Hry

tipy pro hraní mobilních legend na pc 2gb ram bez zpoždění

Jaka tentokrát dá tipy, jak hrát Mobile Legends na 2 GB RAM PC bez zpoždění. Chcete vědět jak? Sledujte to, dokud to nebude hotové.

Určitě jste sledovali hraní YouTuber Gaming Mobilní legendy a vypadá to trochu jinak než ty. Ano! Problém je v tom, že průměrný YouTuber hraje Mobile Legends místo toho, aby používal smartphone s Androidem, ale používal PC nebo vlastní notebook.

S pomocí aplikace Emulátory Android, můžete na svém PC nebo notebooku spouštět aplikace a hry pro Android. Ne všechny notebooky však mohou emulátor spustit hladce, někdy často cítí zpoždění nebo dokonce visí pokud používáte PC se specifikacemi nízký konec. Ti z vás, kteří mají PC pouze s 2 GB RAM, se nemusí bát. Jaka tentokrát dá tipy, jak na to jak hrát Mobile Legends na PC RAM 2 GB bez zpoždění. Chcete vědět jak? Sledujte to, dokud to nebude hotové.

  • 4 způsoby, jak hacknout mobilní legendy pomocí diamantů, abyste byli silnější
  • 9 tipů, jak zvýšit hodnocení mobilních legend, existují tipy od Jesse No Limit!
  • 6 způsobů, jak překonat zpoždění při hraní mobilních legend

Tipy pro hraní mobilních legend na PC RAM 2 GB bez zpoždění

1. Musíte použít emulátor Nox

Pro ty z vás, kteří používají počítač s 2 GB RAM, se důrazně doporučuje použít emulátor tzv Nox. Proč? Protože podle Jaka je tento emulátor nejlepší lehké a hladké ve srovnání Bluestacks a další. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout zde.

2. Upravte nastavení

Pokud jde o nastavení, můžete jej upravit podle toho, co Jaka již udělal snímky obrazovky pod tímto.

  • Klikněte Nastavení, pak v tab Všeobecné prosím nastavte Vypnuto na Vykořenit.
  • Další na kartě Pokročilý, prosím nastavte Nastavení výkonu se stává Přizpůsobita poté nastavte CPU 1 a RAM 512 MB. Na Nastavení spouštění Vybrat Telefon a pro rozlišení prosím vyberte jaké 480 x 800. Nakonec v Režim vykreslování grafiky prosím vyberte který Kompatibilní.
  • Pro nastavení na záložce Vlastnosti, Zkratky, a Rozhraní, ponechte výchozí.

  • Nakonec nezapomeňte kliknout Uložit změnya poté vyberte Restartovat nyní a emulátor Nox to udělárestartovat automaticky, pak se nastavení změní tak, jak jste nastavili.

  • Až sem můžete hrát Mobile Legends bez zpoždění. Ale pokud stále cítíte zpoždění, můžete upravit grafiku Mobile Legends Vysoký se stává Střední nebo Nízký podle potřeby.

Dobře, to je pár tipů od Jaky, abyste to mohli udělat hrajte Mobile Legends na PC RAM 2GB bez zpoždění. Co myslíš? Pokud máte návrhy nebo připomínky, podělte se o ně ve sloupci komentářů níže.