sociální média

jak vytvořit nový twitterový účet na telefonu Android

Nyní je trend návratu k Twitteru zpět, nemáte účet a máte zájem se také připojit? Je to snadné, zde je návod, jak vytvořit nový Twitter účet.

Cvrlikání je jedním ze sociálních médií, které se objevilo po dlouhou dobu. Dávno před tím, než byly populární Instagram, Snapchat a WhatsApp, byl známý Twitter. I když už je to dávno, ale Twitter může přežít.

I nyní se začal projevovat trend návratu k Twitteru. Jeho jednoduché funkce nebo dokonce 'tak-tak' jen postrádají staré uživatele. No, pokud jste nikdy nepoužili Twitter a chcete to zkusit, tady je jak vytvořit nový twitterový účet.

  • Zde je 5 důvodů, proč je Twitter nejlepší sociální sítí v roce 2018
  • 11 nejhistoričtějších Twitter tweetů v technologickém světě
  • 14 typů tweetů na Twitteru, které jsou opravdu líné

Zde je návod, jak vytvořit nový účet Twitter

jestli ty Nikdy si nevytvořili účet na Twitteru a chcete to zkusit, teď je ten správný čas. Twitter má mnoho důvodů, proč se stal sociálním médiem, které se musí používat, nevěříte? Přečti si tohle. Tentokrát vám Jaka řekne, jak se jednoduše přihlásit na Twitter.

Aplikace Sociální sítě a zprávy Twitter STÁHNOUT

Dříve jsi musel stažení bývala aplikace Twitter. Jaka vložil odkaz výše, můžete stažení zdarma ano. Pokud je již nainstalován, nyní sledujte jak vytvořit nový twitterový účet níže ano:

  • Při prvním otevření aplikace Twitter přejdete na úvodní stránku, stačí klepnout Začít. Poté budete požádáni o zadání uživatelské jméno nebo Jméno účtu. Musíte také zadat telefonní číslo nebo adresu e-mailem, tentokrát Jaka použije číslo mobilního telefonu. Pokud máte kohoutek další.
  • Dalším krokem k vytvoření účtu na Twitteru je schválení Podmínky služby. Pokud jste ji dočetli, stačí klepnout Přihlásit se. Poté Twitter odešle OTP kód pro ověření vašeho mobilního čísla klepněte na OK.
  • Po obdržení OTP kódu zadejte přímo kód do sloupce OTP. Pokud máte, stačí klepnout další pokračovat v procesu vytváření nového účtu Twitter.
  • Dále budete požádáni vytvořit heslo. Vytvářejte silná hesla a vyhněte se nebezpečným heslům, jako je těchto 25 hesel. Pokud máte kohoutek další, poté budete požádáni o synchronizaci kontaktů. Výběrem můžete přeskočit Teď ne.
  • Dalším způsobem, jak vytvořit nový účet Twitter, je najít své zájmy. Vyberte účty Twitter lidí, které máte rádi. Pokud si jen vyberete Pokračovat.
  • Nyní je váš nový Twitter účet připraven chlapi. Můžeš přidat profilovou fotku, přidat bio, nahradit uživatelské jménoa samozřejmě začít vyrábět tweety pak se zapojte do chatu s mnoha tweeps jiný. Jak snadné je vytvořit nový účet na Twitteru?

To byly rady jak jak vytvořit nový twitterový účet od Jaka. Jak zaregistrovat nový účet na Twitteru lze nejen prostřednictvím aplikace, ale také prostřednictvím prohlížeče. Kroky jsou stejné, hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Cvrlikání nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found