BBM

jak číst zprávy BBM, aniž byste odesílateli dali znamení čtení

Víte jako uživatel BBM, co znamená D a R ve zprávách? No, tentokrát vám Jaka chce říct, jak číst zprávy BBM, aniž byste dali znamení „přečteno“.

Pokud jste uživatel BlackBerry Messenger, rozhodně znát význam zaškrtnutí, D, a R ve zprávě? Ano, BBM poskytuje tuto funkci, aby to uživatelům usnadnilo. "D" zastupovat "Doručeno" alias odeslán, "R" zastupovat "Číst" což znamená, že zpráva byla přečtena příjemcem. No, tentokrát vám Jaka chce říct jak číst zprávy BBM bez označení "přečteno" odesílateli.

  • Jak se zbavit otravného stavu přátel na BBM
  • Jak přidat vyzváněcí tóny BBM na Android bez root
  • Nejjednodušší způsob, jak překonat zapomenuté heslo BBM na Androidu

Musí nastat chvíle, kdy si chcete od někoho přečíst zprávu BBM, ale nechcete, aby věděl, že jste ji četli. Obvykle jen chcete vědět, jaké informace tam jsou, ale nechcete pokračovat v chatování. Jaka má jednoduchý trik. Žádné potíže, žádné náklady, žádné nastavení paliva a ne aplikace žádný. Zde jsou kroky.

Čtěte zprávy BBM bez označení „přečteno“.

  • Když se objeví zpráva od vašeho přítele, stačí otevřít aplikaci BBM. Poté kartu otevřete povídat si.
  • Toto je tajemství. Nejprve vypněte připojení k internetu. Aby se vašim přátelům neobjevilo žádné upozornění, že jste si přečetli jejich zprávy BBM. Aby to bylo snadné, přejděte na Režim Letadlo alias Režim Letadlo.
  • Nyní můžete číst příchozí zprávy od svých přátel. Po přečtení stránku znovu zavřete povídat si-jeho.
  • Stačí restartovat internet.

  • Na stránce povídat si BBM tvůj přítel, stav určitě zůstane "D".

Ukazuje se, že je snadné číst zprávy BBM, aniž byste dali odesílateli znamení „přečíst“? V podstatě se stav zprávy na BBM vašeho přítele nezmění na "R" dokud stránku neotevřete povídat sije připojen k internetu. Tuto metodu můžete použít, pokud jste naštvaní nebo líní sloužit svým přátelům povídat si, ale bojíte se, že vám uniknou důležité informace, které mohou být sděleny. No, pokud máte praktičtější způsob, napište do kolonky komentáře níže ano!