Hry

nastavení citlivosti mobilních zařízení pubg jako profesionální přehrávač!

Nastavení citlivosti PUBG je velmi důležité, abyste si mohli dát kuřecí večeři. Toto je nejlepší doporučení citlivosti PUBG pro profesionální hráče.

K tomu vám může pomoci nejlepší nastavení PUBG Mobile Sensitivity kuřecí večeře jednodušší. Se správným nastavením můžete na nepřítele zamířit s větší přesností.

Hry Battle Royale je zábavné hrát, zvláště když se s ním hraje četa nebo svůj vlastní tým.

Tuto zábavu však můžete ztratit, pokud se při hraní necítíte dobře a máte potíže s přesným zacílením na soupeře. To lze minimalizovat dobrým nastavením citlivosti.

Pokud jste zmatení, které nastavení je pro vás to pravé, zde jsou nejlepší nastavení citlivosti mobilních zařízení PUBG doporučená Jakou!

Doporučená nejlepší nastavení citlivosti PUBG Mobile

Nastavení citlivosti PUBG Mobile je jednou z věcí, které musíte zvládnout, abyste se mohli v této hře rozvíjet, zvláště pokud se chcete pokusit proniknout do profesionální sféry.

PlayerUnknown's Battleground nebo PUBG je survival hra nebo často známá jako battle royale, která byla poprvé vydána pro PC v roce 2012 a dodnes roste.

Tato hra stále roste, dokud se nebudou objevovat různé akce agilního boje v národním i mezinárodním měřítku. V současné době bylo PUBG staženo více než 100 milionůkrát pouze na mobilní verzi.

PUBG se často používá jako hra pro profesionální soutěže, od ESL po NPL turnaje. Počet podobných turnajů se dnes stále zvyšuje.

Nejen to, mnoho herních streamerů dělá z PUBG jednu ze svých vlajkových lodí pro streamování materiálu.

Důležitost úpravy nastavení citlivosti PUBG

Samotné hraní PUBG je poměrně náročné a vyžaduje rychlost a přesnost, abyste přežili až do konce.

Citlivost kamery je proto důležitým prvkem, aby hráči mohli pohodlně ovládat zbraně. Samotné PUBG poskytuje 3 nastavení výchozí, jmenovitě Nízká, Střední a Vysoká.

Nízký vhodné pro ty z vás, kteří chtějí ovládat směr pohledu a zbraně, aby získali stabilní přesnost, ale posun kamery je mnohem pomalejší.

Střední sám je ve svém nastavení vyrovnaný, zatímco High má tendenci hrát rychlý styl hry a vyžaduje koncentraci, aby správně zamířil na soupeře.

Pokud máte potíže nebo vám nevyhovuje nastavení citlivosti, můžete postupovat podle následujícího průvodce pro nejlepší nastavení citlivosti PUBG.

Citlivost fotoaparátu (volný pohled)

První nastavení citlivosti PUBG, které je potřeba upravit, je citlivost fotoaparátu na funkcích volný pohled .

Toto nastavení slouží jako nastavení citlivosti kamery pro posunutí směru pohledu bez ovlivnění pohledu postavy.

Čím vyšší citlivost nastavíte, tím rychleji můžete posunout směr pohledu. Pro uspořádání tří prvků v této kategorii, Jaka to nastavil na 130 %.

Jaka nastavil toto nastavení s citlivostí, která je relativně rychlejší, ale není obtěžující. To je to, co Jaka zvolil, aby byl flexibilnější, aby viděl okolní prostředí v této mobilní hře.

Kategorie fotoaparátu citlivosti PUBG Pro Player

Další je citlivost kamery, která ovlivní směr pohledu postavy a směr zbraně. Čím větší citlivost, tím rychleji se vaše postava pohybuje.

Toto nastavení ovlivňuje rychlost kývání bez nebo s použitím osciloskopu. ApkVenue navrhuje, abyste nastavili citlivost žádný rozsahv rozmezí 90 až 100 %.

Ti z vás, kteří se neradi pohybují rychle, si však poradí v rozmezí 60 až 90 %. Můžete to upravit podle svého herního stylu a vybrat si nejvhodnější nastavení.

Stejně jako citlivost při použití dalekohledu platí, že čím vyšší je citlivost, tím rychleji můžete fotoaparátem zamířit.

Níže je uvedeno doporučení pro citlivost z jednoho z následujících: profesionální hráč PUBGM od Team Secret BiuBiu. Můžete z něj napodobit nastavení citlivosti PUBG.

 • 3. osoba bez rozsahu: 170%.
 • 1. osoba bez rozsahu: 150%.
 • Red Dot, holografický, Aim Assist: 50%.
 • 2x Rozsah: 70%.
 • 3x rozsah: 25%.
 • 4x ACOG Scope, VSS: 26%.
 • 6x rozsah: 20%.
 • 8x rozsah: 16%.

Jak nastavit kategorii citlivosti PUBG Citlivost reklam ADS

Další nastavení citlivosti PUGB je Citlivost ADS. Toto nastavení je docela důležité, protože ovlivňuje zpětný ráz nebo výstřelové efekty.

Zpětný ráz to obvykle udělá váš faucet vyskočí. Zvláště pokud to děláte často sprej nebo držte palbu ze zbraně puška.

Zpětný ráz můžete ovládat úpravou pohybu při střelbě. Toto ovládání můžete nastavit pomocí ADS Sensitivity.

Čím menší citlivost, tím menší bude ovládací prvek zpětný ráz to a naopak. Problematické je ale také příliš vysoké nastavení ADS Sensitivity.

Zde jsou doporučení pro citlivost PUBG Android, která můžete emulovat. Toto doporučení se stále řídí nastavením citlivosti PUBG z ​​Secret BiuBiu.

 • 3. osoba bez rozsahu: 100%.
 • 1. osoba bez rozsahu: 88%.
 • Red Dot, Holographic, Aim Assist: 51%.
 • 2x Rozsah: 51%.
 • 3x rozsah: 35%.
 • 4x ACOG Scope, VSS: 35%.
 • 6x rozsah: 18%.
 • 8x rozsah: 30%.

Nejlepší doporučení citlivosti PUBG pro kategorii gyroskopů

Nakonec se používá nastavení citlivosti PUBG Gyroskop. Tato funkce se používá k zacílení nepřátel pouhým pohybem jejich mobilních telefonů jako ve VR hře.

Tento gyroskop vám poskytuje navigaci nebo kontrolu nad postavami ve hře ve 3 rozměrech, takže může být alternativou k ovládání směru pohledu vaší postavy.

Stejně jako u jiných nastavení citlivosti platí, že čím větší je citlivost tím rychleji se mění směr pohledu.

Tento gyroskop není vhodný, pokud hrajete na tabletu. Tuto funkci můžete zakázat prostřednictvím nastavení ve sloupci Základní.

Stále z Secret BiuBiu, zde jsou nejlepší úrovně citlivosti PUBG, které můžete zkopírovat z tohoto profesionálního přehrávače.

 • 3. osoba bez rozsahu: 100%.
 • 1. osoba bez rozsahu: 101%.
 • Red Dot, Holographic, Aim Assist: 115%.
 • 2x Rozsah: 140%.
 • 3x rozsah: 140%.
 • 4x ACOG Scope, VSS: 140%.
 • 6x rozsah: 110%.
 • 8x rozsah: 50%.

Jak nastavit citlivost PUBG Mobile

Nastavení citlivosti PUBG Mobile jsou na stránce obecných nastavení. Přesně ve stávající kolonce Citlivost mezi Vozidlo a Vyzvednout.

Pro ty z vás, kteří nevědí, jak se dostat na stránku nastavení citlivosti, můžete postupovat takto:

Krok 1 – Otevřete PUBG a poté klikněte na nastavení Chcete-li zahájit nastavení PUBG Mobile Sensitivity

Nastavení jsou v levém dolním rohu obrazovky ve formě ozubeného kola.

Krok 2 - Vyberte Sensitivity pro nastavení citlivosti PUBG

Zde najdete všechny nabídky citlivosti, o kterých ApkVenue hovořilo výše. Můžete využít doporučení z ApkVenue, popř upravit doporučení podle vašeho herního stylu.

I když čísla, která ApkVenue tentokrát doporučuje, pocházejí z nastavení citlivosti PUBG profesionální hráč, nemusí být nutně tato čísla pro vás nejlepší.

Jediný způsob, jak najít nejlepší nastavení citlivosti pro vás, je hrát častěji a znovu nastavit citlivost zpětná vazba co cítíš.

To je nejlepší nastavení citlivosti PUBG Mobile, které si můžete sami nastavit podle svého herního stylu.

Doporučte číslo z profesionální hráč Toto je odkaz na nalezení nejpohodlnějšího nastavení pro váš herní styl.

Doufejme, že informace, které Jaka tentokrát sdílí, budou užitečné pro vás všechny a uvidíme se zase u dalšího článku.

Přečtěte si také články o PUBG nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.