Produktivita

rychlý a snadný způsob, jak vytvořit skvělý design štítků na cd bez použití Photoshopu

Stále píšete své jméno na CD s úkoly fixem? Je to staré, brácho! ApkVenue vám řekne rychlý a snadný způsob, jak vytvořit skvělý design štítku CD bez Photoshopu!

Pro ty z vás, kteří jsou stále ve škole nebo na vysoké škole, dávají vaši učitelé nebo lektoři často úkoly, které je třeba shromáždit ve formě CD? Takže stále píšete na své CD fixem? trvalý? Fuj, to je starý brácho! ApkVenue vám řekne rychlý a snadný způsob, jak vytvořit skvělý design štítku CD bez Photoshopu.

  • Jak rychle a snadno navrhnout vizitku bez Photoshopu
  • Jak zajistit, aby vaše fotografie vypadaly jako drahé malby
  • Jak zrychlit načítání a výkon Photoshopu

Stejně jako před několika týdny použijeme Microsoft Publisher. Kromě vizitek mnoho šablony další, které lze použít Microsoft Publisher. Jednou z jeho funkcí je vytváření štítků a Pokrýt CD snadno a jednoduše. Zde jsou kroky:

Rychlé a snadné způsoby, jak vytvořit skvělé návrhy štítků na CD bez Photoshopu

  • Připravte si obrázky, které musíte do návrhu zahrnout.
  • otevřeno Microsoft Office Publisher.
  • Vybrat Štítky.
  • Hledejte kruhový obraz CD. Pak si vyberte design CD, který se vám líbí. Klikněte "Vytvořit".
  • Zůstaň tady Upravit psaní podle potřeby. Vložte obrázky jako obvykle.

Je hotovo, dobře. Můžete přímo tisk deh nebo lze uložit ve formě souboru vydavatel pokud si ho chcete vzít do půjčovny nebo internetové kavárny. Jaka rada, tak si to můžete usnadnit tisk na samolepicí papír nebo speciální CD etikety. Můžete si ji koupit v knihkupectvích, kancelářských papírnictvích nebo v kopírkách. Nebo když ty-tisk v půjčovnách počítačů to většinou také poskytují. Takhle to vypadá:

Jaka's CD label je připraven, zde!

No, teď Jakova práce vypadá cool a exkluzivní, že? Není čas psát jména na CD fixy. Kromě toho, že je skvělé, vaše CD s úkolem nebude sraženo jinými CD, která jej obsahují software, hra nebo film "ehm" svou sbírku. hehehe... Pokud máte jednodušší nebo chladnější způsob, sdílejte prosím prostřednictvím komentáře, Ano!