Hry

25 nejlepších příležitostných her pro Android 2019, díky kterým budete závislí!

Hrajete rádi hry, které jsou odpočinkové a nepřinášejí větší stres? Jaka má doporučení na nejlepší příležitostné hry pro Android v roce 2019. (zdarma)

Jako jeden z herních žánrů, který je v Obchodě Google Play docela populární, příležitostné hry nebo příležitostné hry, má mnoho herních titulů, které si můžete stáhnout a hrát zdarma.

osvědčený, Příležitostné hry pro Android se mnoha lidem líbí, protože je nemají hratelnost který je složitý a snadno se hraje.

Pro ty z vás, kteří rádi hrají neformální žánrové hry, tady Jaka nějaké dává nejlepší doporučení příležitostných her pro Android které lze hrát přímo na vašem smartphonu nebo tabletu Android.

Podívejte se na celou recenzi níže:

Nejlepší příležitostná hra pro Android

1. Rage Gods - Crazy Gods

Angry Gods – Crazy Gods, jednoduchá RPG hra, která právě vyšla na začátku října má svou jedinečnost, což je jako postava, která je vtipná a vtipná převzatá z odkazů na několik legendárních postav z příběhu Tří království a slavných anime postav.

Ve hře Naštvaný Bůh, postavy jsou popsány jako legrační a zvláštní lidé. Ale nenechte se mýlit, o této hře se dá říci, že patří také do kategorie hardcore.

Chcete-li soutěžit v aréně, musíte být schopni strategizovat jako je příprava vybavení a -combo hero_, což je bolestivé.

Chcete si hru vyzkoušet Blázniví bohové? Můžete si stáhnout zdarma zde: Crazy God - God of Rage

RPG hry hlavní hry KE STAŽENÍ

2. Sen jedenáct

Hra pojmenovaná Jedenáctý sen to vás vyzve, abyste se stali a manažer fotbalového týmu v LaLiga (španělská liga).

Vybudování nejlepší strategie v útoku a obraně pro váš tým, Dream Eleven je velmi zábavné hrát. Hra Dream Eleven má také atraktivní vzhled a liší se od ostatních míčových manažerských her.

Odkaz ke stažení: Dream Eleven

Sportovní hry Hlavní hry KE STAŽENÍ

3. Zásobník

Zásobník je hra, která má za cíl postavte věž co nejvýše. Domácí hry vývojářKitchapp Vypadá to jednoduše, ale stavební bloky, které naskládáte, se pohybují doleva a doprava, takže je musíte umístit správným směrem.

Pokud není správně, zablokujte bude automaticky odříznuto, takže čím vyšší bude, tím menší bude a další stack bude obtížnější.

Odkaz ke stažení: Stack

4. Kombinovaná zvířátka

Prostřednictvím Combo Critters, jste zváni ke sbírání různých monster tzv Zvířátko prostřednictvím příležitostných RPG dobrodružství dobýt vesmír. V tomto dobrodružství Combo Critters na šesti různých planetách shromáždíte více než 70 druhů tvorů.

Nejen prozkoumávání a sbírání, ale můžete také kombinovat kolekce Critter pro vytvořit nový typ silnější a větší.

Odkaz ke stažení: Combo Critters

5. Maestria

Maestria je puzzle hry tématický zvuk a hudba. Zde musíte pomoci Fuge obnovit harmonii v osmi magiích pomocí následujte melodii a přehrajte ji řešením hádanek. Může to znít jednoduše, ale existují 160 úrovní rozhodně není možné skončit snadno.

Odkaz ke stažení: Maestria

6. 17s

17s je jednou z příležitostných her pro Android vyrobených společností vývojář Indonésie. Mít hratelnost Podobně jako Dumb Ways To Die obsahuje tato neformální hra pro Android 17s řadu her, které jsou obvykle občas sporné. Den nezávislosti Indonéské republiky. Počínaje vztyčováním vlajky, soutěžemi v dřevácích, závody v pytlích, chytáním úhořů a mnoha dalšími.

Zde je videorecenze:

Velikost 31 MB, neformální hra pro Android 17 lze hrát online offline alias bez připojení k internetu. Pokud nemáte dostatečné připojení k internetu a chcete si zahrát neformální hru pro Android, můžete zkusit tuto hru 17.

Odkazy ke stažení: 17s

7. Alphabear

Alphabear je hra slovní hádanka který je vyroben Spry Fox to je vítěz ceny nejlepší vývojář ve hře Triple Town. V Alphabear hláskujete slova výběrem písmen na mřížka. Pokud získáte nejvyšší skóre, získáte medvěda natrvalo. Tyto medvědy lze použít jako vylepšení! Není to tak snadné, jak si myslíte, Jaka si je jistý, že bude těžké uhodnout slova. Hodně štěstí!

Odkazy ke stažení: Alphabear

Swift Puzzle Games Fox LLC KE STAŽENÍ

Seznam dalších her

8. Dobytí 3 království

Hry Zdarma ke hře má pozadí o příběhu 3 království. Máte možnost připojit se k jedné ze 3 zemí, a to Shu, Wu, a Wei. Tato neformální hra pro Android vyžaduje soudržnost mezi hráči v každé zemi, než zaútočí ve válce. Takže individuální síla nezaručuje, že v této hře můžete vyhrát!

Odkazy ke stažení: Dobýt 3 království

Strategické hry Hlavní hry KE STAŽENÍ

9. Looney Tunes Dash

v Looney Tunes Dash vyrobeno Zynga V této hře najdete kreslené postavičky, které zdobí televizní obrazovku jako dítě, jako Bugs Bunny, Tweety Bird, Road Runner a mnoho dalších vás bude v této hře doprovázet.

Po dokončení úrovní se odemknou další postavy z kreslené série Looney Tunes. Tohle je hra běžec s cílem vyhnout se překážkám vpředu běháním, skákáním, rozbítnebo diapozitivy

Odkazy ke stažení:Looney Tunes Dash

Dobrodružné hry Zynga KE STAŽENÍ

10. Křížová cesta

Hipster Whale dokázat, že staré myšlenky stále mohou být zábava při správném zabalení. Pokud jste někdy hráli Frogger, který vyšel před více než třemi desítkami let, určitě vám tato hra není cizí Křížová cesta.

Premisa, která se nese, je stále stejná, totiž ovládání postavy přes rušné ulice, dokud se bezpečně nedostanou na druhou stranu. Crossy Road má však řadu nových prvků hratelnost je to Froggerův styl, který posouvá hru na další úroveň.

Nejsou to jen rušné ulice, kterým bude kuře čelit. Existují také potoky a železnice, z nichž každý vyžaduje načasování správný způsob, jak po něm bezpečně procházet. Přechod řeky pomocí plovoucích klád vyžaduje plánování, protože váš pohyb bude omezen délkou klády.

Při hraní této nejlepší neformální hry pro Android si také musíte být vědomi železničních signálů, abyste mohli předvídat příjezd vlaku, který projede rychlostí blesku.

Odkazy ke stažení: Křížová cesta

Hra Trivia Skin Pack STÁHNOUT

11. Lovci legií

Pokud rádi hrajete ležérní hry pro Android a zároveň trénujete svůj mozek a testujete svou hbitost rukou, Lovci legií je hra, která stojí za vyzkoušení.

Mechanismus útoku nepřítele se neustále mění, takže při hraní nemůžete povolit ostražitost. Měli byste také použít pole dovednosti správný způsob, jak dokonale porazit nepřítele. Zdarma ke hře? Určitý!

Několik tipů pro hraní Legion Hunters, které byste měli vyzkoušet:

  • Jak porazit Final Boss Chapter 1 v Legion Hunters
  • Jak porazit posledního bosse, kapitola 2 v Legion Hunters

Odkazy ke stažení: Lovci legií

RPG hry hlavní hry KE STAŽENÍ

12. Capsa Royale

Capsa Royale je stále jednou z nejlepších příležitostných her, které můžete hrát na Androidu. Karetní hra na téma online on-line, Capsa Royale lze hrát přímo se svými přáteli.

Kromě hraní her můžete také získat bezplatný kredit při hraní Capsa Royale. Zajímavé je, že tento bezplatný kredit můžete získat přímo, aniž byste museli hodně čerpat.

Ve hře Capsa Royale jsou také různé další příležitostné minihry, které lze hrát, mezi tyto neformální hry patří, Capsa Susun, Capsa Banting, BlackJack dokud Hádejte skóre fotbalového zápasu! Ach ano, pro ty z vás, kteří chtějí získat iPhone 7 zdarma, tady je Události zajímavá věc, kterou můžete vyzkoušet.

Události vyrobila Capsa Royale jmen Velkolepý 7 Touto cenou je iPhone 7 a peníze v hodnotě milionů rupií. Jak následovat Událostije také docela snadné. Máte zájem to vyzkoušet? Více informací si můžete přečíst zde: Hraní her na Androidu Získejte iPhone 7 a miliony rupií? Zde je Jak!.

Odkazy ke stažení: Capsa Royale Android nebo Capsa Royale iOS

Kasinové hry 88 Zábava KE STAŽENÍ

13. 50 50

50 50 se také stala jednou z nejlepších příležitostných her roku 2016. Hratelnostmůže to vypadat jednoduše, ale při hraní se to ukazuje jako docela obtížné. V této hře musíte něco rozpůlit.

Dva předměty, které jsou řezány, však musí mít stejnou velikost, což je 50% - 50%.

Pokud jste expert na odhad něčeho, můžete si zahrát následující hru. Do dnešního dne byla neformální hra Android 50 50 nainstalována v Obchodě Google Play více než 1 milionkrát.

Odkazy ke stažení: 50 50

14. Zombie tsunami

Další příležitostná hra pro Android je Zombie tsunami. I když je název příšerný, tato hra je opravdu zábavná a zábavná. Každý, koho minete, se promění zombie a následovat tě za sebou.

Vaším cílem je přežít co nejdéle. Někdy tam bude power ups které z vás mohou udělat hráče Fotbal nebo lví tanec, opravdu zábava. Existuje 300 misí rozmístěných v 11 místech po celém světě.

Odkazy ke stažení: Zombie tsunami

15. Dress Up Diary

Hrajete rádi hry na neformální módní téma? To znamená, že musíte vyzkoušet následující nejnovější hry. Jmenovaný Oblékací deník, tato módní hra pro Android vás při hraní může vyvolat závislostí. Dress Up Diary lze přehrávat prostřednictvím smartphonu Android kdykoli a kdekoli.

Odkazy ke stažení: Oblékací deník

Simulační hry Hlavní hry KE STAŽENÍ

16. Bullet Boy

Bullet Boy je hra, která testuje přesnost a načasování že jo. Ve hře vyrobené shromáždit se V tom musíte pomoci statečnému chlapci Bullet Boyovi, který střílí ze sudu do sudu, sbírat kousky pokladu a budete mít spoustu výbuchů.

Odkazy ke stažení: Bullet Boy

17. Dumb Ways to Die 2: The Games

Hloupé způsoby, jak zemřít 2 je hra pro Android Casual vytvořená společností Vlak metra, tato hra vypadá jednoduše, ale je pro vás docela zábavná.

Zde hrajete různé mini hry, které jsou docela zajímavé a provádíte různé další činnosti, z nichž všechny vyžadují interakci s gadgetem, který držíte.

Odkazy ke stažení: Hloupé způsoby, jak zemřít 2

Sportovní hry Metro Train KE STAŽENÍ

18. Závody do vrchu

Závody v jízdě do vrchu je příležitostná hra pro Android vytvořená společností Umění modré řeky a nabízí extrémní podání se stylovou grafikou low-poly která zdobí celé prostředí i vozidla ve hře.

Vaším úkolem v této hře je vylézt na horu tak rychle, jak je to jen možné, provedením skvělých triků ve vzduchu.

Odkazy ke stažení:Závody v jízdě do vrchu

Sportovní hry Fingersoft KE STAŽENÍ

19. Rychle jako liška

Rychlý jako liška je plošinovka běžecká hra vytvořil Fingersoft. Budete běhat a sbírat co nejvíce mincí a přitom občas skákat, abyste prošli útesy nebo strmými kopci.

Co je na této hře zajímavé, je velmi inovativní schéma ovládání, ve kterém musíte dělat klepnout opakovaně na zadní straně smartphonu, aby se liška rozběhla a klepnout na přední straně smartphonu ke skoku.

Odkazy ke stažení: Rychlý jako liška

Fingersoft arkádové hry KE STAŽENÍ

20. OuO

OuO je příležitostná hra pro Android vytvořená společností elPatrixF. Pro ty z vás, kteří rádi hrají Tamagotchi, se vám tato hra určitě bude líbit. V této hře můžete komunikovat s obrazovkou.

Obrazovka smartphonu bude vyjadřovat jinou tvář. Počínaje radostí, smutkem, pláčem a mnoha dalšími.

Odkazy ke stažení: OuO

21. Paperama

Paperama je nový typ hry hádanka které byste měli vyzkoušet. Ve hře vyrobené Společnost FDG Entertainment GmbH & Co.KG V tomto případě budete požádáni, abyste papír složili podle předem určeného tvaru.

Existuje však omezení, kolikrát můžete papír přeložit. Způsob hry je pomocí tahů a tato metoda působí velmi přirozeně, jako byste skládali skutečný papír.

Odkazy ke stažení:Paperama

Strategické hry FDG Entertainment GmbH & Co.KG KE STAŽENÍ

22. Temná ozvěna

Temná ozvěna je jedinečná hra s hororovou tématikou s minimalistickým vzhledem vytvořeným společností RAC7. V této hře musíte použít zvuk jako nástroj k detekci prostředí kolem vás. Děláním můžeme vytvořit zvuk klepnout na obrazovce, poté se objeví grafická animace ve formě čar.

V podstatě musíte uniknout neviditelnému zlu, prozkoumat temnotu, vyřešit hádanky a bojovat o přežití.

Odkazy ke stažení: Temná ozvěna

23. Beach Buggy Blitz

Pamatujete si Crashe Bandicoota? Tato hra je závodní hra. Existuje šest typů závodních režimů Beach Buggy Blitz. K dispozici je standardní závodní režim, kde musíte závodit na cílové čáře dříve než vaši soupeři.

v režim časovky, pojedete sami a čas, kdy dojedete do cíle, bude postaven proti ostatním hráčům.

K dispozici je také režim, kdy musíte zničit co nejvíce objektů v oblasti trati. Pak je neméně vzrušující režim šéf versus režim a sbírání předmětu.

V tomto režimu musíte správně sledovat cestu, kterou váš soupeř prošel, abyste mohli sbírat předměty, které váš soupeř vydává.

Odkazy ke stažení: Beach Buggy Blitz

Vector Unit Racing Games KE STAŽENÍ

24. Bojové kočky

Bojové kočky je umělá hra PONOS který představuje postavu kočky s podivným vzhledem. V této hře budete bojovat proti postavám zvířat a dalším podivným a zlým stvořením. Musíte strategizovat armádu podivných koček, abyste zachránili svět před zničením.

Zajímavé je, že v této hře The Battle Cats se kočky budou moci vyvinout v draky, anděly, víly, lvy až po roboty.

Odkazy ke stažení:Bojové kočky

25. Alto's Adventure

Alto dobrodružství je příležitostná hra pro Android vytvořená společností Noodlecake Studios Inc. Tato hra má hratelnost ve formě nekonečný běžec kombinovat se sportem snowboarding.

S výhledem boční rolování Musíte ovládat hlavní postavu, abyste se dostali co nejdále a zároveň sbírali nejvyšší skóre pomocí různých triků snowboarding.

Kromě toho, krása zobrazené grafiky, hlavní atrakcí hry Alto's Adventure.

Odkazy ke stažení: Alto dobrodružství

Hry Noodlecake Studios Inc KE STAŽENÍ

To jsou všechny druhy nejlepší příležitostné hry pro Android kterou si můžete zkusit zahrát. Pokud máte další doporučení pro příležitostné hry, nezapomeňte podíl ve sloupci komentářů.

Nyní pro ty z vás, kterým chybí seznam 25 příležitostných her výše, tady je pokračování článku, kluci:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Hodně štěstí!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found