Hry

5 nejlepších her pro budování města pro pc 2017

No, tentokrát ApkVenue poskytne odkaz na 5 nejlepších her pro budování měst na PC. Co chceš vědět? Podívejte se na následující popis.

Máte rádi zbožné přání stát se starostou a organizovat své město? Nyní nemusíte být starostou, abyste mohli cítit vzrušení z pořádání a postavit město. Prostě hrajete herní žánr budova města.

Nejlepší hry na budování města jsou takové hry, které od vás vyžadují postavit město a získat obyvatele a spravovat všechny potřeby svého města. Tento typ hry je ideální pro ty z vás, kteří si chtějí zorganizovat vlastní město a nemohou být realizováni v reálném světě.

No, tentokrát Jaka dá odkaz 5 nejlepších her pro budování města na PC. Co chceš vědět? Podívejte se na následující popis.

  • Není to jen ztráta času, o těchto 5 hrách se také tvrdí, že trénují váš mozek
  • 8 úžasných faktů o hráčích, které MUSÍTE vědět
  • Těchto 5 her může být kromě zábavy i zdrojem příjmů, zde je návod, jak...

5 nejlepších her pro budování města pro PC 2017

1. Panoramata měst

Panoramata měst mít hratelnost který je tak realistický, že se v něm můžete cítit jako skutečný starosta. V této hře jste nejen povinni stavět a organizovat město, aby bylo krásnější, ale také... uspokojit potřeby svých obyvatel a také problémy města, jako jsou kongesce, znečištění a další podpůrná zařízení, jako jsou nemocnice.

tato hra vydáno v roce 2015 a vývojář také vydal nějaké DLC, které si můžete koupit a hrát. Například Natural Disaster DLC což vám dává schopnost zničit vaše město pomocí přírodních katastrof.

2. SimCity (2013)

franšízaSimCity je předchůdcem žánru budování měst, aby se proslavil. Na rozdíl od Cities Skylines, které vyžadují, abyste uspokojili potřeby svých obyvatel, se SimCity více zaměřuje na to, jak udělejte své město krásnějším.

SimCity je pravděpodobně neformální verze Cities Skylines, která je vhodnější pro ty z vás, kteří chtějí tento herní žánr jen ochutnat.

3. Vyhnán

Tato hra není nejlepší hrou na budování města, kde můžete stavět dálnice a mrakodrapy, ale můžete jen postavit vesnici sestávající z budov, jako jsou domy, farmy, doly a další. Obyvatelé jsou hlavním aspektem v této hře. Jde o to, jestli všichni vaši obyvatelé zemřou, pak se dá říci konec hry.

K tomu musíte být chytří udržet své obyvatele naživu zajištěním jídla, zřízením nemocnice a také musíte být připraveni na zimu. Hratelnost v této hře velmi návykové a velmi zábavné hrát.

4. Města XXL

Města XXL Má stejnou hratelnost jako ostatní hry na budování měst, ale toto je nejlepší hra na budování města zaměřit se více na ekonomiku jako je využívání přírodních zdrojů a prodej základních potřeb, jako je ropa, jídlo a nápoje, do jiných měst. Tato hra má spoustu jedinečných budov, které můžete libovolně umístit. Těžištěm hry v této hře je multiplayer.

5. Tropico 5

Hry Tropico je unikátní hra na budování města, ve které můžete postavit město, které se původně skládalo pouze z malého karibského ostrova, na ostrov s pokročilou technologií. Nejen, že musíte spravovat město, ale také musíte nastavit strategii aby váš ostrov nebyl napaden jinými ostrovy s diplomatickými vztahy. Tropico 5 vám umožní začít město od koloniální éry až po 21. století plné technologií.

No, to je 5 nejlepších her pro budování města pro PC. Jak? Máte zájem si některou z těchto her vyzkoušet? nebo jste to hráli, nezapomeňte ve sloupci komentářů říct ano.