní aplikaci hospodárnější a efektivnější. Jaké jsou některé aplikace, které mohou generovat impulsy zdarma?

  • 10 nejlepších her s mimozemskou tématikou pro Android
  • 10 nejlepších her pro Android s tématikou světové války

Těchto 9 bezplatných kreditních aplikací, které musíte vyzkoušet

Zdá se, že získat něco zdarma, natož kredit velmi zajímavé. Váš kredit se může zvýšit, aniž byste museli nejprve vyplnit zůstatek. Zkuste použít kreditní aplikace zdarma Je to pro zvýšení vaší rovnováhy.

1. Cashtree

Produktivita aplikací VITI GLOBAL LIMITED KE STAŽENÍ

Dá se říci, že tato bezplatná žádost o úvěr nejvíc používaný společností. Před časem aplikace Cashtree u některých lidí je docela populární. Mnoho uživatelů chytrých telefonů se snaží dokázat kredit zdarma této aplikace. Pokud si nainstalujete tuto aplikaci, pak váš kredit může zvýšit automaticky.

2. OING

Prohlížečové aplikace OING PTE. LTD. STAŽENÍ

Prostřednictvím této aplikace můžete získat bezplatný kredit zveřejněním obrázků nebo statusů. Čím více obrázků nebo statusů zveřejňujete, tím více bodů získáte tím větší je. Tento bod můžete později změnit na kreditní zůstatek. Nenechte se mýlit, kredit, který získáte z této aplikace, se ukáže být všichni operátoři. Není to moc zajímavé? Ukazuje se, že kromě možnosti generovat kredit zdarma můžete zároveň marketingové produkty prodej bez poplatku.

3. PojďSlide

Produktivita aplikací PT AYOSLIDE INTERACTIVE INDONESIA STÁHNOUT

Prostřednictvím této aplikace, kromě toho můžete mít příležitost získat kredit zdarma, zřejmě může také získat poukázky elektřina, hry nebo poukázky na nákup zdarma. Metoda velmi snadné, stačí po instalaci této aplikace aktivně otevírat reklamy, které se zobrazují na obrazovce. Není tento způsob dost snadný?

4. Skříňka na peníze

Aplikace pro prohlížeč Money Locker STAŽTE

Chcete získat zdarma kredit až do statisíce rupií? To lze realizovat, pokud si nainstalujete tuto jednu aplikaci. Skříňka na peníze je jednou z bezplatných úvěrových aplikací, které spolupracují s Facebookem. Je tedy přirozené, že tato aplikace skutečně je docela slibný. Když odemknete obrazovku smartphonu, zvýší se i váš bodový zůstatek. Není to velmi snadné a okamžité?

5. Kašpirát

Aplikace Produktivita ayeT-Studios STÁHNOUT

Nechcete jen získat kredit zdarma? Prostřednictvím této jediné aplikace můžete získat bezplatný kredit a také mít příležitost získat hotovost. Tato aplikace je v principu stejná jako aplikace whaff odměny který uživatelům platí za stahování určitých aplikací. Čím více si stáhnete aplikaci, tím i zůstatek kreditu se zvýší.

Jedna velmi zajímavá věc na této aplikaci je, že můžete směnný zůstatek hotovost, kterou lze vložit přímo na účet. Navíc tato jedna aplikace má velmi malou velikost, což je jediné 1,3 MB prostě.

6. Krychlové zprávy

Produktivita aplikací Vývojář KUBIK KE STAŽENÍ

Na rozdíl od jiných aplikací, Kubické novinky je aplikace, která uživatelům umožňuje získat bezplatný kredit pouhým čtením zpravodajského obsahu nebo článků. Tato bezplatná aplikace pulzního generátoru velmi vhodné pro ty z vás, kteří opravdu rádi čtou zprávy a články aktuální. Čím více novinek přečtete, tím více bodů si můžete vyměnit s kreditem nebo hotovostí.

7. Mistr mincí

Aplikace Produktivita Moon Active STÁHNOUT

Chcete získat kredit navíc volný, uvolnit? Tato aplikace je pro své uživatele velmi přínosná. Existují různé způsoby, jak získat další kredit prostřednictvím bezplatné úvěrové aplikace Mistr mincí tento. Stačí otevřít lockscreen, otevírat stránky, stahovat různé aplikace a získat další kredit.

8. Whaffovy odměny

Produktivita aplikací WHAFF STÁHNOUT

Tato jedna kreditní aplikace bude platit svým uživatelům v hotovosti kurz dolaru. Takže si můžete vyměnit volné pulsy, které získáte, s limity alespoň 10 dolarů. Nebojte se, kredit, který získáte, lze u všech operátorů vyměnit zdarma.

9. Pop Slide

Aplikace Produktivita YOYO HOLDINGS PTE. LTD. STAŽENÍ

O této bezplatné úvěrové aplikaci lze říci, že má velké množství uživatelů docela dost. Prostřednictvím této jediné aplikace si můžete vyměnit kredit s limity minimálně 5000. Nemusíte tedy dlouho čekat, než získané body převedete na kreditní zůstatky.

Pouze v čase maximálně pět dní Bezplatný kredit můžete samozřejmě prokázat již z této jedné aplikace.

To je některé bezplatné kreditní aplikace, které mohou generovat impulsy zdarma. Zkusili jste někdy některý z nich? Podělte se o své zkušenosti v kolonce komentářů ano!