Produktivita

9 bezplatných webových stránek poskytovatelů obrázků (maket) pro grafické designéry

JalanTikus poskytne 9 stránek, kde si můžete zdarma stáhnout makety online, které můžete použít jako referenční materiál a naučit se grafický design.

Pro ty z vás, kteří se pohybují ve světě grafického designu, toto slovo samozřejmě znáte makety. Pro ty, kteří nevědí, co jsou makety, makety je vizuální médium resp náhled z konceptu návrhu, který se skládá z několika vrstev, které jsou užitečné pro zobrazení výsledků návrhu, aby vypadal reálněji/originálněji.

Proto tentokrát tým StreetRat , poskytne 9 webových stránek, kde lze stáhnout makety volný, uvolnit on-line, n referenční materiál a naučit se grafický design. Přečtěte si další informace!

  • 10 bezplatných výukových stránek grafického designu
  • 7 nejlepších webových stránek inspirujících design loga 2016
  • 10 webů pro výuku webdesignu zdarma

9 bezplatných poskytovatelů maket webových stránek pro grafické designéry

1. mockuups.com

První je mockuups.com, zde si můžete stáhnout různé makety zdarma PSD s tématem gadgetu. Začínající od makety žena držící iPhone 7, muž používající iPad Pro, Apple Watch a Macbook Air Pro. Nejen to, je to i tady makety z legendárního mobilního telefonu Nokia 3310 což je velmi cool. Takže pro ty z vás, kteří milují produkty Apple a chtějí si zavzpomínat s Nokií 3310, pojďme si zahrát zde.

2. freedesignresources.net

Pak existuje Bezplatné zdroje designu. Tento web jich obsahuje stovky makety volný, uvolnit on-line minimalistický styl, který je ideální pro a branding vaši značku. Od hrnků, triček, knih, časopisů, vizitek, brožur, vše je zde k dispozici. S tím vzhledem uživatelsky přívětivý, vám to usnadní, když si budete chtít nějakou stáhnout makety z tohoto webu.

3. freepik.com

Jeden z webů maketa volný, uvolnit on-line z Indie, podle JalanTikus, je nejúplnější web v poskytování makety. Počínaje minimalistickým, retro až po městský styl makety k dispozici v freepik.com

4. mockupcatalog.com

Při návštěvě můžete získat mnoho výhod mockup katalog. Protože to není jen sdílení makety, tento web také sdílí písmo a typ písma což dále rozšíří váš náhled na grafický design.

5. pixelbuddha.net

Pak je pátý pixelbuddha. Na webové stránce maketa toto bezplatné PSD bezpochyby tolik makety díla slavných designérů jsou tam distribuována zdarma. Nejen to, pixelbuddha také sdílet šablony PowerPoint, ikony a sady uživatelského rozhraní zdarma.

6. pixeden.com

Dále je tu pixeden, téměř stejně jako pixelbudhha, pixeden také nejen sdílet makety, ale také fonty, HTML webové stránky, šablony blogu, a mnohem víc. již více než 33 milionů souborů makety staženo z webu pixeden tento.

7. graphicgoogle.com

Stejné jako webové stránky maketa volný, uvolnit on-line dříve, grafický google také sdílet maketyje zdarma alias zdarma. Ale nemyslete si, že tento web je dceřinou společností Google. Tento web náhodou používá název Google, aby byl snadno zapamatovatelný.

8. thehungryjpeg.com

další Hladový Jpeg. webová stránka makety tento bezplatný je spíše o sdílení makety který je již na jiných webech, takže to, co je na webu The Pixeden, je většinou i na webu thehungryjpeg.

9. graphicburger.com

Poslední je grafický burger. Tento web je také jedním z oblíbených webů ke stažení makety, protože téměř každý den jsou vždy makety něco nového, co nás nutí to zkusit.

To jsou webové stránky některých poskytovatelů makety které JalanTikus může sdílet. Možná znáte jiné než výše uvedených 9 webových stránek? Zanechte svůj komentář níže.