Software

jak skvělý je váš herní počítač nebo notebook? podívejte se zde!

Recenze JalanTikus o tom, jak zkontrolovat možnosti PC nebo herního notebooku. Buď použijte bezplatný software nebo online služby.

Herní éra Crysis 1 který byl vydán v roce 2007, dalo by se říci, že jde o oživení pro PC hráče. Důvodem je, že Crysis 1 v té době mohl vykazovat mimořádné grafické zobrazení na PC systému.

Rozšiřování PC hráčů samozřejmě dělá Hardware na trhu rozmanitější. To bude mít dopad na počítače, které si každý sestavuje jinak. Jaký je tedy vlastně výkon našeho PC? Nyní prostřednictvím tohoto článku ApkVenue představuje, jak zkontrolovat možnosti vašeho PC nebo herního notebooku.

  • CRAZY, Xiaomi Mi 5s překonává AnTuTu Benchmark 164 000 bodů!
  • Skórujte jako velký benchmark, iPhone je připraven porazit Samsung Galaxy Note 7!
  • Lumia 525 může používat Android Marshmallow, zde jsou výsledky benchmarku

Jak zkontrolovat schopnosti PC nebo herního notebooku

Rozdíl mezi našimi počítači a počítači jiných lidí nás samozřejmě mate ohledně skutečných schopností našich herních počítačů? No, pokud jde o schopnosti, můžeme to vidět benchmarky. Benchmarky, které zde Jaka míní, se dělí na dva, a to benchmarky pro možnosti PC a benchmarky pro možnosti PC při hraní určitých her. Vezměte prosím na vědomí, že tyto dvě metody můžete použít i pro notebooky.

Benchmark skóre schopností PC

Benchmark je test poskytnutím číselné hodnoty na PC systému, kterou můžete později porovnat s výsledky jiných benchmarků. Například po testování získal Jakův počítač skóre 1000, zatímco váš počítač při testování získal skóre 1300. To znamená, že váš počítačový systém je mnohem lepší než Jakův.

K tomu potřebujete a software. No, tady ApkVenue doporučuje dva software zdarma, tzn PCMark nebo 3Dmark.

Zdroj fotografií: Video: PCMark

PCMark se více používá pro měření schopností všech typů PC nebo notebooků, měření úrovně výkonu a efektivity práce. Mezitím 3DMark funguje spíše pro měření schopností PC z hlediska grafiky, zejména hraní 3D her.

Zdroj fotografií: Video: 3DMark

Měření schopnosti PC hrát určité hry

Stejně jako jeho jméno, benchmarky To se používá k měření, zda lze určitou hru hrát nebo ne na PC nebo herním notebooku. Například je tu nová hra Hlídací psi 2, s tímto benchmarkem můžete vědět, zda jej váš počítač nebo notebook může hrát nebo ne.

Pro tento benchmark není potřeba stahovat velkou aplikaci. Můžete využít jednu ze dvou služeb on-line, to je Můžeš to spustit nebo GameDebate.

Zdroj fotografií: Foto: CanYouRunIt

Jak používat službu Canyourunit je velmi snadné. Stačí navštívit stránku a zadat název hry, kterou chcete hrát. Tato aplikace automaticky rozpozná váš počítačový systém a výsledky lze okamžitě vidět.

Zdroj fotografií: Foto: GameDebate

Co se týče služby GameDebate, stačí navštívit stránky, zadat název hry, CPU, VGA a RAM údaje a výsledky se dostaví.

To je způsob, jak zkontrolovat schopnosti vašeho PC nebo herního notebooku. Hodně štěstí!

Banner: Digitální slévárna