Hry

15 nejnovějších a nejlepších her pro Android (aktualizace 2020)

Tento seznam nejnovějších her pro Android může být vaší volbou, kdo hledá vzrušující hry. Existuje mnoho možností nejnovějších her pro Android, které zde Jaka shromáždil.

Mobilní legendy, Free Fire, dokud PUBG Mobile asi jsi hodně hrál, že? Ale nudili jste se někdy stejnou hrou?

Pokud ano, je to skvělé! Protože tentokrát bude Jaka diskutovat a dávat doporučení na nejnovější a nejlepší hry pro Android do roku 2020, které můžete hrát zdarma.

Zaručeně po instalaci a hraní hry může vaše nuda zmizet, zde! Zajímá vás, jaké jsou nejnovější hry pro Android 2020? No tak, viz níže, bando!

Doporučené nejnovější hry pro Android 2020

Můžete najít řadu nejnovějších doporučení her, online i offline, které si můžete nainstalovat a hrát zdarma.

Zde je přehled nejnovější a nejlepší kolekce her pro Android do roku 2020, které si můžete vybrat. Co si myslíte, že budete hrát?

1. Ninja's Creed: 3D Sniper Shooting Assassin Game

Chcete si vyzkoušet hraní nejnovějších vzrušujících a náročných online her pro Android? Pokud ano, můžete si nainstalovat nejnovější hru s názvem Ninja's Creed: 3D Sniper Shooting Assassin Game.

Ninja's Creed se objevuje s úhledným 3D vizuálem a docela zajímavými herními mechanismy. Tato hra také připomíná hru Sniper Elite, protože přichází ve formátu First-Person Shooter.

Rozdíl je v tom, že v této hře budete jednat pomocí šipek a plnit mise, které jsou na každé úrovni stále obtížnější, gang. Zábava zaručena!

PodrobnostiNinja's Creed: 3D Sniper Shooting Assassin Game
Vývojář707 INTERACTIVE: Zábavné epické hry pro volný čas
Minimální OSLiší se
VelikostLiší se
Stažení100 000 a více
ŽánrAkce
Hodnocení-

Stáhněte si hru Ninja's Creed: 3D Sniper Shooting Assassin Game přes Google Play.

2. Romování SaGa Re:univerSe

Jste fanouškem her od Square Enix? Velmi vhodné! Tento vývojář právě vydal nejnovější Android RPG hru, víte!

Romantické SaGa Re:univerSe odehrávající se ve vesmíru SaGa, se stejnou hratelností jako Final Fantasy Brave Exvius, která se odehrává ve vesmíru Final Fantasy, gangu.

Musíte sbírat postavy, tvořit tým a překonávat všechny druhy hrozeb. Můžete si také nastavit, zda bude boj proti nepříteli probíhat automaticky nebo ručně.

PodrobnostiRomantické SaGa Re:univerSe
VývojářSQUARE ENIX Co., Ltd.
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost124 MB
Stažení500 000 a více
ŽánrHraní rolí
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

Stáhněte si Romansing SaGa Re:univerSe přes Google Play.

3. Tales Of Crestoria

Stále v žánru Role Playing alias RPG her, tentokrát tam je Příběhy Crestoria což je hra gacha tématické jako velmi unikátní hra Tales.

Tato hra přináší příběh přátelství dvou lidí, kteří cestují. Nejen jedinečný příběh, ale nechybí ani portréty z jiných Tales, které tuto hru ozdobí.

Jedna z nejlepších her pro rok 2020 pro Android nabízí animace a soundtracky, které nejsou o nic méně ohromující než Tales. A jistě, tato hra je zdarma!

PodrobnostiPříběhy Crestoria
VývojářSpolečnost BANDAI NAMCO Entertainment Inc.
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
VelikostLiší se
Stažení100 000 a více
ŽánrHraní rolí
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Stáhněte si Tales Of Crestoria přes Google Play.

4. Králík Bangbang!

Přestože vyžaduje připojení k internetu, Králík Bangbang! včetně jedné z nejnovějších her pro Android offline, protože ji lze hrát i bez připojení k internetu, gang.

Android ve hře hack and slash V tomto případě se z vás stane silný králík a budete muset porazit monstra pomocí různých zbraní.

Přestože tato nejlepší offline hra pro Android vyšla teprve před pár dny, neuškodí vám ji vyzkoušet. Navíc králík Bangbang! mít hru, která není nudná.

PodrobnostiKrálík Bangbang!
VývojářX-Land
Minimální OSLiší se
VelikostLiší se
Stažení5 000 a více
ŽánrAkce
Hodnocení-

Stáhněte si Bangbang Rabbit! prostřednictvím Google Play.

5. One-Punch Man: Road To Hero 2.0

One-Punch Man: Road To Hero 2.0 vyžaduje, abyste sbírali karty s hratelností v nečinném stylu a některé velmi zábavné prvky RPG.

Tato lehká online hra pro Android nabízí různé herní režimy, jako je příběhový režim, online PvP a Extreme Trial. Ve skutečnosti existují také zábavné minihry, víte.

Stručně řečeno, tato hra bude vyžadovat, abyste sbírali hrdiny ve formě karet a vylepšovali je, aby byli silnější, gang. Máte zájem to vyzkoušet?

PodrobnostiOne-Punch Man: Road To Hero 2.0
VývojářOASIS GAMES LIMITED
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost81 MB
Stažení1 000 000 a více
ŽánrHraní rolí
Hodnocení4.6/5 (Google Play)

Stáhněte si One-Punch Man: Road To Hero 2.0 přes Google Play.

Další nejnovější hry pro Android...

6. Call of Duty: Mobil

Přes vydavatel Garena Indonesia, FPS hra od vývojář Activision konečně oficiálně vydal verzi mobilní, pohybliví pro plošina Android a iOS.

Call of Duty: Mobile nebo Mobil na dobírku je v současné době jednou z nejnovějších her pro Android pro rok 2019, která je stále na vzestupu a soutěží s popularitou PUBG Mobile a Free Fire v zemi.

COD Mobile představuje různé režimy, které můžete hrát, jako je Deathmatch, Bomb Mission, až do Dominance z pohledu první osoby.

K dispozici je také režim Battle Royale, který sleduje herní trendy, které se v poslední době vyvíjejí a není horší než nejnovější hra pro Android z roku 2020, gang.

PodrobnostiCall of Duty: Mobile
VývojářGarena Mobile Private
Minimální OSAndroid 4.3 a vyšší
Velikost68 MB
Stažení10 000 000 a více
ŽánrAkce, střelba
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

Stahujte zde:

Střílečky Garena KE STAŽENÍ

7. Prohlídka Mario Kart

Kromě Super Mario Run představuje Nintendo také hry Prohlídka Mario Kart se závodními prvky pasáž na zařízeních Android a iOS.

Tato nejnovější hra pro Android obsahuje různé speciální postavy, jako je Mario, Luigi, Yoshi, Peach, Bowser a mnoho dalších.

Podle hratelnostTato nově vydaná hra pro Android je podobná hře Mario Kart 8 Deluxe, která je také jednou z nejlepších závodních her pro konzoli Nintendo Switch.

Pro ty z vás, které zajímá jak Nainstalujte a hraní Mario Kart Tour, Jaka o tom také mluvil dříve.

PodrobnostiProhlídka Mario Kart
VývojářNintendo Co., Ltd.
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost117 MB
Stažení10 000 000 a více
ŽánrAkční, závodní
Hodnocení4.4/5 (Google Play)

Stahujte zde:

Hry KE STAŽENÍ

8. DIGIMON ReArise

Pak existuje DIGIMON ReArise který nyní představil anglickou verzi poté, co byl dříve k dispozici pouze v japonské verzi.

Tato hra od BANDAI NAMCO Entertainment ve vás vyvolá nostalgii po hraní her pro PlayStation 2, jako je franšíza Digimon World nebo Digimon Rumble Arena.

Zde můžete bojovat hráč ostatní spolu s pěti Digimony, které můžete předvolat v jednom zápase.

Nejen to, v této nejlepší hře pro Android se také seznámíte s konceptem farma kde se můžete starat o Digimony jako o domácí mazlíčky, víte.

PodrobnostiDIGIMON ReArise
VývojářSpolečnost BANDAI NAMCO Entertainment Inc.
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost81 MB
Stažení500 000 a více
ŽánrRPG
Hodnocení4.0/5 (Google Play)
Hry KE STAŽENÍ

9. 4Story - Age of Heroes

Konečně slavný pro svou PC verzi 4Story - Age of Heroes aktuálně oficiálně přítomen na plošina Obchod Google Play, gang.

RPG hry offline nabízí hru polootevřený svět kde můžete prozkoumat kobky, dokončit oblíbenec, dobýt šéfa vládce kobky. To je skvělé, že?

Jedna z nejlepších vyvinutých online her pro Android vývojář Zemi Interactive nabízí i schopnou grafiku. Takže nebudete litovat stažení Toto je nejnovější hra pro Android!

Podrobnosti4Story - Age of Heroes
VývojářZemi interaktivní
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost43 MB
Stažení5000 a výše
ŽánrRPG
Hodnocení2.8/5 (Google Play)
Hry KE STAŽENÍ

10. Onmyoji šachy

Hraní hry je pouze přesun pěšců hrdina prostě? To je vlastně podstata hry sžánr autobattleru jako Auto Chess nebo Chess Rush, gang.

NetEase Games si tento trend také nenechají ujít představením nejnovějších her pro Android Onmyoji šachy s hodnostmi hrdina ze hry Onmyoji Arena.

Stejně jako v jiných hrách, i zde musíte čelit dílkům hrdina ostatní na deskové hře 8x8, vyhrávají dál a buďte poslední, kdo stojí.

PodrobnostiOnmyoji šachy
VývojářHry NetEase
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost58 MB
Stažení10 000 a více
ŽánrStolní hry
Hodnocení3.7/5 (Google Play)
Hry KE STAŽENÍ

11. Gravity Rider Zero

Fuj, dneska už fakt nic bohatý OK! Také součástí herního světa, který tento pojem znáte pay-to-win.

Nyní, Gravity Rider Zero To, o čem Jaka diskutovala tentokrát, přineslo velkou změnu, víš. Počínaje odstraněním komponent upgradu, platebních systémů a dalších.

Oproti předchozí verzi je to jasné vývojář Vivid Games chtějí přinést více herní ekosystém veletrh pro všechny hráče. Dobrá práce!

PodrobnostiGravity Rider Zero
VývojářVivid Games S.A.
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost51 MB
Stažení500 000 a více
ŽánrZávodění
Hodnocení4.5/5 (Google Play)
Hry KE STAŽENÍ

12. Projekt Zero Deaths

Další nejnovější Android hra z října 2019 je tady Projekt Zero Death který je vhodný pro ty z vás, kteří hledají hry online multiplayer snadné hrát.

Hry sžánr střílečky Toto 2D obsahuje více než 30 složku že můžete hrát se 7 jedinečnými volbami postav, které budou dále přibývat aktualizace vpřed.

Na výběr zbraní jsou také různé, kde je seženete ve více dílech složku s jejich funkcemi a výhodami.

PodrobnostiProjekt Zero Deaths
Vývojářsekundy
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost86 MB
Stažení10 000 a více
ŽánrAkce, střelba
Hodnocení4.0/5 (Google Play)
Hry KE STAŽENÍ

13. Zooba

Zooba nebo Zooba: Free-For-All Battle Game rozvinutý vývojář Wildlife Studios pravděpodobně kombinuje prvky MOBA her a battle royale, gang.

Zde budete ve hře bojovat s 20 dalšími hráči složku. Můžete si také vybrat 10 roztomilých postaviček inspirovaných divokými zvířaty, jako jsou lvi, vlci, šimpanzi a další.

Pro ty, kteří se nudí, protože se jim nepodařilo dostat kuřecí večeře na PUBG Mobile nebo booyah ve Free Fire může být tato hra lékem!

PodrobnostiZooba
VývojářWildlife Studios
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost120 MB
Stažení5 000 000 a více
ŽánrAkce, střelba
Hodnocení4.3/5 (Google Play)
Hry KE STAŽENÍ

14. Real Driving Sim

Auto hry pro Android nemusí být vždy rychlé, víte! Existují také hry sžánr simulace, které si musíte zahrát Skutečný řidičský Sim tentokrát na seznamu.

Real Driving Sim nabízí výběr z více než 80 modelů aut, kde také prozkoumáte 20 rozlehlých měst inspirovaných skutečným světem.

V této nejnovější offline hře pro Android získáte také režim multiplayer kde se mohou setkat hráči této hry z celého světa, gang.

PodrobnostiSkutečný řidičský Sim
VývojářOvidu Pop
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost43 MB
Stažení500 000 a více
ŽánrZávodění, simulace
Hodnocení4.2/5 (Google Play)
Hry KE STAŽENÍ

15. SCP 096 SKROMNÝ

Poslední hra hrůza Android, který se opravdu hodí do okamžiku Halloweenu. Slyšeli jste ten příběh? městská legenda o tvorech SCP, gangu?

No, ve hře SCP 096 SKROMNÝ Setkáte se s SCP 096, odehrávajícím se v temné a strašidelné místnosti.

Jednoduše běžíte a uhýbáte útokům z SCP 096, které má lidskou podobu téměř dva metry vysokou a ohlušující výkřik.

PodrobnostiSCP 096 SKROMNÝ
VývojářApp2Craft
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost42 MB
Stažení100 000 a více
ŽánrAkce, horor
Hodnocení3.4/5 (Google Play)

Stahujte zde: SCP 096 MODEST přes Google Play

To jsou doporučení pro nejnovější a nejlepší hry pro Android, které si můžete zahrát. Žánry jsou také velmi rozmanité, takže si můžete vybrat, co chcete!

Máte nějaké další herní doporučení, které jsou neméně vzrušující? Neváhejte a napište a podělte se o svůj názor v komentářích níže, OK!

Přečtěte si také články o Hry pro Android nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.