Produktivita

účinný způsob, jak získat zdarma VIP na Joox každý den

V tomto článku vysvětlím tipy a triky, aby JOOX gold VIP přežil každý den. Zde je návod, jak získat JOOX VIP zdarma každý den.

Podle nadpisu výše může být velmi užitečné pro ty z nás, kteří často používají aplikace JOOX. Umělá aplikace Tencent Mobility Limited toto je velmi dobré proud skvělá hudba ve velmi dobré kvalitě. Kromě tvorby proud, JOOX umí také přehrávat hudbu offline které jsme si dříve stáhli!

JOOX má také velmi rozsáhlou sbírku písní, díky čemuž je tato aplikace velmi oblíbená u mnoha lidí. Výhodou JOOX je také to, že má text ke každé písničce, která se hraje, takže si můžete udělat karaoke s přáteli.

  • JOOX VS Spotify: Kdo je tvrdý zabiják?
  • Jak ušetřit kvótu při streamování na JOOX
  • 5 nejlepších aplikací pro streamování hudby právě teď

JOOX VIP má dva typy účtů. První JOOX VIP Bílá a druhý JOOX VIP Gold. JOOX VIP White, výhody jsou zdarma, ale kvalitní proudje to také standardní a seznam skladeb obsahuje pouze skladby, které nejsou VIP. Ano, je to také zdarma. Mezitím je JOOX VIP Gold opakem bílého VIP, ale toto zlaté VIP získáme při prvním přihlášení k našemu účtu. Bohužel tato zlatá VIP platí jen pár měsíců. V tomto článku vysvětlím, jak získat JOOX VIP zdarma, a také tipy a triky, aby JOOX gold VIP vydržel každý den, Pojďme to zkontrolovat!

Účinné způsoby, jak získat zdarma VIP na JOOX každý den

1. Příprava

Nejprve zadejte svůj účet do JOOX a dostanete několik měsíců zlatého JOOX VIP zdarma. Stahujte skladby označené jako zlaté VIP tolikrát, kolikrát chcete. Když se VIP účet změní na bílý VIP, pokračujte následujícími kroky.

2. Vyberte JOOX VIP

Když se VIP účet změní, samozřejmě se stanou nepříjemné věci, VIP skladby, které byly staženy dříve, nelze přehrát. Ale nebojte se, stačí přejet po obrazovce doprava, zobrazí se následující obrazovka:

3. Vyberte možnost Daily Share

Poté vyberte JOOX VIP. Po výběru JOOX VIP vyberte podíl denně, jako tento obrázek:

4. Vyberte Song

prosím klikněte podíl denně, pak je dalším krokem výběr skladby, kterou chcete přehrátpodíl a cílová média. Zde používám Facebook.

5. Sdílejte skladbu

Po výběru skladby nyní zůstaňte klikněte na odeslat jen sdílet píseň.

6. Získáno VIP

Po provedení výše uvedených kroků ihned získáte JOOX VIP Gold zdarma! Ale bohužel tento VIP platí pouze 24 hodin, takže po 24 hodinách můžete výše uvedené kroky znovu zopakovat. Toto je pohled poté, co získáte VIP.

Toto je můj účet po získání JOOX VIP Gold:

To je článek, který jsem napsal o tom, jak získat zdarma JOOX VIP. Určitě nevíte, jak na to, že? Hodně štěstí a štěstí. Pokud máte jiný způsob, jak získat VIP JOOX, podíl ve sloupci komentářů ano!

Tencent Mobility Limited Video & Audio Apps KE STAŽENÍ