wifi

problém s wifi? zkontrolujte těchto 6 příčin a jak je vyřešit

Jsou chvíle, kdy WiFi na mobilním telefonu Android náhle nelze použít. V tomto článku vám Jaka chce říct, jak opravit nefunkční WiFi na Androidu.

Wireless Fidelity nebo WiFi se stala součástí našeho každodenního života. S WiFi můžeme přistupovat k internetu snadněji, rychleji, stabilněji a levněji. Je dokonce zdarma, pokud používáme WiFi zařízení na veřejných místech, jako jsou kavárny nebo knihovny. Proto v současné době musí všechny typy smartphonů, ať už telefony se systémem Android, iPhony, Windows Phone, BlackBerry a tak dále, obsahovat WiFi zařízení a funkce. Jsou však chvíle, kdy WiFi na telefonu Android náhle nelze použít. V tomto článku vám Jaka chce říct, jak opravit nefunkční WiFi na Androidu.

  • Ušetřete kvótu mobilních dat vs WiFi jako Opera Max
  • Snadné způsoby, jak opravit problémy s nefunkčním WiFi na notebooku
  • 10 WiFi nebezpečí pro lidské zdraví, včetně poškození spermií!

Poškození WiFi může být způsobeno různými věcmi. Je možné, že komponenta WiFi ve vašem mobilním telefonu Android je poškozena. Než se však rozhodneteservis Váš telefon Android nebo záruční reklamace, nejprve se pokuste zkontrolovat, zda je WiFi na vašem telefonu Android opravdu nefunkční nebo ne. Pokud se to ještě dá zvládnout jednoduchým způsobem, tak si s tím hlavu nelámejte.servis, dobře. Zde jsou kroky.

6 příčin nefunkčního WiFi na Androidu a jak to vyřešit

Zkontrolujte WiFi na telefonu Android

První věc, kterou je třeba zkontrolovat, je nastavení-WiFi na vašem telefonu Android, ať už je zapnutý nebo ne. Pokud se nezapne, nejprve jej zapněte. Trik, otevřete nastavení Android HP. Poté vyhledejte WiFi a zapněte jej. Toto je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak to můžete udělat. Protože kdo ví, WiFi omylem stiskne, když si hrajete s telefonem Android.

Zkontrolujte WiFi modem

Pokud používáte soukromou WiFi, ujistěte se router nebo modem, který používáte, je již zapnutý a funguje. Pokud ne, pak jej nejprve zapněte. Také se ujistěte, že jste zaplnili kreditní nebo datovou kvótu pro váš WiFi modem. Pokud používáte veřejnou WiFi, jako například v kavárně. Můžete se zeptat důstojníka nebo číšníka, zda je tam WiFi zapnuto nebo ne. Protože se může stát, že WiFi zažívá rušení.

Přečtěte si také: Snadný způsob, jak zkontrolovat kvótu BOLT! na telefonech Android

Znovu zkontrolujte heslo WiFi

Pokud má WiFi, kterou používáte, nainstalované heslo, ujistěte se, že jste zadali správné heslo. Nezapomeňte na velká písmena nebo uspořádání čísel. Pokud používáte veřejnou WiFi, zkuste požádat obsluhu o správné heslo. Vlastně pokud se to dá poznamenat, aby to nebylo špatně.

Přečtěte si také: Jak najít heslo WiFi na Androidu

Zkontrolujte připojená zařízení

Modem resp router WiFi má obvykle maximální limit na počet použití zařízení. Může například sdílet pouze s 10 zařízeními, 32 zařízeními a tak dále. Nejprve zkontrolujte, zda router je plná nebo ne. Pokud se ukáže, že je plná, je přirozené, že ji nemůžete použít.

Zkontrolujte Používání jiných zařízení

Zkuste použít jiné zařízení, například notebook nebo jiný telefon Android patřící vašemu příteli. Pokud nemůžete, může být problém s router nebo modemy. Ale pokud jiná zařízení mohou používat WiFi, existuje možnost, že váš telefon Android má problém.

Zkontrolujte podmínky WiFi na svém telefonu Android

Chcete-li zjistit, zda vaše zařízení WiFi funguje nebo ne, můžete použít aplikaci Tester telefonu. Tato aplikace dokáže zjistit stav různých zařízení na vašem telefonu Android. Zkuste si nejprve stáhnout aplikaci zde.

Miguel Torres Benchmarking Apps KE STAŽENÍ

Můžete otevřít aplikaci a vybrat „Stav WiFi“. Uvidíte, že váš stav WiFi funguje správně nebo ne.

Pokud jste typ uživatele mobilního telefonu Android ASUS ZenFone, můžete sledovat Jak zkontrolovat kvalitu ASUS Zenfone HP bez jakýchkoliv aplikací. Stačí otevřít aplikaci kalkulačky a zadat ".12345+"a poté klikněte na tlačítko "=".

Vybrat "WiFiBus_Test". Počkejte na proces načítáníji na chvíli. Poté, když se objeví text "SLOŽIT", znamená, že vaše WiFi je v pořádku.

No, pokud byly provedeny všechny výše uvedené kroky a ukázalo se, že WiFi vašeho mobilního telefonu Android je poškozeno, mělo by být opraveno nebo opraveno.servis. Pokud stále existuje záruka, můžete ji uplatnit nebo ji opravit na místě servis (servisní středisko), což je oficiální. Pro zařízení ASUS má Jaka kompletní adresu v následujícím článku: Vaše zařízení ASUS je rozbité? Toto je úplný seznam adres pro servisní střediska ASUS v Indonésii.

To jsou různé kroky, které můžete podniknout, když narazíte na problém s nefunkčním WiFi v systému Android. Jde o to, že nejprve zkontrolujete svůj problém s WiFi v systému Android jednoduchými způsoby. Pouze v případě, že je zcela jisté, že je poškozený, můžete uplatnit záruku nebo jej nechat opravit servisní středisko ten oficiální. Pokud máte jiné praktické řešení, jak vyřešit nefunkční Android WiFi, můžete jej sdílet s ApkVenue a dalšími čtenáři prostřednictvím sloupce komentáře pod tímto.