Sociální sítě a zprávy

10 pingových funkcí na BBM, které určitě neznáte!

PING!!! velmi typické pro BBM. Ukazuje se, že PING má mnoho dalších využití, víte! Zde je 10 funkcí PING v BBM, které jste určitě nevěděli!

Jako uživatel BlackBerry Messenger, musíte být obeznámeni s funkcemi PING obsažené v BBM. Ano, PING na BBM je stejná funkce jako Buzz! na Yahoo Messenger. Pro začátek můžete často používat tuto funkci PING povídat si s tvými přáteli. Ale ukázalo se, že PING má mnoho dalších využití, víte! Zde je 10 funkcí PING v BBM, které určitě neznáte.

  • Sbírka obrázků DP BBM obviňujících Haze Disaster
  • Jak číst zprávy BBM, aniž byste odesílateli dávali znamení o přečtení
  • Jak vyrobit samohybný BBM DP bez aplikací a softwaru

Většina lidí začíná konverzace o BBM PING!!!. Obvykle proto, abyste se ujistili, že přítel, se kterým chcete mluvit, je aktivní nebo ne. Nebudete tedy zklamáni, pokud se ukáže, že vaše zpráva BBM nebyla zodpovězena, protože je možná zaneprázdněn nebo neaktivní. Ale tentokrát bude ApkVenue diskutovat o různých funkcích PING v jiných BBM, abyste zvýšili své znalosti.

10 funkcí PING v BBM, které určitě neznáte

1. PING BBM, abyste se ujistili, že jsou vaši přátelé aktivní

Jednou z nejběžnějších funkcí PING je zajistit, aby přítel nebo kontakt BBM, kterého chcete pozvat povídat si aplikace BBM je aktuálně aktivní. Můžete poslat PING svým přátelům. Pokud se o několik okamžiků později objeví znamení "D", pak se ujistěte, že je BBM vašeho přítele aktivní.

2. PING BBM, abyste se ujistili, že vaši přátelé Otevřete aplikaci BBM

Nyní, po odeslání vaší zprávy PING, můžete vidět, zda váš přítel čte PING nebo ne. Pokud se objeví znamení "R" (Přečíst), znamená, že si váš přítel zprávu přečte a je připraven být pozván povídat si Dále. Ale pokud to nečtete, znamená to, že váš přítel je zaneprázdněn nebo nemá čas otevřít mobil. Nebo to může být přítel aka váš kontakt BBM pomocí triku Jak číst zprávy BBM, aniž byste dali odesílateli znamení „Přečíst“, jak napsal Jaka.

3. PING BBM pro kontrolu připojení k internetu na HP vašeho přítele

PING na BBM lze také použít bez ohledu na to, zda je mobilní telefon vašeho přítele připojen k internetu nebo ne. Pokud se po odeslání PING objeví pouze obrázek hodin, znamená to, že váš přítel není připojen k internetu, protože jeho mobil je vybitý, není signál nebo mu došla kvóta internetových dat.

4. PING BBM pro kontrolu připojení k internetu na vašem vlastním mobilním telefonu

Kromě kontroly připojení k internetu na kontaktním mobilu BBM, na který zadáte PING, můžete také zkontrolovat připojení k internetu na svém vlastním mobilu. Pokud se po zadání příkazu PING někomu zobrazí pouze znak X, může to být způsobeno tím, že máte problémy s připojením k internetu.

5. PING BBM pro kontrolu rychlosti internetového připojení na vašem HP

Rychlost vašeho internetového připojení můžete také zjistit pohledem na dobu prodlevy mezi odesláním PINGů a zobrazením znaku „D“. Pokud se po odeslání PING okamžitě objeví znak D, je možné, že se vaše internetové připojení zrychluje. Pokud to ale trvá dlouho, může to znamenat, že vaše internetové připojení je pomalé.

6. PING BBM, abyste získali pozornost přátel

Když někdo obdrží zprávu PING na BBM, pak si musí myslet, že je tu něco důležitého, o čem mluvit. Pokud tedy chcete sdělit důležité a naléhavé informace, měli byste nejprve PING. Protože PING BBM je schopen zvýšit pozornost příjemce. Kromě toho je PING na BBM obvykle doprovázen vibracemi na mobilním telefonu.

7. PING BBM pro zahájení konverzace se svou přítelkyní

Jste zamilovaní, chcete si promluvit, ale nevíte, co říct? Zkuste mu PING BBM. Později, když odpoví, můžete pokračovat v dalším chatu. Například se 3 povinnými otázkami během PDKT, a to „Co děláš?", "Kde teď jsi?", a "Co jsi ještě jedl?".

8. PING BBM, abyste zvýšili vlajku války

Kromě PDKT lze ke zvednutí vlajky nepřátelství docela znepokojivým způsobem použít i PING na BBM. Stačí pingnout na BBM svého přítele mnohokrát, dokud nebude naštvaný. Pak už jen začněte bojovat. Takže PING na BBM může být zahřátím před zahájením skutečného boje. Ale nenechte boj trvat tři dny.

9. PING BBM pro zábavu

Jo, na světě není lepší důvod než "zábava". Jo, pokud se nudíte, nemáte co dělat a nevíte, co dělat, zkuste jen pro zábavu pingnout kontakty na vašem BBM. Pokud se ukáže, že je to zodpovězeno, řekněte to znovu pro zábavu. Pokud můžete mluvit dál, pokračujte.

10. PING BBM k škádlení vašeho ex

PING v BBM lze také použít ke znovusjednocení dlouhodobých vztahů. Ano, může to být také způsob, jak otestovat, zda váš ex už je jít dál nebo ještě ne. Protože existuje přísloví: "Protože PING skvrna, zlomená Pohni dál hrnec.„Ale je to také možné, dokonce se uvažuje, že nemůžete jít dál za PING ex, která má dvě děti. hehehe...

To je 10 PING Funkce v BBM, které určitě neznáte. Ukazuje se, že PING v BBM má mnoho funkcí, že? Obě funkce technicky, zejména pro kontrolu sítě a síly signálu, stejně jako sociální. Pokud máte informace o dalších funkcích BBM PING, napište svůj názor do kolonky komentáře pod tímto.