hacker

7 způsobů, jak se stát skutečným počítačovým hackerem

Mnoho lidí si říká hackeři, i když jejich znalosti jsou stále mělké, takže vám Jaka prozradí, jak se stát skutečným počítačovým hackerem?

Když mluvíme o hackerech, možná máte svou vlastní verzi definice hackerů. Obecně řečeno, hacker znamená někoho, kdo má touhu vědět do hloubky o práci systému, počítače nebo počítačové sítě. Studují, analyzují, upravují, pronikají do počítačů a počítačových sítí, ať už za účelem zisku, nebo motivováni výzvou. Jak se tedy stát skutečným počítačovým hackerem?

Ano, hackeři spolu úzce souvisí počítačový nadšenec konkrétně někoho, kdo je také velmi nadšený pro svět počítačů a má velkou ochotu učit se různé věci o počítačích, aby se stal odborníkem v této oblasti. Mnoho lidí si říká hackeři, i když jejich znalosti o počítačích jsou stále velmi omezené. Jaka vám poví o svých znalostech, jak se z vás stane skutečný počítačový hacker?

  • 7 důvodů, proč byste se měli naučit kódovat
  • 10 nejlepších textových editorů vám umožní zlepšit se v kódování
  • 10 nejsofistikovanějších aplikací pro Windows PC Hacker dnes, Anti Detection!

7 způsobů, jak se stát skutečným počítačovým hackerem

Je mnoho věcí, které musíte ovládat, abyste se tak mohli nazývat nebo se tak nazývat skutečný počítačový hacker. Jaka zde proto z různých zdrojů shrnuje 7 způsobů, jak se stát skutečným počítačovým hackerem, abyste se za hackera jen nevydávali, když nic neumíte.

1. Zvládnutí programovacích jazyků

V tomto digitálním věku je důležité naučit se kódování, pokud se chcete stát zkušeným hackerem. Existuje mnoho počítačových programovacích jazyků, které se lze naučit. Můžete začít tím, že se naučíte základní programovací jazyk, jako je Basic nebo Pascal, abyste si procvičili logiku a naučili se algoritmy.

Dále se můžete naučit nejpopulárnější programovací jazyky na světě, které můžete vidět v následujícím článku: 50 nejoblíbenějších programovacích jazyků na světě. Abyste získali uznání jako hacker, musíte umět programovat využívat slabost systému.

2. Znáte počítačový hardware a specifikace

Hardware nebo hardware je fyzická součást počítače a média, která mohou propojit počítač s jinými médii nebo dokonce s jinými počítači. Každý počítač má jistě své vlastní specifikace. Přestože tvar a Hardwarestejné, ale série se mohou lišit. Hacker, samozřejmě nejen dobrý kódování ale také pochopit hacker a specifikace počítače.

3. Musí umět opravovat počítače

Kromě vědomí Hardware a technické specifikace počítače, důležitější je, že se musíte naučit základy opravy počítače. Když mu hacker rozbije počítač, samozřejmě si ho sám opraví a sestaví. Není třeba volat technika, pokud existuje chyba například nepřipojení k síti nebo jen drobné poškození.

Kromě toho musíte také pochopit Řidiči vyžaduje počítač. Samozřejmě to bude velmi užitečné, když budete chtít přeinstalovat operační systém. Protože obvykle, když je proces instalace dokončen, ne všechny Hardware počítač běží normálně. Ještě lépe, měli byste mít skupinu software za tím účelem.

4. Naučte se různý software

Po hardwaru musíte také rozumět softwaru. Software je to něco, díky čemu funguje počítač, a může mít podobu operačního systému, aplikace nebo aplikace protokol.

Každý hacker samozřejmě nějaké má hackerské nástroje podpořit jejich akci. Hackovací nástroje pro operační systémy Windows a Linux kolují v kyberprostoru, některé hackerské nástroje Jsou navrženy se specifickým účelem, každý má své výhody a nevýhody. Více si můžete přečíst zde: 10 nejlepších bezplatných hackerských nástrojů pro Windows a Linux, které si můžete vyzkoušet a naučit se.

5. Musíte být schopni napsat 10 prsty, aniž byste se dívali na klávesnici

Schopnost psát 10 prsty bez pohledu na klávesnici je potřebná pro zvýšení efektivity a produktivity vaší práce u počítače. Nejen to, musíte také pochopit, jak používat zkratka nebo kombinaci kódů v počítači.

Obyčejní lidé jistě budou počítač používat standardními způsoby, pomocí myši a pak už jen klikáním. Zatímco hacker samozřejmě může být efektivnější v používání počítačů. Všichni tak budou v práci rychlejší ve srovnání s běžnými uživateli počítačů.

6. Naučte se používat CMD

Učit se Příkazový řádek počítač (MS DOS Prompt/Command Prompt na Windows, Terminal nebo Console na Linuxu) je velmi důležitý. Kromě zvýšení efektivity vaší práce na počítači, CMD je hackerské nástroje což je velmi silný pro hackery. Zde je 7 příkazů CMD, které hackeři často používají.

7. Používání operačního systému s otevřeným zdrojovým kódem

Většina hackerů bude používat operační systém s otevřeným zdrojovým kódem, jako je Linux, protože je zdarma. Umožňuje jim také dělat věci, které by normálně dělal hacker, jako je vytváření programů, spouštění server a pracovat s rozhraním příkazového řádku (CLI) pro správu počítačů a server-jeho.

Kromě toho se musíte také naučit používat Firewall dobře, aby byl počítač v bezpečí před útoky jiných lidí, kteří se snaží počítač ovládat a ukrást vaše důležitá data. Hackeři také musí rozumět virům a tomu, jak jim předcházet a překonávat je.

Zde je článek o 7 způsobech, jak se stát skutečným počítačovým hackerem, a neexistuje způsob, jak se rychle stát hackerem. Ve skutečnosti existuje mnoho dalších věcí, které musíte zvládnout, pokud se chcete stát spolehlivým hackerem. Nedělejte si špatné představy o hackerech. Skutečný hacker jednoduše prolomí něčí zabezpečení, aby našel a napravil chyby bezpečnostního systému, aniž by kradl. Jak, jste připraveni stát se hackerem?