Hry

7 nejlepších závodních her pro Android pro více hráčů

V obchodě Google Play je spousta automobilových závodních her, ale režim pro více hráčů je velmi vzácný, takže to není příliš uspokojivé.

Není nic vzrušujícího a výzva kromě hraní her s motivem automobilových závodů. Kromě toho, že se můžete zbavit nudy, může tato hra také trénovat vaši strategii. Protože vyhrát hra se závodní tématikou takhle to není vůbec jednoduché. Hra bude zábavnější, pokud ji budete hrát s přáteli, protože některé z níže uvedených her již jsou podporovat multiplayer.

Mnoho automobilové závodní hry v obchodě Google Play, ale velmi zřídka má režim pro více hráčů, takže to není příliš uspokojivé. Je to jiné, pokud poskytujete multiplayer, což znamená, že můžete zahrajte si souboj se svými přáteli.

Tato automobilová závodní hra pro více hráčů, kterou bude ApkVenue recenzovat, vyžaduje připojení k internetu, ale nemusíte se bát, protože nevysává vaši kvótu. Pro připojení k jinému smartphonu tedy jedno zařízení potřebuje pouze aktivovat funkci hotspot.

  • 17 nejlepších závodních her 2020 pro všechny platformy, opravdu realistické!
  • 9 Hry pro Android pro více hráčů, které můžete potkat s přáteli
  • 8 úžasných faktů o hráčích, které MUSÍTE vědět

Těchto 7 závodních her pro Android lze hrát pro více hráčů Loh

1. City Racing 3D

Tato super cool hra je nejen zábavná, ale můžete ji i vy hrát si s přáteli protože podporuje režim pro více hráčů. Můžete si tak vyzkoušet, jak jste dobří v hraní her s přáteli. A Městská závodní 3D hra nabízí několik herních režimů, které si můžete vybrat, např Kariéra, vyřazovací turnaj, 1 vs 1, časovka a další. Kromě vzrušující hratelnosti je tato hra také velmi zajímavá.

2. Multiplayer Racers vs Cops

Multiplayer Racers vs Cops je hra, která plně nese závodní žánr. Podle vývojář Moment Ltd, tato hra vás vyzve, abyste se navzájem vyzývali soutěžit rychlost na dvou vozidlech. Můžete si také vybrat jednoho z jezdců podle svého přání. Multiplayerový model je stále stejný, totiž spoléhání se na wifi připojení na jednom zařízení, takže to může být smartphone vašeho kamaráda nebo váš vlastní.

3. Skutečné závodění 3

Určitě si ji chcete stáhnout, protože vidíte tuto velmi ohromující grafiku. Skutečné závodění 3 který je vyroben vývojářem ELECTRONIC ARTS vás může ohromit po zhlédnutí hry. Důvodem je, že celkovým žánrem této hry jsou nejen závodní, ale také akce a dobrodružství takže tato hra vás také pozve k dobrodružství samostatně nebo v multiplayeru.

4. SUP multiplayerové závody

Tato lehce směšná hra není ve skutečnosti o nic méně vzrušující než jiné hry. SUP multiplayerové závody také představuje zajímavou hratelnost a závodníci mohou také závodit vysokou rychlostí, protože umí NOS. Pokud často vyhráváte závody, pak jednoho dne můžete získat super rychlé vynikající vozidlo Muscle Cars, Monster Trucks, Rally Cars až Hot Rods.

5. Super Car Racing Multiplayer

Neméně zajímavé, ve hře Super závodní multiplayer protože tato hra poskytuje mnoho trajektorií, které si můžete vybrat, jako např zasněžené hory, městské a městské silnice, podzimní silnice a také pláž silnice a ulice vesnice. Všechny tyto závodní tratě mají různé výzvy, takže úroveň obtížnosti není stejná. Navíc se dá hrát v multiplayeru, takže bude zábavnější.

6. Realita Drift pro více hráčů

Šestá hra je závodní hra, která se liší od některých výše uvedených her. Ačkoli Reality Drift pro více hráčů také závodní hra, ale ve hře je rozdíl, pokud je výše uvedená hra jen normální závod, tato hra musí být provozován driftem nebo skluzavka. Tuto hru lze přirovnat k film o tokijském driftu.

Móda je jedinečná multiplayer Tuto hru mohou hrát nejen dva lidé, ale můžete ji hrát i vy Reality Drift Multiplayer s 32 lidmi. Hra tak bude napínavější a náročnější.

7. Automobilový závod pro více hráčů

Vypadá to na grafiku ze hry Závod aut pro více hráčů není tak dobrý jako některé z výše uvedených her. Grafika je sice poměrně jednoduchá, ale hratelnost přinesl neméně vzrušující. Budete hrát za super šíleného řidiče auta bez pravidel, takže kdo je nejrychlejší, pak vyhraje. Kromě toho to může být i multiplayer! NaturalMotionGames Ltd Závodní hry KE STAŽENÍ

To je 7 závodních her pro Android, které lze hrát v multiplayeru. Výše uvedená hra vyžaduje připojení z jednoho ze zařízení na obou smartphonech. Ale naštěstí to nevyčerpá vaši internetovou kvótu. Trik je v tom, že stačí aktivovat hotspot na vašem smartphonu nebo u vašich přátel a poté se připojit, po připojení už jen hrát.