Software

mirrorgo! aplikace pro záznam obrazovky android na pc

Můžete použít aplikaci k záznamu obrazovky Android na PC, takže můžete obrazovku zrcadlit nebo zobrazit obrazovku Android na PC.

Pro připomenutí, Jaka již dříve diskutoval o řadě aplikací pro Android, které jsou schopny nahrávat obrazovky Androidu bez root. Jaka se chce znovu podívat na to, jak snadno nahrávat obrazovku (záznam obrazovky) na vašem smartphonu Android.

Rozdíl je v tom, že tentokrát budeme nahrávat obrazovku smartphonu přes PC/laptop. Takže můžeš zrcadlo obrazovky nebo zobrazení obrazovky systému Android na počítači, aby bylo video tutoriály, tipy, triky, hry nebo aplikace mnohem jednodušší. Okamžitě pomocí aplikace zaznamenáme obrazovku Androidu na PC. Chcete vědět, o jakou aplikaci se jedná?

  • Snadné způsoby, jak uložit dlouhé snímky obrazovky na Androidu
  • 20 nejlepších emulátorů Android 2021 pro PC a notebooky, nejlehčí!
  • 5 důvodů, proč jsou herní konzole lepší než hry na PC

Aplikace pro záznam obrazovky Android na PC

Tato metoda je poměrně jednoduchá a snadná, použijete jeden z nejlepších nástrojů, který vám pomůže zaznamenat obrazovku na Androidu na PC. Pokračujte tedy podle níže uvedených kroků.

Nahrávání obrazovky Android na PC pomocí MirrorGo Android Recorder

K provedení tohoto úkolu se budeme spoléhat na software tzv MirrorGo Android Recorder který si musíte nainstalovat do svého PC/notebooku a smartphonu Android. Zde je postup:

  • za prvé stažení MirrorGo Android Recorder software pro PC/laptop. Nainstalujte jako obvykle, postupujte podle pokynů.
  • Po úspěšné instalaci do počítače klikněte naZačněte hned' ke spuštění aplikace MirrorGo Android Recorder.
  • Budete mít dvě možnosti připojení smartphonu Android k počítači, a to prostřednictvím USB nebo použijte síť WiFi ten samý.
ZOBRAZIT ČLÁNEK

Nainstalujte MirrorGo Android Recorder na Android

Kromě PC musíte také nainstalovat MirrorGo Android Recorder do smartphonu Android. Poté otevřete aplikaci a budete požádáni o povolení ladění USB. Pokud jste zmateni, jak aktivovat Ultrazvukové ladění, návod si můžete přečíst v následujícím článku.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To se provádí pomocí aplikace k záznamu obrazovky Android na PC, nyní můžete nahrávat obrazovku smartphonu Android do PC. Kromě toho můžete také pořizovat snímky obrazovky, přenášet soubory, používat režim celé obrazovky a provádět některé úpravy prostřednictvím dostupných nastavení.

Pro pořádek si můžete tuto aplikaci vyzkoušet na bezplatnou zkušební verzi. Po vyzkoušení a vypršení zkušební doby můžete zvážit, zda se přihlásit k odběru nebo ne. Hodně štěstí ano.

Přečtěte si také články o Android nebo psaní z Lukman Azis jiný.