Produktivita

Rozbité tlačítko napájení smartphonu? nepropadejte panice, použijte tyto 3 aplikace

To způsobí, že se tlačítko snadno poškodí. Jako řešení poskytuje mnoho aplikací funkce jako tlačítko pro zapnutí/vypnutí

Kdo by neznal smartphony, smartphony jsou velmi důležité pro každodenní život, zvláště v dnešní době, kdy jsou technologie stále sofistikovanější.

Při používání musíte automaticky stisknout tlačítko napájení. To způsobí, že se tlačítko snadno poškodí. Jako nápravu poskytuje mnoho aplikací funkce, jako například: tlačítko on/off, dobře pojďme si jen promluvit 3 aplikace, které fungují jako tlačítka zapnutí/vypnutí na chytrých telefonech

  • Jak ušetřit internetovou kvótu při používání těchto 5 oblíbených aplikací pro Android
  • Nekupujte si vlajkový smartphone, tady je 8 důvodů!
  • 5 chytrých telefonů Android s nejlepšími fotoaparáty roku 2017

3 aplikace, které fungují jako tlačítka zapnutí/vypnutí na chytrých telefonech

1. Obrazovka Air Lock

Následující aplikace jsou aplikace, které poskytují funkce namísto tlačítka zapnutí/vypnutí na vašem smartphonu. Používáním této aplikace se nemusíte obtěžovat dotkněte se obrazovky nebo zmáčkni tlačítko na vašem smartphonu jednoduše pohybem po obrazovce jako pohybem výpad a váš smartphone bude automaticky se sám zapíná/vypíná.

2. Klepněte na položku Aplikace

Jsou to následující aplikace Klepněte na položku Aplikace jak název napovídá, tap znamená dotknout se obrazovky pomocí double-tab nebo 2x, s touto aplikací můžete zdarma tlačítko napájení vás před rizikem poškození v důsledku častého tlaku.

3. Tlačítko napájení na tlačítko hlasitosti

Další aplikace je Tlačítko napájení na tlačítko hlasitosti, poskytuje tato aplikace Vlastnosti to se mění tlačítko napájení používáte tlačítko hlasitosti. Tuto aplikaci můžete použít, pokud je vaše tlačítko napájení rozbité, s touto aplikací se jím můžete stát cesta ven pro ty z vás, kteří jsou zmatení, kdy tlačítko napájení váš smartphone je rozbitý.

No, to je on jak opravit, pokud je tlačítko napájení smartphonu rozbité. Máte jiný způsob? Sdílejte ve sloupci komentářů ano.