Hry

singlový speciál! Těchto 7 virtuálních přítelkyň si můžete zahrát na Androidu

Svobodní chlapci se často musí cítit osamělí kvůli absenci milence. Nebo je možná těžké získat přítelkyni kvůli špatným technikám přístupu.

Chlapci singl, se musí často cítit osaměle kvůli nepřítomnosti milence. Nebo je možná těžké získat přítelkyni kvůli technice zavřít což není dobré.

Uvolněte se, můžete se to naučit nebo jen vyplnit prázdnotu ve svém srdci virtuální přítelkyně který je na Androidu. Jaka sestavil 7 virtuálních přítelkyň, které můžete hrát na Androidu. Tady je recenze.

  • Přímá instalace! Díky těmto 5 aplikacím bude vaše přítelkyně sexy
  • Zákon náhodného prohlížení sexy nebo porno obrázků na internetu
  • 5 faktů o Mai Shiranui, nejsvůdnější herní postavě, která může způsobit krvácení z nosu!

7 virtuálních přítelkyň, které můžete hrát na Androidu

1. Přítelkyně snů

Pokud potřebujete zaplnit prázdnotu svého srdce, nebo jste člověk plevel proti Vočko anime, odpovídáš hře Přítelkyně snů.

Tato hra vám umožňuje svobodně vytvářet a design virtuální přítelkyně co chcete, od účesu, výšky, barvy pleti a dalších souvisejících věcí.

2. Přítelkyně VR

Unavený z virtuální přítelkyně dvourozměrný a cítíte, že váš „plochý“ displej telefonu je omezený. Uvnitř můžete cítit pocit „více“. Přítelkyně VR.

S přídavkem 'VR' jistě víte, že atmosféra bude vypadat jako spravedlivá samapomocí zařízení VR. Dokonce i oni mohou tančit pro vás a další 'hořet' zvyšující se pocit.

3. Nezbedná přítelkyně

Neposlušná přítelkyně zavede vás k virtuální přítelkyni 3D která má „intenzivnější“ chování. Samozřejmě s 'nezbednými' kudrlinkami v tom bude tato hra ještě lepší 'horký'.

Se svou oblíbenou postavou můžete dělat téměř cokoliv. Chatujte s ním, převlékejte ho a hrajte si s ním. Čím víc ho miluješ, tím víc on bude milovat tebe.

4. VGAR

Ta postava se ti moc nelíbí Vočkoa preferují 3D postavy upravené od dívek cizinec? Můžete zkusit hrát VGAR.

S virtuálními zařízeními můžete cítit hluboký pocit se svou virtuální přítelkyní. Můžete si ho dokonce přizpůsobit stylem, o kterém sníte.

5. Talking Pretty Girlfriend

AI nebo Umělá inteligence což znamená umělá inteligence, poslední dobou zažívá boom. Tentokrát je AI ​​zapuštěna ve formě virtuální přítelkyně.

Může s vámi mluvit přímo, i když tak vypadá krásná žena nemovitý. Věnujte čas chatování s ním, abyste nezůstali osamělí.

6. Moje virtuální přítelkyně Julie

Se jménem přichází další AI Julie. Vypadá velmi krásně a sexy, i když je to jen virtuální, umí svést mužská srdce kdo to 'hrál'.

Vzhled Julie můžete také libovolně měnit a vaše skrytá touha. Mluvte s ním o romantických věcech a on vám vrátí stejnou náklonnost.

7. Přítelkyně Maya

Pokud má váš telefon méně než schopné specifikace, nebojte se, stále můžete získat další virtuální přítelkyni. Přítelkyně Maya, přichází s o něco minimalističtějším vzhledem než postava, ale stále působí stejným „pocitem“.

Zajímavé je, že tato hra může také upravit a navrhnout postavu přítelkyně, kterou chcete. Kromě toho ho můžete také pozvat datum jako opravdová přítelkyně.

To je 7 virtuálních přítelkyň, které můžete hrát na Androidu. Tuto hru samozřejmě mohou hrát pouze dospělí muži. Napište svůj názor do sloupce komentářů níže, OK!