Produktivita

snadný způsob, jak zkontrolovat jízdné go-jek, grab a uber bez otevření aplikace

Byli jste někdy zmateni cenami za online přepravní služby, jako jsou GO-JEK, Grab a Uber? Je to složité, pokud musíte otevřít jeden po druhém. Existuje jednoduchý způsob, jak porovnat ceny dopravy online.

Od té doby Uber začíná dláždit v Jakartě, dopravní trendy on-line začala být implementována v Indonésii. A skrz GO-JEK, konečně doprava on-line se pomalu začala stávat potřebou komunity. Vy sami jste uživatelem GO-JEK, Urvat nebo Uber tady?

Pravděpodobně máte nainstalované všechny tři dopravní aplikace on-line je to na smartphonu. Ale když chcete zkontrolovat sazby, musíte zkontrolovat jeden po druhém?

  • Pokročilý! Tyto 4 nové funkce Map Google vytvořené speciálně pro Indonésii!
  • Jak zkontrolovat jízdní řád Transjakarta Busway v reálném čase na Mapách Google
  • GO-CAR vs Uber vs Grab Car: Kdo je jízdné levnější?

Jak zkontrolovat tarify GO-JEK, Uber a Grab

Pro ty z vás, kteří mají velký úložný prostor pro smartphone, budete určitě klidní i přesto, že si musíte do smartphonu nainstalovat 3 aplikace. Co když je ale interní paměť smartphonu omezená? Musí to být složité, pokud chcete zkusit porovnat, který je levnější. Nyní, Abychom to překonali, JalanTikus existuje snadný způsob, jak porovnat tarify GO-JEK, Uber a Grab.

Produktivita aplikací STÁHNOUT Aplikace Zábava PT GO-JEK INDONESIA KE STAŽENÍ Aplikace Produktivita GrabTaxi Holdings KE STAŽENÍ

Co je levnější: GO-JEK, Grab nebo Uber?

Ceny služeb GO-JEK a Grab patří oproti Uberu k těm nejčastěji se měnícím kvůli promo akcím. Takže nezřídka sazby, které jste znali, nyní již neplatí na GO-JEK a Grab. Abyste se nepletli a neplýtvali pamětí smartphonu, zkuste použít aplikaci Google mapy pouze pro srovnání tří tarifů přepravních služeb.

Produktivita aplikací Google Inc. STAŽENÍ
  • Ne Mapy Google, pak prosím najděte svou cílovou polohu. Po zobrazení cíle klikněte na ikonu auta v pravém dolním rohu.

  • Dále se objeví obrazovka podobná té níže. Místo vyzvednutí můžete změnit (Vaše pozice) stát se dalším místem, pokud kdykoli objednáte motocyklové taxi nebo auto pro někoho jiného.

  • Stále ve stejném zobrazení klikněte na ikonu Veřejná doprava (ikona Taxi). Poté se u každého tarifu objeví seznam služeb.

Jakmile najdete levnější sazbu, klikněte na službu. Poté budete automaticky přesměrováni do příslušné aplikace, kde můžete začít objednávat. Snadné, že? Ušetříte tak více času a paměti při porovnávání cen za dopravu on-line.