Software

5 nejlepších skrytých fotografických aplikací pro Android

Nechcete, aby vaše osobní fotografie v galerii smartphonů Android konzumovali další lidé? Zde je pět nejlepších aplikací na skrytí fotografií pro Android, které můžete použít.

Paměťová kapacita většiny smartphonů Android má nyní velký prostor, takže uživatelé mohou volně ukládat stovky, dokonce tisíce fotografií do své galerie smartphonů Android. Počínaje zábavnými fotografiemi, kterými se chcete pochlubit mnoha lidem, až po hanebné fotografie, které jsou pouze pro osobní spotřebu, všechny jsou uloženy v chytrých telefonech.

Když mluvíme o fotografiích speciálně pro osobní spotřebu, určitě nechcete, aby tyto fotografie viděli ostatní. Často cítíte nejistý když si smartphone půjčí někdo jiný a tato osoba otevře vaši galerii. Prostě se uklidni! Už se nemusíte bát, že vaše osobní fotografie budou materiálem pro cizí spotřebu.

Chcete-li to vyřešit, potřebujete různé možnosti aplikace pro skrytí fotografií. Tentokrát Jaka zrecenzuje asi pět skrýt aplikaci pro fotografie Nejlepší Android, který můžete použít k zabezpečení svých soukromých fotografií před ostatními.

  • 10 fotek skutečných událostí za těmi nejúžasnějšími fotkami
  • 20 fantastických fotografií pořízených včas (část 5)
  • Žádný software! Jak upravit umělecké fotografie za 1 minutu

5 nejlepších aplikací pro skrytí fotografií v systému Android

1. Správce souborů Solid Explorer

První aplikace má funkci, kterou jistě chcete, pokud chcete, aby některé vaše soukromé fotografie byly v bezpečí před cizí konzumací. Solid Explorer File Manager umožňuje vytvořit speciální složku, kterou můžete naplnit množstvím fotografií, které nechcete, aby ostatní viděli.

Po vytvoření složky a vložení fotografií se složka automaticky skryje a nebude viditelná v galerii vašeho smartphonu Android. Do tajné složky máte samozřejmě přístup pouze vy.

Produktivita aplikací NeatBytes STÁHNOUT

2. Keepsafe Photo Vault

Tato aplikace se mírně liší od první aplikace a poskytuje vrstvené bezpečnostní služby. Keepsafe Photo Vault zabezpečí vaše soukromé fotografie jednu po druhé pomocí PIN, snímače otisků prstů a dokonce i šifrování na vojenské úrovni. Zaručeně, k vašim soukromým fotografiím mají ostatní téměř nemožný přístup.

Produktivita aplikací KeepSafe KE STAŽENÍ

3. Zámek galerie (skrýt obrázky)

Tato aplikace může být a skrýt aplikaci pro fotografie nejpopulárnější. Aplikace s názvem Zámek galerie (Skrýt obrázky) je jednou z deseti aplikací s největším počtem instalací v Obchodě Google Play! Z hlediska funkce tato aplikace poskytuje bezpečnostní služby pro vaše soukromé fotografie, konkrétně zamykání (zámek) a/nebo skrýt (skrýt).

Aplikace Produktivita Morrison Software STÁHNOUT

4. Zámek galerie Zamknout fotografie a skrýt videa

Se stejným cílem, tedy zabezpečením a skrytím soukromých fotografií v galerii smartphonů Android, má aplikace s názvem Gallery Lock Lock Photos & Hide Videos jedinečný způsob, jak toho dosáhnout. Tato aplikace provádí maskování pro ochranu fotografií.

Tato aplikace pojme fotografie, které chcete udělat speciálně pro osobní spotřebu, a poté je zamaskujete jako kalkulačku. Po otevření aplikace se tedy objeví kalkulačka. Pomocí kalkulačky lze zadat kombinaci čísel pro otevření galerie, kterou samozřejmě znáte pouze vy jako majitelé smartphonu.

Produktivita aplikací FRAUMOBI KE STAŽENÍ

5. Zabezpečená galerie (zámek obrázku/videa)

Téměř podobné skrýt aplikaci pro fotografie Alternativně tato aplikace s názvem Secure Gallery také poskytuje službu ochrany galerie pro fotografie, které nechcete, aby ostatní viděli. Jako zámek poskytuje tato aplikace službu zámku pomocí hesla nebo vzoru (vzor) jako pojistku.

Aplikace Produktivita SpSoft STÁHNOUT

To je pět skrýt aplikaci pro fotografie to nejlepší na Androidu, které samozřejmě můžete použít k ochraně soukromých fotografií. Nyní se již nemusíte bát, že osobní fotografie ve vaší galerii budou známé a že je budou konzumovat jiní lidé. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.