Utility

přednosti funkcí ladění usb, které byste měli znát

Výhody možností pro vývojáře a funkce ladění USB, které byste měli vědět

Jako operační systém, který open sourceAndroid má jistě velmi širokou komunitní podporu. S funkcemi "Vývojářské možnosti" (Možnosti pro vývojáře) na každém zařízení se systémem Android, vy nebo vaše vývojář budou vyzváni, aby se zapojili do procesu vývoje samotného operačního systému Android.

Tyto „Možnosti pro vývojáře“ jsou pravděpodobně jádrem vývoje Androidu. Tyto „Možnosti vývojáře“ obsahují řadu pokročilých funkcí, z nichž jedna umožňuje získat přístup k systému Android a provádět různé úpravy. Pro ty z vás, kteří rádi hackují Android, je samozřejmě již obeznámen Ladění USB Ne? Jaké jsou funkce, které můžete aktivovat prostřednictvím „Možnosti vývojáře“? A jaké jsou jeho funkce?

  • 4 věci, které MUSÍTE vědět, než se stanete vývojářem pro Android
  • Jak vyvolat možnosti vývojáře v systému Android
  • Změnit nový HP? Zde je návod, jak obnovit data a aplikace na novém Androidu

Jak povolit ladění USB

Co je ladění USB

Stejně jako jeho jméno, Ladění USB je možnost ladění ke kterému lze přistupovat pomocí funkce USB na Androidu a PC. Takže hlavní funkcí ladění USB je vytvořit most mezi zařízením Android a počítačem. S tím, vývojář Aplikace mohou tento proces použít k testování softwaru a hledání problémů při používání Android SDK (Software Development Kit).

Kromě toho se také používá ladění USB vývojář nebo uživatelům systému Android, kteří vám pomohou s úkoly, jako je instalace vlastní obnova, root, instalace vlastních ROM a mnoho dalšího. Zkrátka pro potřebu získat Přístup superuživatele v každém procesu vykořenit, Je třeba povolit režim ladění USB, aby bylo možné přistupovat k souborům potřebným pro přístup Super User.injekce do systému.

Vlastnosti možností vývojáře

Znovu zpět k "Vývojářské možnosti", je tato funkce opravdu potřebná vývojář Aplikace pro Android, hackeři nebo pro ty, kteří rádi hackují Android, aby získali přístup a mohli ovládat svá zařízení z počítače. Vlastně pro ty z vás, kteří jsou jen běžnými uživateli a chtějí dělat vykořenit, nainstalujte vlastní ROM nebo upravte systém Android. Hodně nástroje které můžete použít v "Možnosti vývojáře", počínaje Ladění, vytváření sítí, Vstup, Výkres, Hardwarově akcelerované vykreslování, Sledovánía další pokročilá nastavení aplikace.

Jak povolit ladění USB?

Jak se Jaka zmínil výše, aktivovat Ladění USB, musíte nejprve aktivovat Vývojářské možnosti na Androidu. Tato funkce je skrytá výchozí a musíte jej zpřístupnit provedením následujících kroků.

  • Otevřít nabídku Nastavení >O na vašem smartphonu nebo tabletu Android.
  • Další přejděte do sekce Číslo sestavení a stiskněte až 7krát.
  • Po sedminásobném stisknutí Číslo sestavení se zobrazí zpráva "Nyní jste vývojář" nebo "Režim vývojáře byl povolen".
  • Nyní zpět do hlavní nabídky Nastavení a uvidíš menu Možnosti vývojáře nebo "Možnosti vývojáře" na vašem smartphonu.
  • Dále otevřete nabídku Možnosti vývojáře a povolit ladění USB.

Takže je hotovo. Nyní jsou vaše možnosti vývojáře a ladění USB aktivní. Nyní jste připraveni k akci. Díky tomu můžete svůj smartphone ovládat na dálku přes počítač.

Je však dobré povolit ladění USB pouze v případě potřeby. Pokud jej necháte v aktivním stavu, je to jako byste nechali dveře domu dokořán. Ano, to má potenciál vytvořit bezpečnostní díru, kde mohou třetí strany dále přistupovat k vašemu systému Android. Oni mohou nainstalovat malware, klepnoutnebo ukrást důležitá data. Je něco, co byste v této chvíli chtěli dodat nebo se zeptat? Svůj názor prosím uveďte do kolonky komentářů.