Tech Hack

3 způsoby, jak skenovat čárový kód a qr kód na mobilním telefonu, můžete to udělat bez aplikace!

Chcete skenovat čárové kódy v televizi, na YouTube nebo v pozvánkách? Zde ApkVenue recenzuje sbírku způsobů, jak snadno a bez aplikace skenovat čárové kódy a QR kódy na telefonech Android, víte!

Viděl jsi čárové kódy nebo QR kód zobrazené při sledování televizních pořadů nebo živý přenos Youtube? Nebo jste to možná viděli na svatebních pozvánkách, gangu?

Ve skutečnosti jsou čárové kódy a QR kódy praktičtější ve srovnání s ústním podáním nebo psaním v textové podobě.

Zde můžete jednoduše skenovat popř skenovat čárové kódy a QR kódy pro zobrazení informací v něm. Může to být odkaz pro přechod na konkrétní web na adresu v Mapách Google.

Pro ty z vás, kteří nechtějí být komplikovaní, tentokrát Jaka zrecenzuje skupinu metoda skenovat čárové kódy na telefonech Android které si můžete sami procvičit, jak je uvedeno níže, deh!

Sbírka cest Skenovat Čárový kód a QR kód na telefonech Android, žádné potíže!

Metoda skenovat čárové kódy na telefonech Android Samozřejmostí je využití funkcí fotoaparátu na vašem zařízení. Před provedením těchto kroků se tedy ujistěte, že tato funkce funguje správně.

Ach ano, v této recenzi bude ApkVenue sdílet několik alternativních způsobů skenovat čárové kódy, a to buď pomocí aplikace pro Android, prostřednictvím Google Assistant on-line.

Chcete-li získat další podrobnosti, stačí postupovat podle níže uvedených kroků. Mrkni na tohle!

1. Jak na to Skenovat Čárový kód přes telefon Android s aplikací

Nejprve se můžete spolehnout na aplikaci tzv Skener QR a čárových kódů který má dostatečně malou velikost, aby příliš nezatěžoval chytrý telefon vy.

Chcete-li aplikaci používat čtečka kódů na telefonu se systémem Android stačí provést tyto kroky, OK!

Krok 1 - Stažení Aplikace pro skenování QR a čárových kódů

 • Stažení aplikace Skener QR a čárových kódů a nainstalovat na chytrý telefon vy. Chcete-li získat aplikaci čtečka kódů toto, můžete sledovat odkaz níže, gangu.
Apps Utility STÁHNOUT

Krok 2 – Otevřete aplikaci QR & Barcode Scanner

 • Při prvním otevření této aplikace budete požádáni aktivovat povolení Fotoaparát fotit. Klepněte Dovolit pokračovat.
 • Po aktivaci kamery stačí namířit skener QR & Barcode Scanner na čárový kód nebo QR kód, který chcete naskenovat, například při sledování živý přenos Youtube.

Krok 3 – Přejděte na stránku webu

 • Dále se okamžitě zobrazí obsah čárového kódu, například ve formě adresy URL, kterou otevřete klepnutím na možnost Otevřeno.
 • Poté budete okamžitě přesměrováni na tuto stránku v aplikaci prohlížeč MOBILNÍ TELEFON, Google Chrome jak následuje. Velmi snadné, že?

2. Jak na to Skenovat Čárový kód na telefonu Android s Asistentem Google

Výhradně pro uživatele chytrý telefon Android, můžete také využít jednu z funkcí Google Assistant, tj. je Google Lens pro skenování čárových kódů a QR kódů.

Chcete-li sami získat přístup k Asistentovi Google a začít skenovat čárový kód, metoda je docela snadná, zde!

Krok 1 – Otevřete Google Assistant na Androidu

 • Chcete-li aktivovat Asistenta Google, můžete použít hlasové příkazy "OK Google" nebo stiskněte Tlačítko Domů Android na několik sekund.
 • Po vyskakovat Objeví se Google Assistant, stačí klepnout na ikonu Google Lens. Poté klepnutím povolíte oprávnění fotoaparátu pro Google Lens Dovolit.

Krok 2 – Start Skenovat Čárový kód na Google Lens

 • Poté stačí namířit fotoaparát Google Lens na čárový kód nebo QR kód, který se zobrazí. jestli ty skenovat čárový kód v televizi, ujistěte se, že je pořad jasný a není rozmazaný, OK!
 • Například zde Jaka vysvětlí jak skenovat Sahur Segerr Trans7 kvízový čárový kód, kde stačí naskenovat, kliknout na odkaz a budete okamžitě přesměrováni na související stránku, gang.

3. Jak na to Skenovat čárový kód On-line Žádná aplikace

Nakonec, pokud jste líní instalovat aplikace nebo používat například iPhone, můžete také postupovat podle metody skenovat čárové kódy on-line Vyzbrojeni nástroje které můžete přímo použít přes prohlížeč.

Android uživatelům HP se doporučuje používat Google Chrome, zatímco pro uživatele iPhone se doporučuje zapnout Safari ano, gang.

Krok 1 – Otevřete webovou stránku QR

 • Otevřete aplikaci prohlížeč v chytrý telefon vy, pak otevřete QR webové stránky (//webqr.com/). Poté klepnutím aktivujte funkci fotoaparátu Dovolit.
 • Pak stačí namířit fotoaparát na webovou stránku QR na čárový kód nebo QR kód, který chcete naskenovat.

Krok 2 – Klikněte Odkaz Čárový kód nebo QR kód

 • Zde Jaka uvádí příklad, jak na to skenovat čárový kód nebo QR kód pro Google Maps, který se obvykle používá pro svatební pozvánky.
 • Stačí klepnout na odkaz zobrazený ve spodní části a poté bude automaticky přesměrován do aplikace Mapy Google s cílovou polohou, gangem.

Video: Kromě toho Skenovat QR kód, Toto je pokročilá funkce fotoaparátu Chytrý telefon Co možná nevíte!

No, to je cesta skenovat čárové kódy na telefonech Android prostřednictvím různých alternativ, které si můžete vyzkoušet a vybrat si podle svých potřeb.

Napište svůj názor do sloupce komentářů níže a sdílejte tento článek se svými přáteli, pokud je užitečný. Hodně štěstí a uvidíme se u dalšího Jaka článku!

Přečtěte si také články o Skenovat nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.