Vykořenit

Zde jsou výhody a nevýhody rootování androidu, které musíte znát!

Zde jsou výhody a nevýhody root Android, které musíte vědět! Abyste se mohli přesně rozhodnout, zda váš telefon Android potřebuje rootovat nebo ne.

Pro ty z vás, kteří používají Telefon s Androidem, musí být s pojmem obeznámen vykořenit nebo vykořenit Android? Zvláště pokud rádi hackujete telefony s Androidem. Ale proč má tolik lidí pocit, že musívykořenit Android telefon, ale jsou někteří, kteří se bojí a váhají to udělat? No, tentokrát vám Jaka chce poskytnout širší pohled na rootování alias Android rootování. Toto jsou výhody a nevýhody rootování Androidu, které musíte znát!

 • 5 způsobů, jak zajistit, aby telefon Android s 1 GB RAM zůstal lehký a rychlý!
 • 6 DŮLEŽITÉ A MUSÍTE DĚLAT VĚCI po zakoupení nového telefonu Android!
 • 15 jedinečných aplikací pro Android, které musíte vyzkoušet v roce 2018

Operační systém Android vybavena dobrými bezpečnostními prvky. Mnoho důležitých dat v systému, ke kterým nemá uživatel přístup, s cílem snížit riziko pád z důvodu vymazání důležitých dat. Pokud však chcete získat přístup k těmto datům a upravit systém tak, aby fungoval optimálněji, potřebujete přístup vykořenit. Existuje mnoho výhod, když jstevykořenit Váš telefon Android. To však neznamená bez rizika. Jaka tedy připravil seznam Silné a slabé stránky vykořenit Android co potřebujete vědět, než se rozhodnete udělat vykořenit Android.

Výhody a nevýhody root Android, které musíte znát

Výhody rootování Androidu

1. Odstraňte zbytečné výchozí aplikace (Bloatware)

Telefony Android mají obecně různé výchozí aplikace, aliasy bloatware které používáte zřídka nebo dokonce vůbec nepoužíváte. Nepříjemné je, že některé z těchto výchozích aplikací nelze běžným způsobem smazat, dokonce ani stáhnout.zakázat. Chcete-li jej odstranit, potřebujete přístup vykořenit Android.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak se zbavit různých výchozích aplikací pro Android, přečtěte si následující článek: Jak odinstalovat mnoho výchozích aplikací Android 'Bloatware' najednou.

2. Udělejte baterie HP pro Android efektivnější a trvanlivější

S přístupem vykořenit, můžete udělat několik věcí, díky kterým bude výkon baterie vašeho mobilního telefonu Android efektivnější a odolnější. Jedním z nich je kalibrace baterie pomocí aplikace Kalibrace baterie. Funguje to tak, že smažete soubory "batterystats.bin“ obsažené v systému.

Jasněji o tom, jak kalibrovat baterii Android, můžete vidět v následujícím článku: Jak udělat baterii Androidu znovu jako novou.

3. Výkon Androidu je lehčí a rychlejší

Výkon vašeho mobilního telefonu Android může být lehčí a rychlejší různými způsoby. Jedním z nejjednodušších způsobů je použití aplikace Greenify díky čemuž může být vaše RAM mnohem prostornější a její výkon lehčí.

Použití aplikace Greenify Jaka to popsal v následujícím článku: Jak zvýšit Android RAM (ROOT / bez ROOT) pomocí Greenify.

4. Vnitřní paměť mnohem větší úleva

V současné době jsou nejnovější telefony s Androidem obvykle vybaveny velkokapacitní vnitřní pamětí. Cílem je uložit velké množství systémových dat, aplikací a osobních dat. Ale co když je váš telefon Android starý nebo levný? S přístupem vykořenit, můžete se zbavit různých výchozích aplikací, které zahlcují vaši vnitřní paměť, a můžete přesunout data aplikací na paměťovou kartu pomocí aplikace Link2SD. Takže vaše vnitřní paměť bude mnohem prostornější a výkon vašeho Androidu bude lehčí a rychlejší.

Chcete-li aplikaci používat Link2SD, přečtěte si prosím následující článek: Jak přesunout aplikace pro Android do externí paměti pomocí Link2SD.

5. Vlastní ROM dělá Android cool a jedinečný

Pokud vás nudí vzhled vašeho mobilního telefonu Android, který je právě takový, nebo se chcete odlišit od vlastní ROM, pak musíte vykořenit váš android. Při použití vlastní paměti ROM bude váš Android vypadat chladněji, stejně jako mnoho jedinečných funkcí, které na běžném Androidu nejsou k dispozici.

Pokud si to chcete vyzkoušet Vlastní ROM na svém telefonu Android si přečtěte následující články:

 • Asus Zenfone 5 Custom ROM Collection
 • 4 nejlepší vlastní ROM pro Asus Zenfone 2
 • 5 nejlepších vlastních ROM pro Samsung Galaxy Grand Duos i9082
 • 10 nejlepších vlastních ROM pro Xiaomi Redmi 2
 • 3 nejlepší vlastní ROM pro Samsung Galaxy S6
 • 5 nejlepších vlastních ROM pro Alcatel OneTouch Flash Plus

Nicméně za všemi výhodami vykořenit Android výše, tam jsou některé nevýhody, které musíte také věnovat pozornost. Takže si to musíte předem dobře promysletvykořenit Váš telefon Android, ano! Zde jsou některé způsobené ztráty vykořenit Android

Nevýhody root Androidu

1. Ztráta záruky

Většina výrobců Androidu to svým uživatelům neumožňuje vykořenit Android. Jedním z důsledků vykořenit To, co Android dělá, je ztráta oficiální záruky, přestože záruční doba ještě nevypršela. Takže pokud se to stane chyba poškození systému nebo dokonce komponenty, výrobce nenese odpovědnost.

Ale můžete to přelstítvykořenit Váš telefon Android před přenesením do servisní středisko být opraven. Metoda plně odkořenit ApkVenue vysvětleno v následujícím článku: Snadný způsob, jak unrootovat Android jedním kliknutím.

2. Poškození systému, Chyba, Bootloop, Softbrick a HardBrick

Pro ty z vás, kteří často používají telefony Android, musíte znát výše uvedené termíny, že? Jde o to, jestli při tom dojde k chybě nebo selhání vykořenit Android, váš telefon Android může zažít bootloop, nemůže vstoupit do systému, nebo dokonce úplně mrtvý. Selhání vykořenit také hrozí poškození alias komponent Hardware Váš telefon Android, lol! Ano, toto je jedno z největších rizik, která ohrožují nainstalované telefony Androidvykořenit.

Abyste předešli riziku selhání, ke kterému dojde, musíte věnovat pozornost několika věcem. Například se ujistěte, že je baterie vašeho mobilního telefonu Android plně nabitá, stahujte materiály vykořenit z důvěryhodného zdroje, ujistěte se, že materiály jsou vhodné pro váš typ telefonu Android, a provádějí každý krok procesu správně. Například, jak je popsáno v následujících článcích:

 • Snadné způsoby, jak zakořenit všechny typy Androidu bez počítače
 • Jak rootovat všechny typy Androidu pomocí Towelroot
 • Snadné způsoby, jak zakořenit všechny typy Androidu pomocí KingoApp
 • Snadné způsoby, jak zakořenit Android Lollipop 5.1 bez počítače

3. Zabezpečení Android HP se snižuje a je ohroženo malwarem

Tím, že dělá vykořenit Android se přístup k systému souborů stává otevřenější. Takže ten Android bylvykořenit bude zranitelnější vůči útoku malware. Tomu však lze předejít správným používáním a ne nedbalým stahováním aplikací pro Android. Pokud potřebujete skvělou a užitečnou aplikaci pro Android, stačí si ji stáhnout na stránce Aplikace a hry JalanTikus. Vše je zaručeno legální, bezplatné a bezpečné malware.

To je rozmanitost Výhody a nevýhody root Androidu co musíte vědět. Jde o to, že musíte pochopit, jak na to vykořenit což je dobré a pravdivé. Pokud jste stále na pochybách, požádejte o pomoc svého zkušeného přítele. Pokud existují nějaké další informace o vykořenit Android, který znáte, napište svůj názor do kolonky komentáře pod tímto.