Software

snadný způsob, jak rootovat android lollipop 5.1 bez počítače

Existuje mnoho způsobů, jak odemknout kořenový přístup Androidu. Ale stále je vzácné, jak rootovat Android Lollipop 51.1. V tomto článku bude ApkVenue diskutovat o tom, jak rootovat Android Lollipop 5.1 bez použití PC.

Otevřený přístup vykořenit na Androidu je důležitá věc, zvláště pokud chcete provádět úpravy svého smartphonu Android. S otevřeným přístupem vykořenit na vašem Androidu, pak budete moci vstupovat do systémů, které byly dříve uzamčeny dodavatelem. Existuje mnoho způsobů, jak otevřít přístup vykořenit Android. V tomto článku bude ApkVenue diskutovat metoda vykořenit Android Lollipop 5.1 bez použití PC.

  • Snadné způsoby, jak zakořenit všechny typy Androidu bez počítače
  • Jak rootovat všechny typy Androidu pomocí Towelroot
  • Jak zálohovat a obnovit všechny aplikace v systému Android bez root

I když se to začalo rozjíždět aktualizace Android Marshmallow 6.0, ale Android Lollipop 5.1 je stále nejnovějším operačním systémem Android, který Google globálně uvedl na trh. Bohužel operační systém, který začínají výrobci chytrých telefonů pohlcovat, je stále trochu pověstný tím, že je obtížné proniknout pomocí aplikací vykořenit jako Towelroot a Framaroot.

Jak rootovat Android Lollipop 5.1 bez PC

Jaka používá smartphone od Coolpad, to je Coolpad Sky Mini. Tento smartphone je dodáván s výchozím operačním systémem Android 5.1.1. Jaka se o to pokusil mnoha způsoby vykořenit na smartphonu Jaka a při použití Framaroot nebo Towelroot jsou výsledky nulové. Ale ukázalo se, že pomocí metody bylo úspěšné vykořenit Android Lollipop pro všechna zařízení Android Lollipop, která ApkVenue poskytne.

Root Android Lollipop 5.1 pomocí Kingroot

Kingroot včetně jednoho ze softwaru, který byl široce používán a důvěryhodný pro otevřený přístup vykořenit na Androidu snadno. Kromě malé velikosti souboru je Kingroot také známý jako rozhranísvé jednoduchý a snadné použití. Bohužel před časem pouze Kingroot Podpěra, podpora pouze do Androidu 4.4. nicméně nyní je Kingroot hotový Podpěra, podpora až po zařízení se systémem Android 5.1.

  1. Místo toho, aby vám ApkVenue řekl, abyste si stáhli aplikaci Kingroot, řekne vám, abyste si aplikaci stáhli Očistit. Aplikace provedena Studio King, který je také vývojářem Kingroot, jedná se o multifunkční aplikaci, která pro vás bude mostem k získání přístupu k aplikaci Kingroot. Tato aplikace je také užitečná pro kontrolu, zda má váš Android přístup vykořenit nebo ne.

  2. Dokončete stahování Purify, otevřete aplikaci. Poté vyberte Očistit hned. Pokud se ukáže, že váš Android má přístup vykořenit, nemusíte tento proces provádět vykořenit. Ale pokud nemáte přístup vykořenit, obdržíte pokyny pro přístup na stránku www.kingroot.net stáhnout nejnovější apk Kingroot.

  3. Stáhněte si prosím Kingroot apk. Po stažení nainstalujte Kingroot apk.

  4. Pokud je již nainstalován Kingroot, spusťte proces vykořenit pro použití Kingroot stačí otevřít aplikaci KingRoot, která je již nainstalována. Dále proběhne ověření vašeho zařízení zda Podpěra, podpora proces vykořenit používat Kingroot nebo ne. Zkuste kliknout Zkuste Root.

  5. Pak čekáte na proces vykořenit hotovo. Pokud selže, znamená to, že zařízení Android Lollipop, které používáte, nelze stáhnout.vykořenit pomocí Kingroot. A pokud uspějete, gratuluji, že jste uspěli vykořenit Váš Android Lollipop 5.1!

Jestli je to ta cesta vykořenit Android Lollipop 5.1 pomocí této aplikace Kingroot selhává, nemusíte smutnit. Stále více uživatelů to nedokáže vykořenit Jeho zařízení Android Lollipop 5.1 používá Kingroot, bude použito jako reference pro King Studio pro aktualizaci Kingroot, aby bylo možné smartphone stáhnout.vykořenit pomocí Kingroot. Takže se nebojte vyzkoušet vykořenit Váš Android Lollipop 5.1 používá Kingroot huh!

Závěr

Tyto tipy jsou pravděpodobně odpovědí na otázku metoda vykořenit Android Lollipop co zároveň hledáte metoda vykořenit Coolpad Sky Mini. Pokud se dá použít Coolpad Sky Mini, který je stále málo používanývykořenit pomocí Kingroot apk, co zařízení Android Lollipop 5.1 od prodejců, kteří mají hodně uživatelů? Samozřejmě by to měla být úvaha, kterou byste měli vyzkoušet vykořenit Zařízení Android Lollipop 5.1 od společnosti Samsung, Xiaominebo Asus.

Kdo ví, jako způsob lze použít nejnovější Kingroot vykořenit Android Asus Zenfone 2 bez PC? Nebo možná způsob vykořenit Xiaomi Redmi Note 2 nebo Samsung Galaxy J2. Hodně štěstí!