Tech Hack

jak vytvořit nové umístění na instagramu, je to ještě možné?

Jak přidat polohu na Instagram, je to stále možné? Místo toho, abychom se divili, pojďme se řídit návodem, jak vytvořit umístění na Instagramu níže!

Jak vytvořit místo na Instagramu se v roce 2020 stále hledá, vzhledem k tomu, že je méně uspokojivé, když na Instagram zveřejňujeme fotky z dovolené, ale nedoprovází místo, kde jsme na dovolené. Tvých přátel bude méně vztahovat s tím, co jste zveřejnili.

Cílem je určitě dát svým přátelům vědět, kde se poloha nachází, když ji vyzvednete skvělá a nejlepší profilová fotka které nahrajete, a později mohou pro příspěvek také přijít na místo, kde jste fotku pořídili.

Jsou však chvíle, kdy místo, které chcete přidat ke svému příspěvku, není na Instagramu, a bohužel nyní Instagram tuto funkci pro přidat lokaci Ručně.

Jak vytvořit místo na Instagramu

Pokud jste tak neoblomní v přidávání polohy na Instagram, je tu jak přidat nové místo na Instagram Víte, pomocí funkcí, o kterých jste možná dříve ani neuvažovali.

Metoda je také velmi snadná, jen potřeba aplikace Facebook jako médium pro přidání do umístění a nová místa, po kterých toužíte, lze okamžitě přidat. Netrvá to dlouho!

Proč používat aplikaci Facebook? Pokud nežijete na horách, určitě víte, že Instagram před pár lety koupil Facebook a dnes jsou jako bratr a sestra.

Nyní jsou integrovány služby Facebook a Instagram. Proto, i když už není možné přidat polohu na Instagramu, stále existují mezery, které můžete na Facebooku využít.

Jak přidat polohu na Instagram

Chcete-li přidat nové místo na Instagram, musíte provést několik kroků a k tomu budete potřebovat aplikaci Facebook.

I když je to docela snadné, musíte to udělat, aby to bylo úspěšné.

Bez dalších okolků, zde jsou kroky, které musíte provést, abyste přidali nové místo na Instagram prostřednictvím svého účtu na Facebooku. Pokud nevíte jak, přečtěte si článek Jak vytvořit účet na Facebooku který Jaka napsal.

Zde je návod, jak přidat nové umístění na Instagram prostřednictvím aplikace Facebook:

  1. Otevřete aplikaci Facebook na svém mobilním telefonu a vytvořit nový stav.

  2. Vybrat Přihlásit se nebo Zastavte se v dolní části stránky a přidejte stav.

  1. Zadejte název místa, které chcete přidat do příspěvku na Instagramu, a poté vyberte Přidat nové místo.
  1. Vyberte kategorii místa, které chcete vytvořit. Můžete si vybrat mezi Domov, restaurace, akce, nebo jen tak pro zábavu.
  1. Nyní je čas přidat podrobnosti o poloze zadáním adresy, PSČ a města místa, které chcete přidat na Instagram.
  1. Pokud máte, vytvořte umístění a zkuste umístění přidat Instagramový příspěvek vy.

Tímto způsobem je přidání umístění na IG dokončeno a můžete k tomuto umístění přistupovat jindy, až jej budete chtít znovu použít.

Jak přidat polohu na IG (UPDATE 2020)

Facebook jako společnost, která dohlíží na Instagram vždy aktualizovat ke zlepšení služeb, které poskytují, včetně malých věcí, jako je přidávání míst.

To se provádí proto, aby bylo zajištěno, že všichni uživatelé této platformy sociálních médií jsou chráněni a cítí se pohodlně při přístupu k poskytovaným službám.

Proto v roce 2020 již nelze používat způsob vytvoření umístění na Instagramu. Důvod bezpečnost a přesnost přiměl Facebook k takovému kroku.

Ačkoli přidání této lokace se používá pouze jako médium pro hraní her, aby se předešlo nejednoznačnosti Skryté funkce Instagramu a Facebook, tuto funkci už nemůže používat jen tak někdo.

Pro ty z vás, kteří chtějí přidat polohu k příspěvku, který jste vytvořili, musíte nevyhnutelně vybrat umístění nemovitý nejblíže vaší aktuální poloze.

No, to je Jakovo hledání v diskuzi o tom, jak vytvořit místo na IG v roce 2020. Ačkoli tuto metodu v tuto chvíli již nelze použít, nová aktualizace ji může vrátit.

Proto nezapomeňte vždy sledovat Jakovy články, abyste vždy získali co nejvíce informací aktuální o nové technologii a jejím vývoji.

Doufejme, že informace, které Jaka tentokrát sdílí, mohou být užitečné pro vás všechny a zase na shledanou u dalších zajímavých článků.