Tech Hack

jak používat psiphon pro pro internet zdarma

Chcete internet zdarma, ale nevíte jak na to? Níže se řiďte, jak používat Psiphon Pro, může to být pro Telkomsel, Indosat, XL, až 3!

Uživatelé chytrých telefonů potřebují internet a smartphony Android nejsou výjimkou. V samotné Indonésii si obvykle musíme zakoupit datový balíček, abychom se mohli připojit k internetu.

Cena je také poněkud odlišná, ale ve srovnání s jinými zeměmi stále poměrně drahá. Můžete se například podívat na ceník internetových balíčků v Indonésii, který napsal Jaka tady.

Co tedy s těmi, kteří nutně potřebují internet? Neboj se, bando! Jaka řekne jak používat aplikaci Psiphon Pro pro bezplatný internet. Co je Psiphon Pro? Podívejte se na Jakovu recenzi níže!

Co je Psiphon Pro?

Aplikace, které lze použít pro internet zdarma, jsou Psifon nebo také běžně známý pod jménem Psiphon Pro. Tato aplikace funguje pomocí hmyz od některých mobilních operátorů.

Navíc jako jeden z nejlepší aplikace VPN pro telefony Android, Psiphon Pro je také známo, že je schopen otevřít různé stránky, které jsou blokovány vládou.

Opět super, tato aplikace je schopna zvýšit rychlost internetu na vašem mobilu. Pocit hraní her nebo surfování na internetu vysokou rychlostí je velmi možný!

Podmínky používání aplikace Psiphon Pro

No, ukázalo se, že to Jaka právě zjistil ne vše mobilní operátoři mohou používat Psiphon Pro. Kromě toho, jako hlavní požadavek, musíte zajistit, aby byl váš telefon Android ve stavuvykořenit.

To je velmi důležité, protože samotný Psiphon Pro využívá stávajících chyb od vašeho mobilního operátora. Tato metoda se také provádí za účelem zvýšení účinnosti aplikace Psiphon Pro na vašem telefonu Android.

Pokud ne, můžete použít řadu nejlepších kořenových aplikací pro Android, které jsou pro Android k dispozici Jakova stránka. Ale buďte opatrní, příliš časté rootování vašeho mobilu může mít špatný dopad, víte!

Jak používat Psiphon Pro pro bezplatný internet

Pokud je rootovaný, ApkVenue vám řekne, jak používat nebo aktivovat Psiphon Pro pro váš telefon Android s poskytovateli Telkomsel, Xl nebo Axis, Indosat, Smartfren, až 3. Pozorně poslouchejte!

Krok 1 – Ujistěte se, že je kredit zcela prázdný

  • Pro tento jeden krok ve skutečnosti existují různé verze, které Jaka našel. Někdo říká, že puls se musí vyprázdnit, jiný tvrdí, že to není potřeba.
  • Jaka se však bude řídit druhým návrhem, kterým je vyprázdnit kredit do zbývajících 0 rupií.

Krok 2 – Stáhněte si aplikaci Psiphon Pro

  • Stáhněte si aplikaci Psiphon Pro který je v Obchodě Google Play. Jaka poskytla odkaz níže, stáhněte si ho.

Stáhněte si Psiphon Pro

Krok 3 - Otevřete Psiphon Pro

  • Otevřete Psiphon a vyberte možnost Start vlevo dole.
  • Poté budete postaveni před 2 možnosti. Vybrat Tunel celé zařízenía poté povolte přístup k aplikaci na vašem mobilním telefonu.

Krok 4 – Nastavení možností

  • Poté obdržíte oznámení o IP adrese a také o použité zemi a městě.
  • Přejděte na funkci Možnosti a klepněte na Více možností.
  • Přejděte dolů, dokud nenajdete sloupec Nastavení proxy. Zaškrtněte Připojte se přes HTTP proxy a vyberte Použijte systémové nastavení sítě.

Hotovo! To je způsob, jak používat Psiphon Pro. Později najdete displej jako níže.

Můžete volně přistupovat k internetu a samozřejmě můžete otevírat různé zakázané stránky, které jsou blokovány vládou.

"Unést" bezplatný internet, je to v pořádku?

V dnešní době se dá říci, že internet zabírá vrchol lidských potřeb kromě oblečení, jídla a přístřeší. Připojení k internetu je tak životně důležité, že jeden den bez připojení se cítím jako v jeskyni.

Cena internetových balíčků, které jsou drahé a pro nižší třídu nedostupné, pozve špatní kluci ukrást alias hijack datové balíčky nebo WiFi, abyste mohli surfovat zdarma.

To je samozřejmě velmi pro mnohé škodlivé, gang. Nejen internetoví zákazníci, ale i poskytovatelé, kteří jej poskytují.

„Unést“ bezplatný internet je navíc velmi riskantní pozvat malware nebo virusvzhledem k tomu, že se nepřímo nabouráváme do vlastního bezpečnostního systému, abychom našli internetovou síť.

Proto to, co Jaka řekl výše, bylo pouze pouhý vhled ano, gang. ApkVenue vás důrazně nedoporučuje používat, natož zneužívat výše uvedené informace k osobnímu prospěchus výjimkou velmi mimořádných situací. Chápeš, gangu?

To je způsob, jak používat Psiphon Pro. Kromě výše uvedených metod Jaka také napsal neomezenou internetovou metodu zdarma, která je zaručeně halal a bezpečná. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Diptya.