Sociální sítě a zprávy

volný, uvolnit! toto je snadný způsob, jak vytvořit oficiální účet online

Není to v pohodě, když máte oficiální účet na LINE? Můžete snadno a zábavně komunikovat s mnoha lidmi. Zde je snadný způsob, jak vytvořit oficiální účet na LINE.

LINE Messenger vyvinutý společností Naver skutečně stát jednou z aplikací povídat si dnes nejoblíbenější. Kromě toho, že je vybaven mnoha zajímavými funkcemi, je LINE také aplikací povídat si který je poměrně lehký a vždy dává aktualizace. Není to tak?

Poté, co se Jaka podělil o to, jak používat placená témata LINE zdarma, tentokrát se Jaka podělí s vámi jak vytvořit oficiální účet na LINE. No, možná to někteří z vás chtějí udělat, ne? Zde je návod.

  • Jak zjistit, kdo čte chaty v LINE skupinách
  • ÚŽASNÉ, ŘÁDKOVÁ nálepka, jak se ukázalo, obsahuje obsah pro dospělé!

Jak vytvořit oficiální účet na LINE

Pro ty, kteří LINE používají již delší dobu, možná víte, jak účet funguje oficiální. Účet oficiální na LINE toto je funkce, která je dána vám, kteří máte firmu, hobby, komunitu nebo určitou věc, abyste si vytvořili účet, který funguje jako fanouškovská stránka. Tedy s účtem oficiální Díky tomu pro vás bude snazší komunikovat v rámci propagačních akcí s mnoha členy stejné komunity nebo koníčku. Je to legrace?

Aplikace Social & Messaging Naver STÁHNOUT

Poté, jak vytvořit účet oficiální ČÁRA? Zde je snadný způsob, jak vytvořit účet oficiální LINE přes Android!

Použijte aplikaci [email protected]

První věc, kterou musíte vytvořit, je vytvoření účtu oficiální LINE je nutnost mít účet LINE. Pokud již máte účet LINE, další věc, kterou potřebujete, je aplikace [email protected]. Stáhněte si [email protected] pomocí tlačítka stahování níže!

Aplikace Social & Messaging LINE Corporation KE STAŽENÍ

Pokud jste si stáhli ČÁ[email protected] apk z odkaz prosím nainstalujte apk jako obvykle. Nezapomeňte, že [email protected] si můžete stáhnout také z obchodu Google Play. Pokud je již [email protected] na vašem Androidu nainstalováno, začněme vytvářet účet oficiální ČÁRA! Takže tady je návod, jak to udělat:

  • Otevřete aplikaci [email protected] Na úvodní obrazovce budete čelit následující obrazovce. Čistý jo? Není divu, že se mnoha lidem LINE líbí, vzhled aplikace je šetrný k očím a pohodlný.
  • Dalším krokem, pokud máte na svém Androidu nainstalovanou aplikaci LINE, si můžete vybrat Začněte s LINE, takže není třeba se obtěžovat přihlásit se. Stačí dát povolení. Pokud ale nemáte nainstalovaný LINE, musíte přihlásit se s e-mailem a heslem, které používáte na LINE.
  • Po úspěšném přihlášení do [email protected] pomocí vašeho účtu LINE vám bude nabídnuta možnost vytvořit účet oficiální ČÁRA. Proveďte stisknutím znaménka (+). oficiální nový účet. Zatímco na tutoriály protože Jaka už má účet oficiální LINE, takže si můžete vytvořit nový účet přes trochu jiné menu.
  • Takhle to vypadá formulář co je potřeba vyplnit pro vytvoření účtu oficiální ČÁRA. Vyplňte prosím podle údajů účtu oficiální co uděláš. Pak klikněte Registrovat Pokud jste to dokončili.
  • Po dokončení bude účet vypadat takto oficiální které budete spravovat. K dispozici je jídelní lístek Nastavení, Správa členů a účtů, Profil, Režim odpovědi a další. Upravte jej prosím podle svých individuálních potřeb.
  • Spravovat členy slouží k pozvání vašich přátel LINE, aby se stali provozovateli účtu oficiální LINE, kterou jste vytvořili, nikoli proto, abyste pozvali přátele následovníci účet oficiální vy. Takže můžete spravovat účet oficiální které uděláte se svými přáteli.
  • Pokud chcete pozvat ostatní, aby přidali účet oficiální jak vstoupit do menu Povědět kamarádovi. Pak si vyberte způsob, kterým chcete pozvat přátele.
  • Ach ano, podle výchozí Číslo účtu oficiální Váš LINE je alfanumerická kombinace. Chcete-li jej nahradit ID, které se snáze zapamatuje, musíte si zaregistrovat Premium ID. Funkci Premium ID najdete v nabídce Obchodní obchod aplikace [email protected] Své LINE ID můžete sdílet, aby je mohli používat vaši přátelépřidat.

Jak to, že je problém s vytvořením účtu? oficiální tyto LINKY? Docela snadné, že? Nyní tedy můžete mít účet oficiální on LINE, takže bude snadné komunikovat s mnoha lidmi najednou. Hodně štěstí!