Tech Hack

jak zobrazit texty písní na mobilu a notebooku spotify 2021

Jak zobrazit texty písní na Spotify na telefonech Android/iPhone i PC/notebooky, bez aplikace! Pojď, vymysli si na Spotify texty písní! (aktualizace 2021)

Mnozí řeší, jak zobrazovat texty na Spotify. To je rozumné, vzhledem k tomu Spotify sám o sobě je jednou z nejlepších aplikací pro streamování skladeb, která je široce používána hudebními fanoušky.

Zde je k dispozici mnoho možností písní místních i mezinárodních. Také rádi posloucháte hudbu na Spotify? Je tak zábavné poslouchat písničky, které nás obvykle nutí zpívat.

Ale co když neznáme texty? Naštěstí nyní Spotify poskytlo své vlastní texty ve své aplikaci, takže již nepotřebujete aplikaci třetí strany.

Přesto mnozí stále hledají způsoby, jak si na Spotify prohlédnout texty, zvláště pokud smartphone stále neobdržel aktualizaci nebo není kompatibilní s nejnovější verzí Spotify.

Dobře, v klidu, bando. Jaka řekne jak zobrazit texty na Spotify na HP a notebooky, u kterých je zaručena 100% funkčnost. Zvědavý, že? Tady je recenze!

Jak zobrazit texty na Spotify bez aplikace

Nejprve vás ApkVenue naučí, jak zajistit, aby Spotify měl texty. Tento průvodce je rozhodně mnohem jednodušší a jednodušší, protože Spotify již podporuje funkci textů ve spolupráci s aplikacemi třetích stran.

Bez dalších okolků, zde je návod!

1. Jak zobrazit texty na Spotify přes Android/iPhone

Možná jste byli zmateni, proč zmizely texty na Spotify nebo proč se na Spotify nezobrazovaly žádné texty písní?

Může to být způsobeno tím, že váš smartphone není kompatibilní s nejnovější verzí, nebo jste aplikaci právě neaktualizovali.

Než tedy budete vědět, jak zobrazovat texty na Spotify, a to jak na telefonech Android, tak i iPhone, je dobré aktualizovat aplikaci zde Google Play obchod nebo Apple obchod za prvé, protože je to úplně stejné.

Pokud jste líní, můžete si níže stáhnout bezplatnou aplikaci Spotify, kterou ApkVenue připravilo. Šťastné stahování!

Video a audio aplikace Spotify KE STAŽENÍ

Nebo přes následující odkaz:

>>>Stáhněte si Spotify<<<

Pokud ano, můžete níže sledovat, jak zobrazovat texty na Spotify přes Android/iPhone.

 • Přehrajte skladbu, kterou chcete přehrát, a poté otevřete zobrazení Právě hraje/Nyní hraje.
 • Pokud jste všímaví, ve spodní části obrazovky najdete okno s nápisem LYRICS/LIRIK. Posuňte okno nahoru.
 • Hotovo! Nyní můžete zobrazovat texty na Spotify bez jakékoli aplikace! Je to snadné, že?

2. Jak zobrazit texty písní na Spotify přes PC/laptop

krom tebe svou oblíbenou skladbu si můžete stáhnout na Spotify, můžete také zobrazit texty písní na Spotify přes PC/laptop. Tato metoda je ještě jednodušší než na HP, protože je to pouze jedno kliknutí.

Zvědavý, že? Zde je návod, jak zobrazit texty písní na Spotify prostřednictvím nejjednoduššího PC/laptopu, který můžete udělat!

 • Zahrajte si svou oblíbenou písničku.

 • Věnujte pozornost liště nabídek níže, uvidíte symbol Mic. Klikněte na symbol a text se okamžitě zobrazí. Snadné, že?

Ach jo, pokud se ptáte, proč Spotify nezobrazuje texty písní? Odpověď by mohla být proto, že píseň nezískala podporu textu od aplikací třetích stran.

Pokud nejste spokojeni, můžete zkusit průvodce zobrazit texty písní na Spotify pomocí následující aplikace.

Jak zobrazit texty na Spotify pomocí aplikací

Poté, co se naučíte průvodce zobrazováním textů písní bez aplikace, můžete také zjistit, jak zobrazovat texty písní na Spotify pomocí výchozí aplikace. Bez dalších okolků, zde je návod!

1. Jak zobrazit texty písní na Spotify prostřednictvím 1Lyrics

Nejprve ApkVenue doporučuje použít aplikaci s názvem 1 Texty písní. Tuto aplikaci můžete najít a získat zdarma v Obchodě Play nebo Google Play. Bez dalších okolků, zde je návod k prohlížení textů písní na Spotify.

 • Stáhněte si prosím aplikaci 1Lyrics. Místo toho, aby to bylo komplikované, Jaka níže poskytl aplikaci zdarma. Stáhněte si prosím!
Video a audio aplikace STAŽTE

Nebo přes následující odkaz:

>>>Stáhnout 1Lyrics <<<

 • Otevřete aplikaci, poté budete vyzváni souhlas s některými nastaveními. Poté stačí klepnout na tlačítko ve spodní části umožnit každé nastavení.
 • Pokud jste souhlasili se všemi nastaveními, nyní Tato aplikace je již aktivní a lze je použít.

 • Stačí otevřít aplikaci Spotify a přehrát svou oblíbenou skladbu. Text vaší oblíbené písně se zobrazí v oznamovací liště gang. Přejeďte prstem dolů pak stačí klepnout na oznámení z 1Lyrics.

 • Nyní se na Spotify objevil text vaší oblíbené písně, gangu. Tyto texty nejsou synchronizované, takže byste měli přesuňte jej ručně.

 • Chcete-li text odstranit, klepněte a chvíli na text podržte. Takto lze prohlížet texty na Spotify. Je to snadné?

2. Jak zobrazit texty MusicMatch na Spotify

Druhým, populárnějším způsobem je použití aplikace MusixMatch. Prostřednictvím jednoho nejlepší aplikace pro texty písní Zde si můžete poslechnout své oblíbené písničky s texty. Můžete to získat na Android a iOS, víte!

Bez dalších okolků, zde je návod!

 • Stáhněte si aplikaci MusicMatch. Místo toho, aby to bylo komplikované, Jaka níže poskytl aplikaci zdarma. Stáhněte si prosím!
Video a audio aplikace MusXmatch KE STAŽENÍ

Nebo přes následující odkaz:

>>>Stáhněte si MusicMatch<<<

 • Otevřete aplikaci. Chcete-li se přímo integrovat se Spotify, připojte se ke Spotify jediným kliknutím Připojte Spotify.
 • Přihlaste se pomocí svého Facebook, Google nebo telefonního čísla. Udělte povolení k zobrazení na obrazovce a poté jej můžete použít.
 • Poté můžete tuto aplikaci okamžitě používat a je integrována se Spotify. Text se také může přizpůsobit skladbě, která se přehrává automaticky.

To byl způsob, jak zobrazovat texty písní na Spotify prostřednictvím aplikace MusixMatch. Velmi snadné, že?

3. Jak zobrazit texty písní na Spotify přes Genius

No, pokud tato jedna aplikace není integrována přímo se Spotify. Prostřednictvím této aplikace si však stále můžete užívat texty svých oblíbených písní.

Ve skutečnosti Genius dokáže detekovat korejské texty, víte. Vhodné pro ty z vás, kteří chtějí naučit se korejský jazyk hladce a úspěšně. Bez dalšího čekání je zde návod!

 • Stáhněte si aplikaci Genius. Místo toho, aby to bylo komplikované, Jaka níže poskytl aplikaci zdarma. Stáhněte si prosím!
Aplikace STÁHNOUT

Nebo přes následující odkaz:

>>>Stáhnout Genius<<<

 • Otevřete aplikaci. Poté se přihlaste pomocí svého Facebook, Google nebo telefonního čísla. Udělte povolení k zobrazení na obrazovce a poté jej můžete použít.

 • Chcete-li zjistit hudbu, kterou přehráváte, otevřete Spotify a poté klikněte na svou oblíbenou skladbu.

 • Poté otevřete Genius, klepněte na sloupec Nabídka vlevo a potom klepněte na Identifikujte hudbu.

 • Genius rozpozná skladbu, která se právě přehrává na vašem smartphonu.
 • Není třeba dlouho čekat, Genius okamžitě představí název písně spolu s kompletním textem.
 • Hotovo! Takto se aktivuje minilyrics na Spotify přes Genius. Velmi snadné, že?

To byl návod, jak zobrazovat texty na Spotify. Velmi snadné, že?

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Diptya.