Tech Hack

jak bezpečně vstoupit do hlubokého webu na Androidu a počítači

Chcete vědět, jak bezpečně vstoupit na Deep Web na Androidu a PC? Zkuste si zde přečíst Jakovo vysvětlení o tom, jak vstoupit na temný web.

Jak vstoupit na Deep Web je zjevně stále velmi zřídka známé, zejména pro běžné lidi. Ve skutečnosti k němu můžete přistupovat přes PC nebo HP, víte!

Možná někteří z vás už tento pojem znají Hluboká síť. Deep Web je místo, kde najdete spoustu tajného obsahu, který nelze najít pomocí běžných vyhledávačů.

Ačkoli je to často považováno za zakázané a nebezpečné, ve skutečnosti se Deep Webu vždy podařilo vzbudit v mnoha lidech zvědavost. Nemálo z nich také hledá způsob, jak vstoupit na Dark Web na Androidu nebo PC.

No, pokud jste jedním z nich, je to perfektní! Vidíte, tentokrát bude Jaka diskutovat jak správně a bezpečně vstoupit na Deep Web přes notebook a Android.

Jak vstoupit do Dark Web Android & PC

Zdroj fotografií: Layer Point (Porovnání množství obsahu dostupného na Deep Webu a běžném internetu, který používáme každý den)

Pokud jste si celou tu dobu mysleli, že internet je velmi široký „prostor“ s různými druhy obsahu, velmi se mýlíte, bando!

Protože skutečnost, že internet, který jsme dosud zkoumali, je pouze povrch (povrchový web) nebo o 4 % z celkového obsahu na té na internetu. Dočasný, 96% zbytek obsahu najdete pouze na Deep Webu nebo Dark Webu.

Nebuďte tedy překvapeni, pokud nakonec mnoho lidí bude hledat způsoby, jak vstoupit na Deep Web na Androidu nebo PC, i když nebezpečí, která za tím číhají, jsou hrozby.

Je však třeba také poznamenat, že přístup na web Deep nelze provádět libovolně. Existuje několik způsobů, jak to udělat, jak bude Jaka diskutovat níže.

Vyloučení odpovědnosti:


Všechna rizika jsou na vaše vlastní riziko, protože zde JalanTikus poskytuje pouze informace o tom, jak vstoupit na Deep Web. Jiné, než je, vůbec nikdy přístup k Deep Web na PC pomocí OS Windows protože je velmi nebezpečný a zranitelný vůči útokům hackerů.

1. Jak bezpečně vstoupit do Deep Web na PC

První způsob, jak se dostat na Deep Web, je ten, že to můžete udělat přes notebook nebo PC.

Jak však ApkVenue varovalo výše, nikdy byste se neměli pokoušet o přístup na Deep Web prostřednictvím počítače, který používá operační systém Windows.

Místo toho se můžete pokusit nainstalovat OS Tails (The Amenesic Incognito Live System) za prvé, protože má vyšší systém zabezpečení a důvěrnosti.

Pro ty z vás, kteří jej nemají, si můžete stáhnout Tails OS prostřednictvím následujícího odkazu:

>>Stáhněte si OS Tails<<

Pokud byl úspěšně nainstalován do vašeho notebooku nebo PC, můžete postupovat podle níže uvedených kroků.

Krok 1 - Stáhněte a nainstalujte prohlížeč TOR

Zdroj fotografií: Infia.co (Jak vstoupit na Deep Web přes notebook/PC lze provést instalací aplikace TOR Browser).

 • Nejprve si stáhnete a nainstalujete aplikaci prohlížeče s názvem Prohlížeč TOR na přenosném zařízení, které budete používat.

 • Prohlížeč Onion Router Browser (TOR Browser) je aplikace prohlížeče speciálně navržená pro zachování bezpečnosti a soukromí uživatelů při přístupu na Deep Web.

Krok 2 – Použijte VPN

 • Dále použijte Aplikace VPN na PC která slouží ke skrytí osobních údajů, aby byly v bezpečí a snížily se riziko trestné činnosti, která může hrozit.

 • V současné době existuje spousta nejlepších aplikací VPN pro PC, které můžete použít.

Krok 3 – Vytvořte si plán

 • Dalším krokem, který je neméně důležitý, je vytvořit si plán toho, co chcete na Deep Webu dělat.

 • Tady jsi Neprocházejte obsah Deep Webu bez pokynů jako když jste normálně na internetu. Vidíte, díky tomu se můžete stát terčem útoků hackerů.

Krok 4 - Otevřete prohlížeč TOR

 • Nakonec otevřete dříve nainstalovanou aplikaci TOR Browser a začněte procházet Deep Web podle vytvořeného plánu.

 • Pokud jste zmateni, zde jsou některé vyhledávače Deep Web, které vám mohou pomoci začít s hledáním.

Jméno stránkyAdresa webupopis
DuckDuckGo3g2upl4pq6kufc4m.cibuleTato stránka funguje jako vyhledávač jako Google.
0denní fórumqzbkwswfv5k2oj5d.cibuleTato stránka je důvěryhodným fórem na hlubokém webu nebo temné síti.
Skrytá Wikizqktlwi4fecvo6ri.cibuleTato stránka je jako Wikipedie speciálně pro deep web nebo dark net.
Brebentitcryjabkbdljzohnp.cibuleTato stránka je určena pro chatování s ostatními uživateli, kteří mají přístup k hlubokému webu nebo temné síti.

No, to byly kroky, které můžete podniknout pro ty z vás, kteří chtějí vědět, jak správně a bezpečně vstoupit na Deep Web prostřednictvím PC nebo notebooku.

2. Jak bezpečně vstoupit na Android Deep Web

Kromě použití notebooku nebo PC můžete také víš přístup k webu Deep Web prostřednictvím chytrého telefonu se systémem Android, aby byl praktičtější a snáze přenosný všude.

Jak bezpečně vstoupit na Deep Web přes Android, můžete vidět kompletní kroky níže.

Krok 1 – Stáhněte si aplikaci Orbot: Tor pro Android

 • Nejprve si nejprve stáhnete aplikaci s názvem Orbot: Tor pro Android na HP. Aplikaci si také můžete stáhnout prostřednictvím odkazu níže:
Prohlížeč aplikací Projekt Tor STÁHNOUT
 • Pokud je proces stahování a instalace dokončen, otevřete aplikaci.

Krok 2 - Klepněte na tlačítko 'Start'

 • V dalším kroku klepněte na tlačítko 'Start' uprostřed obrázku cibule.
 • Zde počkejte na proces "Bootstrapped" hotovo.

Zdroj fotografií: JalanTikus (Jedním ze způsobů, jak bezpečně vstoupit na Deep Web přes Android, je použít aplikaci s názvem Orbot)

Krok 3 – Povolte VPN

 • Dále, abyste byli ještě bezpečnější, můžete aktivovat přepínač "Režim VPN" obsažené v aplikaci.

Krok 4 – Stáhněte si aplikaci Orfox

 • Dalším krokem je stažení aplikace tzv Orfox který slouží k přístupu na web Deep. Aplikaci si můžete stáhnout přes následující odkaz.
Prohlížeč aplikací Projekt Tor STÁHNOUT
 • Pokud bude úspěšná, otevřete aplikaci.

Krok 5 – Procházejte Deep Web

 • Nakonec můžete začít procházet Deep Web zadáním adresy webu vyhledávače Deep Web, jako je např Skrytá Wiki a další, které Jaka uvedl výše. Hotovo!

No, o tom byl tento tutoriál jak vstoupit do hlubokého webu na Androidu a PC nebo notebooku bezpečně, gang.

Mezitím pro ty z vás, kteří se ptají na to, jak nakupovat zboží na Deep Webu, se Jaka neodvážila podstoupit toto riziko, protože je příliš nebezpečné.

Ale pokud někdo z vás vyzkoušel, jak se dostat na Deep Web, natož na něm nakupovat, můžete podíl zkušenosti ve sloupci komentářů níže, ano!

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.