Out Of Tech

15 způsobů, jak vydělat peníze na nejnovějším youtube

Nejúčinnější způsob, jak vydělat peníze na YouTube se systémem Android. Můžete také vydělávat peníze na YouTube bez nahrávání videí, víte!

Jak získat peníze z YouTube s Androidem je velmi snadné, zejména v roce 2020 se lidský život stal zcela digitálním a internetovým díky Pandemie covid-19.

Nejen YouTube, vaše oblíbené stránky a aplikace jsou plné lidí provoz protože vše se děje online, včetně toho nejrychlejší a nejjednodušší aplikace pro vydělávání peněz.

Můžete tak potenciálně vydělávat přemrštěné příjmy z profesí na internetu, z nichž jednou je jako nóbl YouTuber jako Atta Halilintar.

ApkVenue probere průvodce, včetně možnosti, kterou můžete získat jak vydělat peníze na YouTube bez nahrávání videí. Můžeš to udělat?

Jak vydělávat peníze z YouTube s Androidem

Jedním z nejrychlejších způsobů, jak vydělat peníze na internetu, zejména na YouTube, je používání telefonu Android.

To je velmi cool, protože to může usnadnit vaši mobilitu, kdo může mít pouze mobilní telefon Android jako jediný hlavní gadget.

Jaké jsou tedy způsoby a podmínky pro vydělávání peněz na YouTube v roce 2020? Nebojte se, přečtěte si prosím celou příručku, kterou ApkVenue poskytuje níže. Zaručeně, pokud to máte v úmyslu a vytrváte, auto bohaté!

Jak vydělávat peníze z YouTube pomocí Google AdSense

Než budete dále diskutovat o tom, jak vydělat peníze na YouTube, musíte nejprve vědět, jak vydělat peníze na YouTube kanál YouTube, který ApkVenue zkontroloval zde: Snadné způsoby, jak vytvořit kanál YouTube pro začátečníky!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Pokud byly dokončeny všechny kroky, včetně poskytnutí profilové fotografie a bannery, samozřejmě nemůžete získat peníze přímo YouTube AdSense prostřednictvím monetizačního schématu.

Zde musíte nasbírat určitý počet sledujících (předplatitelů), divák (diváků) a splňujte další smluvní podmínky pro vydělávání YouTube AdSense níže.

Podmínky získání Google AdSense na YouTube 2020

Chcete-li vydělávat peníze prostřednictvím AdSense, YouTube má speciální službu, která to pokrývá.

Ano, Partnerský program YouTube (PPY) je služba, která umožňuje tvůrce obsahu zpeněžit videoobsah, který vytvoří a zveřejní.

Od 16. ledna 2018 YouTube vytvořil nový požadavek a vyžadoval a kanál mít alespoň 4 000 hodin sledování s 1.000 předplatitelů za posledních 12 měsíců.

Po úspěšné registraci provede YouTube ruční kontrolu, aby otestoval způsobilost a okamžitě zobrazí reklamy ve videích, pokud byla vaše registrace schválena.

No, pro ty z vás, kteří jsou zvědaví jak propojit kanál YouTube se službou AdSense, můžete si zkusit přečíst související článek Jaka pod tímto.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak vydělat peníze z YouTube 2020

V současné době je jediným požadavkem pro vydělávání peněz na YouTube registrace kanálu Google AdSense, i když později existují další způsoby, o kterých bude ApkVenue diskutovat níže.

Jak tedy vytvořit účet YouTube, který vydělává peníze? Peníze přijdou pouze v případě, že je vaše video přeplněné. Přečtěte si prosím tipy a triky od ApkVenue níže, aby vaše videa produkovala vysoký provoz!

1. Vytvořte oblíbené video

Jak získat peníze z YouTube s Androidem právě teď, je také možné, gangu. První krok, který musíte udělat, abyste získali hodně předplatitelů a diváků se ukazuje nejoblíbenější videa publikum.

Můžete točit videa o věcech trendy o kterých se v současné době diskutuje na sociálních sítích nebo vytváří některé z nejproduktivnějších typů videí, o kterých bude ApkVenue diskutovat sub Další diskuze, bando.

Je třeba také poznamenat, že videa, která děláte, nemusí být jen zajímavá, bando. Toto video musí být také video originál, nikoli výsledek odběru z kanál jiný.

2. Optimalizace videa na YouTube

Po nebo dokonce před vámi publikovat, musíte také něco udělat Optimalizace videa na YouTube takže můžete získat více diváků.

Optimalizace je jedním z nejdůležitějších faktorů ve sbírce tipů, jak vydělat peníze na Youtube, které Jaka sdílí s vámi, gangem.

Některé z nejjednodušších optimalizačních kroků, které můžete provést, včetně:

 • Vytvářejte a ukazujte videa, která jsou původní práce.
 • Udělat titul a miniatury která upoutá pozornost publika, dobrý v Časová osa YouTube a také doporučená videa.
 • Optimalizace videa pomocí SEO techniky, například v názvu, popisu, meta tagy atd.
 • Nepoužívejte obsah chráněný autorským právem (autorská práva), můžete použít různé skladem bezplatná videa nebo zvukové stopy s popisky žádná autorská hudba.
 • Nejprve pochopte Podmínky služby a Pokyny pro komunitu vytvořený službou YouTube.

3. Vždy myslet kreativně

Jako YouTuber musíte pochopit, jak vytvořit obsah na YouTube, který vydělává peníze. Musíš vždy přemýšlet z krabice přilákat více diváků.

Protože není nemožné, aby bylo publikum loajální kanál Váš YouTube časem omrzí styl přírody nebo obsahu, který se pravidelně vysílá.

Zde můžete provést několik jednoduchých kroků. Jako změna osobnosti, vytváření dalších segmentů nebo spolupráce s YouTubery, které znáte, gang.

Tímto způsobem můžete zjistit, jak umístit videa na YouTube a vydělat spoustu peněz, které vás zbohatnou.

Snadné způsoby, jak vydělávat peníze na YouTube kromě AdSense

I když byl váš účet Google AdSense schválen, neznamená to, že se můžete zcela spolehnout na příjmy odtud.

Jak získat peníze z YouTube, není omezeno pouze na AdSense, gang. Existuje mnoho dalších způsobů, jak se můžete naučit každý měsíc zvyšovat výši svého příjmu.

Jaka shromáždil několik alternativních způsobů, jak vydělat peníze z jiného YouTube, které můžete praktikovat. Zaručeně přinese pokladny peněz!

1. Affiliate marketing

První způsob, který můžete vyzkoušet, je affiliate marketing poskytnutím odkazu na nákup produktů e-commerce které jsou již propojeny s vaším předchozím účtem.

Zde můžete pracovat s řadou e-commerce kteří otevírají affiliate služby, jako např Banggood nebo Gearbest dokud Lazada, Blibli, a Shopee pro e-commerce Vlast.

Pak můžete tento odkaz vložit do popisu videa a pokusit se nalákat své diváky, aby ho otevřeli.

Tato metoda je velmi účinná pro ty z vás, kteří mají videoobsah rozbalení a Posouzení gadgety a další předměty, jako např chytrý telefon, PC, do elektroniky, gang.

2. Navažte sponzorskou spolupráci

Pak můžete tkát spolupráce sponzorství s odst značka spojený s kanál vy. Tento krok je považován za nejefektivnější způsob, jak vydělat peníze na YouTube.

Můžete získat položky, které lze použít jako videoobsah, a sponzoři mohou propagovat položky, které prodávají kanál vy.

Bohužel získat spolupráci sponzorství, musíte mít vyjednávací schopnosti, abyste přesvědčili sponzory, aby umístili reklamy, víte.

3. Prodej zboží

Reklamy AdSense vám neposkytnou 100 procent vašeho skutečného příjmu. Tady můžete využít fanouškovskou základnu, kterou máte, gangu.

Mohl jsi prodejní zboží jako tričko, mikiny s kapucí, a další sběratelské předměty snadno a rychle vydělávejte.

Jak vydělat peníze na YouTube je pravděpodobně docela účinný způsob, pokud je vaše fanouškovská základna věrným fanouškem.

4. Uspořádejte Meet 'n Greet

Nemyslete na to nejdříve negativně setkat se a pozdravit! To může být poměrně efektivní způsob, jak vydělat peníze na YouTube.

Zde to, co děláte, není jen vydělávání peněz od vašich následovníků, ale také sdílení užitečných znalostí pro ně, gang.

Můžete poskytnout znalosti počínaje tím, jak stavět kanál YouTube nebo tutoriály vlogování s omezeným rozpočtem.

Určitě za to budou vaši následovníci ochotni utratit ze svého kapesného nějakou tu korunu.

Jak vydělávat peníze z YouTube bez nahrávání videí 2020

Kromě dvou výše uvedených návodů se ukazuje, že můžete také vydělávat peníze, aniž byste se museli obtěžovat nahráváním videí na YouTube. Ale jak?

Tato příručka je velmi užitečná pro ty z vás, kteří jsou antikomplikovaní. Zde je návod, jak vydělávat peníze na YouTube bez nahrávání videí v roce 2020!

 1. Psát kopie, video skripty, Scénáře: Existuje mnoho kanálů YouTube, které otevírají volná místa na volné noze pro tyto pracovní pozice. Není třeba nahrávat videa a dostanete zaplaceno velký!

 2. Optimalizujte SEO pro videa ostatních lidí: Optimalizujte videa na kanálech uživatelů a vytvořte algoritmus YouTube ve prospěch jejich kanálu. Peníze zaručeně potečou volně.

 3. Tak Tvůrce přepisů: Převeďte celé konverzace ve videích YouTube na čitelný text, zejména pro neslyšící přátele.

 4. Vytvářejte skryté titulky pro videa: Tato metoda je stejná jako výše, rozdíl je spíše v pomoci při vytváření titulků k videu. Zahraniční kanály YouTube to obvykle potřebují, aby jejich videa mohla oslovit publikum v různých jazycích.

 5. Upravujte videa pro kanály jiných lidí: Pomoc s úpravou videa není nic špatného, ​​důležité je, že ho nemusíte nahrávat a určitě za to něco dostanete!

 6. Proveďte plánování obsahu: Obvykle velký kanál YouTube neřídí pouze vlastník kanálu, ale kreativní tým, který obsah konkrétně promýšlí a plánuje. Využijte této příležitosti a vydělejte peníze!

Doporučené nejlepší typy videí, jak vydělat peníze na YouTube

Jak již ApkVenue zmínil výše, musíte točit videa, která se líbí mnoha divákům.

Musíte být chytří v porozumění demografickým údajům vašeho publika a vytvářet videa podle jejich vkusu.

Tentokrát ApkVenue sestavil seznam nejlepších typů videí, jak vydělat peníze na YouTube, spolu s příklady, které můžete sledovat, gang.

1. Video návod na hru

Jste často netrpěliví při dokončení hry? Nebo chcete dál sledovat příběh hry, aniž byste si ji museli kupovat a hrát?

Nyní, videa průchod hry tohle by mohlo být řešení. pro tvůrce, stačí si připravit konzoli, kterou používáte, hrát hry, dělat editace a publikovat Na youtube.

Velmi snadné, že? Zejména pokud jste hráč, můžete při hraní pracovat.

2. Rozbalení a kontrola videí

Chcete si koupit nový gadget, ale bojíte se zásahu zóna s kvalitou? videa rozbalení a Posouzení mohlo by to být řešení, bando.

Zde můžete poskytnout vysvětlení a zkušenosti s používáním gadgetů, ano? chytrý telefon, tablet, případně jiná elektronika.

Kromě toho vám tento typ videa také umožňuje být více sledováni značka a inzerenti, víte.

3. Video tutoriály

Kromě procházení různých tipů a triků na internetu, video tutoriály bude řešením pro ty z vás, kteří jsou zmatení z toho, že něco dělají.

Proč se videonávody důrazně doporučují? Důvodem je, že prostřednictvím videomédií můžete být více interaktivní při poskytování kroků, než jen psaní a obrázky, gang.

Kromě toho, pokud jste odborníkem v oboru, videonávody, které vytvoříte, budou mít obvykle větší důvěru publika.

4. Listická videa

Co to sakra je elektrická videa? Jednoduše řečeno, tento typ videa poskytuje zajímavý seznam ke sledování s vyprávěním a vizuálními prvky, které jsou určitě také zajímavé.

Pro samotný typ videolistingu si můžete vybrat různá témata, jako jsou obecné znalosti, virální věci až po gadgety nebo technologie.

Tento typ videa má mnoho fanoušků a je to docela efektivní způsob, jak vydělat peníze na YouTube.

5. Trendy videí na sociálních sítích

Pak můžete pracovat i na věcech, které jsou virové a hodně se o tom mluví na sociálních sítích.

Bohužel toto video, které dokáže přilákat spoustu diváků, je méně předvídatelné. Když je trend nahoru a dolů, musíte videa rychle přemýšlet a provádět je.

Musíte být nejvíc aktuální a rychle pro úpravy a znovu nahrát virový obsah.

6. Animovaná videa

Pokud chcete sledovat animovaný seriál, už nemusíte být v televizi, gangu. Na YouTube je toho také hodně kanál který má typ animovaná videa který je obecně určen pro všechny věkové kategorie.

Například existují kanálJak to? který poskytuje animaci, stejně jako znalosti, a kanálanimacenopal která je v poslední době na vzestupu.

S tolika animačními aplikacemi pro Android mohou být animovaná videa způsobem, jak vydělat peníze na YouTube se systémem Android, který můžete vyzkoušet.

Jaké jsou dnes výzvy být youtuberem?

Mýlíte se, pokud si myslíte, že být dnes youtuberem bude snadná práce a každý den vás může uvolnit.

Protože v této době je mnoho výzev stát se novým youtuberem, zejména vydělávat peníze plošina tento.

Jaké jsou dnes výzvy vydělávat peníze na Youtube?

1. Počet youtuberů je příliš mnoho

Uvědomujete si, že youtuberů je už teď příliš mnoho, zvláště v Indonésii?

S téměř podobným obsahem budete někdy zmateni, když se rozhodnete pro video obsah kanál připravit?

Nejprve například pro obsah YouTube Gaming kanál jako je Tara Arts stále vítězí a většina milovníků her je velmi oblíbená.

Ale s tolika konkurenty jako dnes, kanál Samozřejmě, musíte si dát rozum a bude těžší soutěžit, víte.

2. Nejprve musíte být umělcem nebo celebritou

Jako youtuber budete dlouho úspěšní, pokud jste předtím nebyli umělcem nebo celebritou. Proč? Protože svou fanouškovskou základnu musíte budovat od nuly.

Například se podívejte kanál Youtube Deddy Corbuzier nebo rodina Raffi Ahmad a Nagita Slavina snadné vyrobit kanál samotný YouTube.

Důvodem je, že většina fanoušků, kteří je sledují od doby, kdy se stali umělcem, se téměř jistě stala předplatitelů z účtu YouTube, který vytvořili.

Proto důrazně doporučujeme, abyste se předtím pokusili stát se celebritou podle kroků v následujícím článku, gang: 10 rychlých způsobů, jak se stát celebritou a zbohatnout najednou!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Pravidla YouTube jsou stále přísnější

Nejvíce pozornosti přitahují stále přísnější předpisy YouTube po několika případech, kdy se inzerenti zdráhali umístit reklamy na Facebook. plošina tento.

Jedním z největších případů je akce Logan Paul který nahrál svérázné video ukazující těla obětí sebevražd v Japonsku.

Tato virální akce přiměla YouTube začít čistit obsah, který je považován za porušující, a smazat jej, gangu.

Video: Nejlepší aplikace na vydělávání peněz, vydělejte 1 milion IDR za den bez práce!

No, to je letmý pohled na to, jak získat peníze na YouTube, a to jak z AdSense, tak z jiných alternativních způsobů, které můžete vyzkoušet bez nahrávání videí.

Se všemi tipy a triky, které vám Jaka dala, budete mít alespoň jasnější představu, jak na to jak vydělat peníze na youtube.

I když jsou výzvy poměrně těžké, musíte zůstat sebevědomí a čelit všem výzvám, které existují. Hodně štěstí, bando!

Přečtěte si také články o Youtube nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.