Software

jak pořídit snímek obrazovky na Androidu bez stisknutí jakéhokoli tlačítka!

Není to nepříjemné, když pokaždé, když chcete pořídit snímek obrazovky, musíte stisknout kombinační tlačítko? Mohlo by to rychle poškodit naše tlačítka napájení a hlasitosti systému Android. Zde je návod, jak pořídit snímek obrazovky v systému Android, aniž byste museli stisknout tlačítko.

Snímky obrazovky je činnost při prohlížení obrazovky, nebo pokud na počítači termín je tisk obrazovky. Aktivita snímky obrazovky obvykle se provádí, když je na obrazovce smartphonu něco zajímavého.

Na zařízeních Android funkce snímky obrazovky byl vyvinut mnoha prodejci. Někteří používají kombinace kláves, zatímco jiní používají senzory. Tentokrát Jaka dá snadný způsob snímky obrazovky na Androidu, aniž byste museli stisknout tlačítko.

  • Jak pořídit snímek obrazovky na Samsung Galaxy S6
  • Jak okamžitě pořídit snímek obrazovky počítače
  • Jak pořizovat snímky obrazovky na BlackBerry 10

Jak pořídit snímky obrazovky na Androidu bez stisknutí tlačítka

Pro ApkVenue, který vám vždy poskytuje ty nejlepší tipy pro Android, použijte funkci snímky obrazovky velmi důležité a často používané. Protože se často používá, bude problematické, pokud budete muset neustále používat kombinaci tlačítka napájení a hlasitosti, abyste se báli rychlého poškození. Jaka to dělá, aby ho přelstil snímky obrazovky na Androidu, aniž byste museli stisknout tlačítko.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Pořizování snímků obrazovky pomocí aplikace Easy Screenshot

Snímky obrazovky k Easy je aplikace vytvořená společností Ledově studené aplikace což vám usnadní přijímání snímky obrazovky na vašem Androidu. Na rozdíl od většiny ostatních aplikací poskytuje Screenshot Easy různé metody snímání snímky obrazovky který je vhodný pro váš Android. S Screenshot Easy, můžete vzít snímky obrazovky snadno a rychle, aniž byste museli stisknout určité kombinace kláves (pokud Podpěra, podpora metoda).

Proč by měl Screenshot Easy? Protože tato aplikace může být použita na zařízeních Android, která byla nainstalovánavykořenit nebo ještě nevykořenit. Navíc je lehká i velikost. No, tady je jak používat Screenshot Easy:

  • Stáhněte si snímek obrazovky Easy apk z odkaz který Jaka poskytl. Poté jej nainstalujte na svůj Android, abyste mohli snímky obrazovky na Androidu bez opětovného stisknutí fyzického tlačítka.
Aplikace Fotografie a obrázky Ice Cold Apps STÁHNOUT
  • Po instalaci Screenshot Easy otevřete aplikaci. Pokud váš smartphone bylvykořenit, stačí dát přístup vykořenit při žádosti o přístup vykořenit. Buďte v klidu, tuto aplikaci lze použít, i když váš Android není nainstalován.vykořenit Jak to. Další snímek obrazovky Easy detekuje metodu snímky obrazovky co je výchozí poskytnutý prodejcem na vašem smartphonu Android.
  • Na úvodní obrazovce se setkáte s různými metodami dostupnými v Screenshot Easy. Zde si můžete vybrat jinou metodu, která se vám líbí, můžete použít ikonu překrytí, Zatřesení nebo tlačítko fotoaparátu (pokud existuje), nebo použít metodu výchozí kombinační tlačítko. Protože Jakovým cílem je dělat snímky obrazovky na Androidu, aniž byste museli stisknout tlačítko, pak ApkVenue doporučuje aktivovat metodu Překryvná ikona. Poté stiskněte možnost Spusťte Capture spusťte aktivaci funkce Screenshot Easy.
  • Poté najdete tlačítko vznášející se na každém z vašich displejů Android. No, toto je tlačítko, které budete používat snímky obrazovky, takže již není nutné stisknout kombinační tlačítko.
  • Jedinečně každý výsledek snímky obrazovky pořízené Screenshot Easy lze před sdílením přímo upravit.

Snadná není cesta snímky obrazovky na Androidu, aniž byste museli stisknout tlačítko, které vám nabízí ApkVenue? Tímto způsobem se vaše tlačítka napájení a hlasitosti rychle nepoškodí a zaberou snímky obrazovky ještě jednodušší. Milujme své tlačítko Android tím, že minimalizujeme jeho používání snímky obrazovky.

Máte aplikaci snímky obrazovky který je podle vás lepší? Podíl Přijďte do kolonky komentářů!