Sociální sítě a zprávy

jak vytvořit mřížku fotografií na instagramu, která je aktuální (nakrájíme na kousky)

Zde je návod, jak docílit toho, aby fotografie Instagram Grid vypadaly, jako by byly rozřezané na kousky, abyste byli aktuální a váš Instagram měl spoustu sledujících.

Instagram je světově nejoblíbenější aplikace pro sdílení fotografií a videí. Pokud na sociálních sítích, jako je Facebook a další, mohou lidé volně sdílet různý obsah.

Uživatelé na Instagramu bývají opatrnější a vždy chtějípošta jejich nejlepší fotky. Existuje mnoho způsobů, jak vytvářet zajímavé příspěvky, abyste rychle zvýšili počet sledujících na Instagramu.

Jedním z nich je moderní technika Instagram mřížka, a to rozdělením fotografie na několik částí tak, aby z ní vznikla velká fotografie. Zde je návod, jak vytvořit fotografii Instagram Grid, která vypadá, jako by byla rozřezaná na kousky.

  • Instagram vás znejistí! To jsou 4 šokující fakta na Instagramu
  • Zde je návod, jak uložit živá videa Instagramu
  • Tvořivý! Tento filmový plakát znovu vytvořený pomocí Instagram Stories

Jak vytvořit moderní fotografii na Instagramu

Stáhněte si aplikaci Instagrid Grids pro Instagram

V Obchodě Google Play existuje řada aplikací, které jsou schopny rozdělit fotografii na několik částí. Jeden z nejlepších a má vysoké hodnocení Instagrid mřížky pro Instagram.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak rozdělit fotografie

Okamžitě zde je návod, jak udělat fotky z Instagramu nakrájené na kousky aka Instagram Grid:

Hodanny Aplikace pro sociální sítě a zprávy ke stažení
  • Stažení a nainstalujte si do smartphonu Android aplikaci Instagris Grid for Instagram. Mezitím mohou uživatelé iOS používat aplikaci PicSlit nebo Instagrids.
  • Po úspěšné instalaci spusťte aplikaci Instagrids Grid for Instagram.
  • Klikněte velké logo Galerie uprostřed, aplikace požádá o povolení přístupu k vaší galerii a klikněte na 'Dovolit' pokračovat.
  • Poté vyberte svou nejlepší fotografii, kterou chcete oříznout.
  • Existuje několik možností střihů, které si můžete vybrat, počínaje 3 1 (3 fotografie), 3 2 (6 fotografií), 3 3 (fotografie), 3 4 (12 fotografií), 3 5 (15 fotografií), 2 1 ( 2 fotky) ), 2 2 (4 fotky) a 2 3 (6 fotek).
  • Vyberte prosím, po tomto tvaru nastavíte, která část fotografie se má oříznout a stiskněte 'Hotovo' dokončit to.

V tomto fotonávodu Instagram Grid si Jaka vybere typ řezu 3x2, což znamená, že fotografie je rozřezána na 6 částí. Můžete přímonahrát fotografie přímo na Instagram nebo je nejprve uložte do úložiště telefonu.

Pokud chcete okamžitě udělat nahrát, musíte věnovat pozornost objednávce. Poté musíte postupně nahrát jednu část fotografie, aby se z ní stala velká fotografie, která opravdu vynikne.

Pokud vám tento článek přijde užitečný, nezapomeňte podíl a zanechte svou značku ve sloupci komentářů níže.

Přečtěte si také články o Instagram nebo psaní z Lukman Azis jiný.